Maszyny zielonkowe Kverneland

Maszyny zielonkowe Kverneland – uniwersalne kosiarki i przetrząsacze 

W naszej bogatej ofercie każdy właściciel gospodarstwa rolnego znajdzie wykonane z wysokiej jakości materiałów maszyny zielonkowe Kverneland. Znajdują one zastosowanie przy koszeniu, zgrabianiu, rozdrabnianiu, przewracaniu oraz zbieraniu zielonej masy. Z pomocą tego sprzętu w krótkim czasie można uzyskać pokos, który następnie może zostać wykorzystany jako wartościowy pokarm dla zwierząt hodowlanych. Oferta obejmuje między innymi kosiarki dyskowe czołowe, zawieszane i ciągane, a także kosiarki dyskowe z kondycjonerem. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Sprzęt do zielonek Kverneland wyróżnia solidna, wytrzymała, a jednocześnie lekka konstrukcja, duży zakres kopiowania terenu, a także łatwość obsługi oraz niskie koszty eksploatacji. Wśród maszyn zielonkowych Kverneland można znaleźć również przetrząsacze, dostępne w różnych szerokościach roboczych. Nasza oferta obejmuje ponadto solidne i odporne na uszkodzenia przetrząsacze zawieszane, ciągane oraz przetrząsacze ciągane na ramie transportowej. 

Maszyny do zielonek Kverneland – wytrzymałe zgrabiarki i przyczepy samozbierające

Oferta maszyn do zielonek obejmuje również zgrabiarki. Zapewniają one wysoką jakość pracy, w tym profesjonalne zgrabianie. Wyróżnia je także wyjątkowa wydajność. Idealnie nadają się zarówno na mniejsze, jak i większe powierzchnie. Z kolei ich niskie zapotrzebowanie na moc sprawia, że są to urządzenia niezwykle ekonomiczne i bez problemu mogą zostać agregatowane również z ciągnikami o małej mocy. 

Maszyny zielonkowe Kverneland to także przyczepy samozbierające, które doskonale sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych gospodarstwach rolnych, ale też będą doskonałym rozwiązaniem dla firm usługowych. Nasza oferta obejmuje przyczepy różnej pojemności. Bogate wyposażenie zapewnia ich wygodną obsługę bez konieczności wysiadania z kabiny. Wyróżnia je solidność i wysoka wytrzymałość, a także dokładne rozdrabnianie zielonki przy pomocy ostrych noży. 

Sprzęt do zielonek Kverneland – solidne kosiarko-rozdrabniarki 

Maszyny do zielonek Kverneland to także kosiarko-rozdrabniarki, które mają szerokie zastosowanie na polach uprawnych, łąkach, ale też w sadach oraz jagodnikach. Praktyczne maszyny zielonkowe Kverneland wykorzystuje się do porządkowania pól i nieużytków rolnych. Urządzenia te dokładnie rozdrabniają trawę, słomę i resztki pożniwne, a rozdrobniony materiał znajduje następnie zastosowanie jako materiał organiczny. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Maszyny do zielonek marki Kverneland to solidne i łatwe w obsłudze urządzenia, cenione przez rolników między innymi za niskie koszty eksploatacji, małe zapotrzebowanie mocy oraz niskie zużycie paliwa. To wysokiej klasy sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów, który znakomicie poradzi sobie nawet na najtrudniejszym terenie i w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Gwarantuje najwyższą jakość pracy, doskonałe kopiowanie terenu, co przekłada się na wysokiej jakości paszę, która korzystnie wpływa na zdrowie zwierząt hodowlanych i zapewnia znacznie lepszy niż dotychczas wynik ekonomiczny gospodarstwa rolnego. 
 

