Kverneland

Norweski producent maszyn cenionych za swoją jakość w całym rolniczym świecie - globalnie największy producent pługów. Jako wiodący partner marki Kverneland w Polsce posiadamy pełną ofertę maszyn oraz profesjonalne zaplecze serwisowe.

ALDO dilerem
roku Kverneland
2016, 2017, 2018,
2019, 2020, 2021

Kverneland
kverneland 140

 

Maszyny rolnicze Kverneland – dobry wybór dla profesjonalistów 

Stosowane w gospodarstwach i uprawowych, i hodowlanych maszyny rolnicze w znacznym stopniu usprawniają pracę, co przyczynia się do zwiększenia wydajności, czyli przyrostu produkcji rolnej. Odpowiedni wybór sprzętu rolniczego to inwestycja w rozwój gospodarstwa rolnego. Decyzję o zakupie maszyny powinna jednak poprzedzić dokładna analiza potrzeb danego gospodarstwa. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim kryteria ekonomiczne, techniczne, a także eksploatacyjne. Maszynę należy dostosować między innymi do wielkości produkcji w gospodarstwie oraz jej rodzaju. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej


Kverneland to norweski producent maszyn rolniczych, który aktualnie jest największym wytwórcą pługów na świecie. Marka powstała w XIX wieku i nieustannie dostarcza wysokiej jakości sprzęt zaspokajający potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Maszyny Kverneland to gwarancja jakości i trwałości na lata. Jako partner tej marki dysponujemy szerokim wyborem sprzętu Kverneland. Maszyny rolnicze tego producenta to pewny wybór i możliwość użytkowania maszyn przez długie lata. 

Maszyny Kverneland – szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń 

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego sprzętu rolniczego do pracy nawet w najcięższych warunkach, postaw na urządzenia Kverneland. Maszyny rolnicze tej marki to efektywne rozwiązanie dla profesjonalnego rolnictwa. Oferujemy solidne i trwałe maszyny rolnicze Kverneland, a także specjalistyczne zaplecze serwisowe. Nasza bogata oferta zawiera maszyny i urządzenia do orki, kultywacji, siewu, nawożenia, wykonywania oprysków, a także do zbioru zielonki i zadawania pasz. U nas klient znajdzie między innymi maszyny zielonkowe, w tym kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki oraz kosiarko-rozdrabniarki. Naszym klientom zapewniamy również inne maszyny Kverneland, spośród których na szczególną uwagę zasługują prasy do belowania oraz owijarki do bel, a także maszyny uprawowe, takie jak brony talerzowe, brony wirnikowe, kultywatory ścierniskowe, kombinacje uprawowo-siewne i siewniki punktowe, a także maszyny do ochrony roślin i nawożenia jak opryskiwacze i rozsiewacze.

Kverneland maszyny rolnicze – wydajność na najwyższym poziomie 

Marka Kverneland stawia przede wszystkim na innowacje w rolnictwie, a dzięki przeprowadzanym regularnie testom sprzęt rolniczy tego producenta staje się coraz wydajniejszy. Wybór tych norweskich maszyn rolniczych to gwarancja niezawodnej pracy w każdych warunkach. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Maszyny rolnicze Kverneland mają wyjątkowo małe zapotrzebowanie na moc, ponadto zapewniają sporą oszczędność czasu. Do niewątpliwych zalet tych norweskich maszyn można zaliczyć również zaawansowaną konstrukcję oraz łatwą i szybką obsługę. Maszyny Kverneland to nieoceniona pomoc przy większości wykonywanych w gospodarstwie prac rolniczych. 

W naszej ofercie można znaleźć zarówno maszyny uniwersalne, jak i przeznaczone pod konkretną uprawę. Sprzęt rolniczy Kverneland to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych oraz wymagających właścicieli gospodarstw wielkotowarowych i nie tylko, którzy stawiają przede wszystkim na wysoką wydajność maszyn oraz prostotę ich obsługi.