Kubota

Kubota to japoński producent  ciągników i maszyn rolniczych, miniciągników oraz kosiarek profesjonalnych. W ofercie znajdziesz rozwiązania dla rolnictwa, sadownictwa i ogrodnictwa.

ALDO dilerem
roku Kubota
2018 i brązowym
dilerem roku
Kubota 2021

Kubota

Maszyny Kubota – doskonałe rozwiązanie dla rolnictwa i nie tylko

Kubota to znany i ceniony producent nowoczesnego sprzętu rolniczego oraz sadowniczego i ogrodniczego z tradycją i bogatą historią. Maszyny Kubota to wszechstronne i solidne modele, które są przeznaczone do wykonywania różnego rodzaju prac w gospodarstwie. Bogata oferta maszyn Kubota obejmuje specjalistyczny sprzęt, który jest dostosowany do potrzeb każdego gospodarstwa. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Te wydajne i niezawodne maszyny mogą z powodzeniem zostać wykorzystane w rolnictwie, gdzie bardzo dobrze sprawdzą się przy opryskach, nawożeniu, siewie, sianokosach oraz żniwach. Będą również doskonałym rozwiązaniem przy różnego rodzaju pracach związanych z utrzymaniem oraz pielęgnacją terenów zielonych i sportowych. Maszyny marki Kubota stosowane są również w sadownictwie oraz w ogrodnictwie, gdzie są nieocenioną pomocą przy wykonywaniu niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych, do których zalicza się między innymi cięcie drzew i krzewów owocowych, a także nawożenie oraz opryski przy użyciu środków ochrony roślin. 

Sprzęt Kubota – wysoka jakość i możliwość pracy w każdym terenie

Nasza bogata oferta obejmuje wysokiej klasy sprzęt Kubota, w tym ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, miniciągniki oraz kosiarki profesjonalne i pojazdy użytkowe przeznaczone do różnych prac. Znajdziesz tutaj maszyny o różnym zakresie mocy, przeznaczeniu i funkcjach. Dzięki licznym i przydatnym funkcjom urządzenia te zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz niezwykłą precyzję podczas wykonywanej pracy.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

To maszyny łatwe w obsłudze, dzięki czemu są niezastąpione w codziennej pracy rolnika i sadownika. Idealnie nadają się zarówno do pracy w gospodarstwach wielkoobszarowych, jak również w gospodarstwach o mniejszym areale. Z pomocą wszechstronnego i bezawaryjnego sprzętu Kubota sprostasz każdemu zadaniu, nawet w najtrudniejszym terenie. Dzięki marce Kubota otrzymasz profesjonalny i dostosowany do potrzeb gospodarstwa zestaw roboczy. Kubota to bardzo ważny krok w drodze do rozwoju i osiągnięcia sukcesu Twojego gospodarstwa rolnego.