Maszyny zielonkowe marki Kverneland

ALDO od lat dostarcza rolnikom niezawodne i sprawdzone rozwiązania oraz maszyny rolnicze najwyższej jakości. Wśród nich wysokiej jakości maszyny zielonkowe renomowanej norweskiej firmy Kverneland. W naszych punktach sprzedaży znajdziecie szeroki wybór sprzętu najwyższej klasy dopasowanego do potrzeb gospodarstw każdej wielkości.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Zgrabiarki jednokaruzelowe Kverneland

Rolnikom gospodarującym na mniejszych areałach proponujemy kilka modeli jednokaruzelowych zgrabiarek, które mogą współpracować z ciągnikami o małej mocy. Te lekkie maszyny dostępne są w wersjach o szerokości roboczej od 3,2 do 4,7 m. Ich profilowane ramiona grabiące umożliwiają dokładne zgrabianie i układanie foremnego pokosu. Sprawdzone rozwiązania techniczne i jakość Kverneland gwarantują niezawodność i trwałość maszyny do zbioru zielonek.

Zgrabiarki dwukaruzelowe Kverneland

Na większych areałach sprawdzą się zgrabiarki dwukaruzelowe Kverneland. W naszej ofercie jest kilka modeli tych maszyn. Bez problemu można więc wybrać sprzęt najlepiej dostosowany do potrzeb. Zgrabiarki dwukaruzelowe oferujemy w kilku wersjach. Dostępne są zgrabiarki z odkładaniem pokosu do środka lub na bok. Ponadto można wybrać sprzęt, który odkłada jeden duży wał z dwóch przejazdów lub dwa mniejsze z jednego przejazdu. Niezależnie od modelu, zgrabiarki Kverneland charakteryzują się dużą wytrzymałością i niezawodnością.

Zgrabiarki czterokaruzelowe Kverneland

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy trzy modele zgrabiarek czterokaruzelowych. Ich szerokość robocza sięga nawet 15 metrów. Pozwala to zmniejszyć liczbę przejazdów roboczych. Dzięki temu maksymalnie rośnie wydajność pracy, a jednocześnie spadają jej koszty. Proponujemy także zaawansowane technicznie zgrabiarki kompatybilne z systemem ISOBUS. Wszystkie funkcje tych maszyn można łatwo kontrolować z każdego terminala zgodnego z ISOBUS. Dzięki temu użytkownicy zyskują zaawansowane możliwości dostosowania i obsługi zgrabiarki zgodnie ze swoimi potrzebami.

Prasy rolujące Kverneland

W ofercie ALDO znalazły się także trzy modele pras stałokomorowych. Formują one bele o wymiarach 1,20x1,25 m. Zastosowane w nich rozwiązania umożliwiają perfekcyjne dopasowanie maszyny do potrzeb gospodarstwa oraz wielkości ciągnika. Najmniejszy z modeli można agregować z ciągnikami o minimalnej mocy 60 KM. Standardowo prasy Kverneland formują bele owijanie siatką. W wybranych modelach opcjonalnie dostępna jest także możliwość owijania ich siatką i sznurkiem.

Większą elastyczność zapewniają prasy zmiennokomorowe Kverneland. Formują one baloty o szerokości 1,2 m i średnicy od 0,6 do 2 m, a tym samym także o różnej masie. Zastosowane w nich rozwiązania pozwalają wydajnie prasować słomę oraz pokos na kiszonkę bez względu na warunki atmosferyczne. Dzięki regulowanemu ciśnieniu prasowania umożliwiają na uzyskanie mocno zagęszczonych balotów, w których nie ma miejsca na powietrze.

Na specjalne życzenie prasy rolujące Kverneland mogą być w 100% kompatybilne z ISOBUS.

Praso-owijarki Kverneland

To najlepsze rozwiązanie do prasowania i owijania za jednym przejazdem. Dzięki tej maszynie zielonkowej zaoszczędzisz czas i pieniądze. W naszej ofercie mamy praso-owijarki zarówno stałokomorowe, jak i zmiennokomorowe, a wśród nich innowacyjny model Kverneland Fastbale. Umożliwia on osiągnięcie maksymalnej wydajności dzięki trybowi non-stop. Maszyna skraca czas pracy, gdyż nie wymaga zatrzymywania się nawet na chwilę od początku procesu tworzenia i owijania beli. Praso-owijarki zmiennokomorowe wyposażone są standardowo w sterowanie ISOBUS.

