ALIMA-BIS

Uznany producent urządzeń rolniczych

ALIMA-BIS

ALIMA-BIS w naszej ofercie

ALIMA-BIS, uznany producent urządzeń rolniczych, jest liderem wśród polskich dostawców wozów paszowych. W jego portfolio znajdują się także rozrzutniki obornika, przyczepy skorupowe, ścielarki i wyposażenie obór. 

ALIMA-BIS to głównie sprzęt do gospodarstw hodowlanych. Oferowane przez tego producenta wozy paszowe, ścielarki, rozrzutniki czy przyczepy spełniają wysokie wymagania jakościowe i odznaczają się ponadprzeciętną trwałością. Bez trudu znoszą duże obciążenia charakterystyczne dla największych gospodarstw. Sprzęt dostarczany przez ALIMA-BIS ma także niskie zapotrzebowanie na moc. Te cechy sprawiły, że zyskał powszechne uznanie wśród rolników.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

W naszej ofercie znalazły się wszystkie flagowe produkty ALIMA-BIS, do których należą przede wszystkim niezwykle popularne wozy paszowe. Trzydziestoletnie doświadczenie w ich produkcji i rekomendacje zadowolonych klientów są gwarancją wysokiej jakości i wytrzymałości tego sprzętu. W oferowanych wozach paszowych nie zabrakło także nowoczesnych rozwiązań. Wśród nich jest na przykład waga zintegrowana z paszowozem, pozwalająca na dokładne przygotowanie odpowiednio zbilansowanej paszy.

Maszyny rolnicze ALIMA-BIS

Godne uwagi są też rozrzutniki obornika Spreaders, wykonane z materiałów odpornych na korozję i przystosowanych do użytkowania w agresywnym środowisku chemicznym. W połączeniu z wysoką odpornością mechaniczną i doskonałym projektem daje to sprzęt najwyższej jakości. Burty do rozrzutników oferowane przez ALIMA-BIS mają rozmaite konstrukcje i wymiary. Aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klientów, proponujemy także wiele różnych typów ich mocowania do maszyny. Rodzaj burt można dobrać do indywidualnych oczekiwań gospodarstwa. Dlatego poza standardowymi rozwiązaniami dostarczamy również bariery z nadstawkami, szczególnie przydatne przy rozrzucaniu zielonki.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Innym wartym polecenia produktem są ścielarki Evo Comfort – urządzenia wyposażone w innowacyjne rozwiązania techniczne. Ich użytkowanie podnosi dobrostan zwierząt i ułatwia pracę rolnika. Koniecznie przyjrzyjcie się też przyczepom skorupowym EVO CARGO. To wysoce uniwersalny sprzęt, który dzięki dodatkowemu wyposażeniu można szybko dostosowywać do aktualnych potrzeb.


Nie zwlekaj. Już teraz skontaktuj się z nami! Nasz doradca pomoże Ci w wyborze najlepszego sprzętu.