Maszyny zielonkowe Kverneland

Przetrząsacze Kverneland

Przetrząsacze dopasowane do Twoich potrzeb

Kverneland to bardzo obszerna oferta przetrząsaczy. Maszyny dostępne w wielu wariantach oraz szerokościach roboczych są solidne i proste w obsłudze.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Przetrząsacze Kverneland – profesjonalne i wydajne przetrząsanie 

Przy produkcji pasz dla zwierząt zielona masa najpierw powinna zostać równomiernie przetrząśnięta, co zapewni jednolity proces suszenia, ograniczając przy okazji do minimum ilość zanieczyszczeń. Znajdujące się w ofercie naszej firmy przetrząsacze Kverneland to rozwiązanie, które przyczyni się do uzyskania wysokiej jakości paszy ze skoszonej trawy. Z pomocą maszyn do przetrząsania tej marki można w znacznym stopniu zaoszczędzić cenny czas oraz pieniądze. Jest to możliwe dzięki wysokiej wydajności przetrząsaczy Kverneland oraz niskim kosztom utrzymania urządzeń. Na uwagę zasługuje także niezwykle wytrzymała konstrukcja ramy, zapewniająca jej ogromną wytrzymałość, co pozwala „przenosić” na znaczne odległości nawet największe ciężary. 

Uniwersalne przetrząsacze Kverneland

Jeśli szukasz sprawdzonego przetrząsacza to pomożemy Ci dokonać optymalnego wyboru: 

  • przetrząsacze zawieszane
  • przetrząsacze ciąganie
  • przetrząsacze ciągane na ramie transportowej
Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Maszyny do przetrząsania Kverneland – prosta budowa i łatwa obsługa 

Dostępne w naszej ofercie przetrząsacze Kverneland w znacznym stopniu ułatwią produkcję wysokiej jakości kiszonki bez względu na panujące w momencie wykonywania pracy warunki atmosferyczne. Z kolei dzięki dużym amortyzatorom drgań możliwe jest szybkie i płynne prowadzenie maszyny do przetrząsania, co daje możliwość równomiernego rozrzucenia masy. Przetrząsacze Kverneland to solidne i niezwykle praktyczne urządzenia, które wyróżnia prosta budowa oraz nieskomplikowana obsługa. 

Maszyny do przetrząsania są ponadto łatwe w składaniu, co znacznie ułatwia ich transport. Oferowane przez nas produkty to innowacyjne rozwiązania, które pozwolą osiągnąć sukces gospodarstwa.