Skorzystaj z doradztwa fachowców ALDO. Zapytaj o ceny i ofertę najlepszych maszyn zielonkowych dla Twojego gospodarstwa w Punktach Sprzedaży ALDO w Myszyńcu, tel. 29 77 21 988, Ełku, ul. Srebrna 1, tel. 87 52 00 38 i Wójtowie, ul. Grabowa 1, tel. 89 74 10 098.

Kosiarki Kverneland

W naszej ofercie mamy pełną gamę kosiarek dyskowych marki Kverneland. Dostarczamy kosiarki dyskowe czołowe, zawieszane – również z zawieszaniem centralnym, a także kosiarki ciągane i kosiarki z kondycjonerem. Kosiarki dyskowe Kverneland to maszyny o niewielkiej masie, proste i wygodne obsłudze. Gwarantują precyzyjne kopiowanie terenu oraz najwyższą jakość koszenia w każdych warunkach.

Ponad 30 modeli o szerokości roboczej od 1,65 do 4 m pozwala wybrać maszynę najlepiej dostosowaną do powierzchni terenów zielonych oraz mocy ciągnika. Najbardziej wymagającym klientom proponujemy zestawy typu „motyl”. Kombinacja trzech kosiarek pozwala osiągnąć szerokość roboczą do 10,2 m.

Przetrząsacze Kverneland

Przetrząsacze Kverneland to propozycja dla gospodarstw poszukujących wytrzymałych, wydajnych oraz wszechstronnych maszyn. Przetrząsacze Kverneland mają solidny, wyjątkowo wytrzymały układ napędowy, mocną konstrukcję oraz kompaktowe wymiary transportowe. Przetrząsacze Kverneland zostały zaprojektowane z myślą o dużej wydajności w każdych warunkach. Zastosowane w nich rozwiązania ograniczają do minimum czynności obsługowe. Z maszynami Kverneland nie tracisz cennego czasu na długie przestoje konieczne dla przeprowadzenia codziennej konserwacji.

W naszej ofercie mamy 9 modeli przetrząsaczy zawieszanych o szerokości roboczej od 4,6 do 11,2 m. Modele ciągane pozwalają za jednym przejazdem przetrząsać pokos na szerokości nawet 13,3 m!

Przyczepy samozbierające Kverneland

Przyczepy samozbierające Kverneland to oferta zarówno dla małych gospodarstw różnej wielkości. Oferujemy przyczepy o pojemności od 40 do 55 metrów sześciennych. Zaletą maszyn Kverneland jest bogate wyposażenie standardowe. Można je więc wygodnie obsługiwać bez potrzeby opuszczania kabiny operatora.

Rozwiązania techniczne przyczep samozbierających Kverneland to gwarancja wydajności, trwałości i niezawodności. Podbieracz o szerokości 2,1 m gwarantuje szybką i wydajną pracę. Zielonka jest skutecznie rozdrabniana przez 35 noży i skutecznie transportowana dzięki przenośnikowi z czterema Burty i rama przyczepy wykonane z solidnych profili stalowych. Wytrzymałe, resorowane podwozie typu tandem można wyposażyć w skrętną tylną oś.

Rodzaje maszyn zielonkowych Kverneland

Norweski producent ma w ofercie pełną gamę maszyn zielonkowych. Maszyny zielonkowe Kverneland pozwolną przygotowani najwyższej jakości pokosu i siano-kiszonki. W sprzedaży znajdują się więc: kosiarki, przetrząsacze i zgrabiarki. Kverneland proponuje także najwyższej klasy przyczepy samozbierające oraz prasy rolujące.

Jakie są zalety maszyn zielonkowych Kverneland?

Opinie rolników o maszynach zielonkowych Kverneland są jak najlepsze. Sprzęt uzyskuje najwyższe noty. Rolnicy cenią maszyny Kverneland przede wszystkim za ich wysoką jakość, ale także za trwałość. Użytkownicy maszyn Kverneland podkreślają również ich nowoczesną konstrukcję. Kverneland jest ceniony także za bogatą ofertę modeli dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Jakie są najważniejsze cechy i funkcje maszyn zielonkowych Kverneland?

