Kim jesteśmy

Firma ALDO to nowoczesne rodzinne przedsiębiorstwo. Od 20 lat zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych renomowanych marek, dostarczamy nowoczesne produkty żywieniowe i usługi dla rolnictwa. Świadczymy usługi transportowe na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Odpowiadamy na potrzeby gospodarstw, które szukają wysokiej jakości produktów i profesjonalnego doradztwa.

Dostarczamy maszyny do firm usługowych, zakładów produkcyjnych oraz instytucji sektora publicznego.

Jesteśmy partnerem biznesowym dla firm działających w sektorach: rolnictwo, przemysł, transport i logistyka

20 lat partnerstwa i rozwoju

,,Firma ALDO powstała w 1999 roku. Od początku kierujemy się innowacyjnym podejściem do biznesu i jesteśmy na drodze rozwoju przedsiębiorstwa. Konsekwencja w działaniu oraz zaangażowanie całego zespołu pozwalają na realizację ambitnych planów. Zaufanie, wzajemny szacunek i partnerstwo łączymy z nowoczesnym spojrzeniem na zmieniający się świat. Uniwersalne wartości pomagają nam w prowadzeniu firmy, której rozwój przynosi ogromną satysfakcję.’’

Leszek i Andrzej Długołęccy
Właściciele firmy ALDO

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy doświadczenie i wiedzę, którymi dzielimy się z naszymi klientami. W swoich działaniach stawiamy na:

Innowacje

Obserwując najnowsze trendy i rozwiązania podążamy za zmieniającym się rynkiem. Systematycznie podnosimy nasze kompetencje i udoskonalamy procesy zarządzania.

Produkty wysokiej jakości

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem maszyn i artykułów, które są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych firm i gospodarstw. Dostarczamy rozwiązania najwyższej klasy.

Zrozumienie potrzeb i doradztwo

Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Działamy w biznesie od 20 lat dlatego wiemy jak wspierać rozwój naszych klientów.

Partnerstwo

Dzięki zaufaniu i ludzkiemu podejściu budujemy długofalowe relacje. Doceniają to nasi klienci, dostawcy i partnerzy biznesowi

Sukcesy

Sukcesy firmy ALDO są dziełem wszystkich pracowników, którzy z zaangażowaniem budują wizerunek naszego przedsiębiorstwa. W ponad 20-letniej historii zapisaliśmy wspólnie cały szereg wyjątkowych osiągnięć biznesowych.

 • Debiut roku 2013

  Debiut roku 2013

 • Diler roku 2018Brązowy diler roku 2021

  Diler roku 2018
  Brązowy diler roku 2021

 • Lider sprzedaży 2018, 2021

  Lider sprzedaży 2018, 2021

 • Diler roku 2016, 2017,2018, 2019, 2020, 2021

  Diler roku 2016, 2017,
  2018, 2019, 2020, 2021

 • Debiut roku 2011

  Debiut roku 2011

poprzedni następny

Standardy działania

System Zarządzania JakościąPN-EN ISO 9001:2015

System Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2015

Nasze działania w zakresie sprzedaży produktów dla rolnictwa oraz transportu opieramy o międzynarodowe standardy zarządzania. Optymalizacja procesów pozwala nam systematycznie podnosić jakość dostarczaną naszym klientom na wielu płaszczyznach.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Jesteśmy członkiem ogólnopolskiej organizacji zrzeszającej producentów i dystrybutorów sprzętu rolniczego. Realizując statusowe cele stowarzyszenia działamy na rzecz współpracy ze szkołami rolniczymi, integracji branżowych firm, a także organizacji wystaw popularyzujących nowoczesne rolnictwo.

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych

Nasze usługi transportowe rozwijamy w oparciu o współpracę z wieloma dostawcami oraz firmami zrzeszonymi w ZMPD. Jako członek branżowej organizacji stosujemy wszystkie aktualne normy i europejskie standardy dotyczące przewozu towarów.