Cynkomet

Przyczepy i rozrzutniki do obornika

Cynkomet

 

ALDO jest oficjalnym dystrybutorem marki Cynkomet

Oznacza to, że możesz wybrać z naszego portfolio rozrzutniki i przyczepy Cynkomet. U nas zaopatrzysz się w rozmaite przyczepy i rozrzutniki obornika tego polskiego producenta, dostosowane do potrzeb Twojego gospodarstwa. 

Cynkomet może się poszczycić długoletnią tradycją, działa bowiem na rynku rolniczym już od 1956 roku. Utwierdza nas to w przekonaniu, że dostarczamy polskim rolnikom solidnie wykonany sprzęt. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

 

Cynkomet w ofercie ALDO

Jak wiadomo, przyczepy rolnicze to jeden z podstawowych sprzętów do pracy na gospodarstwie. Ze względu na mocną eksploatację muszą być najwyższej jakości, aby ich użytkowanie nie napotykało na przeszkody.

W ofercie ALDO znajdziesz niezawodne przyczepy Cynkomet: dwuosiowe, jednoosiowe i tamdemowe przyczepy. Cynkomet ma w swojej ofercie przyczepy do BEL, przyczepy do przewozu zwierząt oraz skrzynie zawieszane. Wybierając sprzęt od Cynkomet, stawiasz na sprawdzony i bezpieczny produkt do codziennej pracy w rolnictwie. 

 

Bezawaryjna praca w gospodarstwie dzięki Cynkomet

Przyczepy Cynkomet to szeroka gama rozwiązań o różnej ładowności. Wśród niej znajdziesz m.in. przyczepy od ładowności 3,5 t po 14 t. Każda przyczepa cynkomet ma solidną konstrukcję z trwałych materiałów, o wysokiej szczelności. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

W ofercie ALDO możesz zobaczyć nie tylko przyczepy. Cynkomet jest również producentem rozrzutników do obornika o rozmaitej ładowności – od 800 kg do 14 t. 

To niezastąpiony sprzęt wykorzystywany do nawożenia upraw. Ze względu na intensywną eksploatację, musi być wykonany z trwałej konstrukcji. Takie właśnie oferuje Cynkomet. Rozrzutnik do obornika od tego producenta jest wykonany z bardzo dobrych materiałów, a powierzchnia poddana jest ocynkowaniu ogniowemu. 

Cynkomet ma w swojej ofercie roztrząsacze obornika, do których zamontujesz adapter z wałkami poziomymi lub pionowymi. W niektórych modelach możliwe jest zastosowanie zawieszenia typu tandem.

Zapoznaj się z naszą ofertą maszyn Cynkomet. Rozrzutniki i przyczepy tego polskiego producenta usprawnią pracę. Nasi doradcy z chęcią pomogą Ci w dopasowaniu maszyn do potrzeb Twojego gospodarstwa.