Maszyny zielonkowe Kverneland to pewność wydajne pracy. Zapewniają szybkość i dokładność zbioru. Maszyny Kverneland zaprojektowano także z myślą o graniczeniu czynności konserwacyjnych. Dzięki takim rozwiązaniom technicznym maszyny Kverneland zapewniają oszczędność czasu i obniżenie kosztów eksploatacji.

Jakie są typowe zastosowania maszyn zielonkowych Kverneland?

Kverneland produkuje najwyższej jakości maszyny rolnicze, w tym także zielonkowe. Szeroka paleta maszyn pozwala na kompleksowe przygotowanie paszy. Po pierwsze zebranie pokosu. Po drugie przygotowanie balotów. Po trzecie ich zmagazynowanie.

Jakie są wymagania dotyczące ciągnika potrzebnego do obsługi maszyny zielonkowej Kverneland?

Maszyny zielonkowe Kverneland to wiele typów sprzętu. Najmniejsze kosiarki, przetrząsacze i zgrabiarki mogą pracować z ciągnikami o niewielkiej mocy. Na przykład model Kverneland 2316M może współpracować z ciągnikiem o mocy tylko 36 KM. Wydajna kosiarka Kverneland 2324M wymaga ciągnika o mocy 46 KM.

Czy Kverneland oferuje wsparcie techniczne dla maszyn zielonkowych?

Kverneland dysponuje rozbudowaną siecią autoryzowanych serwisów. W każdym z nich można uzyskać wyczerpujące informacje o danych technicznych maszyn Kverneland. Kompetentni doradcy podpowiedzą także najlepsze rozwiązania. Maszyny zielonkowe Kverneland są proste w obsłudze, ale w przypadku jakichkolwiek problemów przedstawiciele producenta zawsze służą pomocą.

Jak długo trwa gwarancja na maszyny zielonkowe Kverneland?

Maszyny zielonkowe objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje zarówno bezpłatne części zamienne, a także koszty robocizny. Obsługa maszyny w autoryzowanym punkcie serwisowym to także pewność stosowania oryginalnych części zamiennych. Tylko one gwarantują jakość i trwałość maszyny.

Finansowanie maszyn zielonkowych Kverneland?

Kverneland Finance to atrakcyjna oferta finansowania zakupu maszyn Kverneland. Różne warianty pozwalają dostosować model finansowania do charakteru gospodarstwa. Można wybrać np. ofertę z zerową wpłatą własną. Można także dostosować cykl spłat rat pożyczki do cyklu produkcji w gospodarstwie. Elastyczne rozwiązania pozwalają także na wydłużenie okresu spłaty.

Co wyróżnia maszyny zielonkowe Kverneland na tle innych producentów?

Maszyny zielonkowe Kverneland to po pierwsze wysoka jakość. Po drugie innowacyjne rozwiązania. Po trzecie minimalne wymagania odnośnie obsługi codziennej. Po czwarte trwałość. Po piąte wsparcie techniczne podczas eksploatacji maszyn.

Dealer maszyn zielonkowych Kverneland

Poszukujesz maszyn zielonkowych Kverneland? Najlepszą ofertę w korzystnych cenach ma ALDO. Diler maszyn rolniczych marki Kverneland w województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim i mazowieckim. ALDO dysponuje pełną gamą niezawodnych maszyn zielonkowych Kverlnaland. ALDO to gwarancja korzystnej ceny.

Opinie i recenzje użytkowników maszyn zielonkowych Kverneland

Opinie rolników o maszynach zielonkowych Kverneland są jak najlepsze. Sprzęt Kverneland to synonim wysokiej jakości. Rolnicy doceniają także rozbudowaną ofertę producenta. Pozwala ona idealnie dostosować maszynę do wielkości i charakteru gospodarstwa. Koszt zakupu maszyn odpowiada ich jakości.

Części zamienne i serwis maszyn zielonkowych Kverneland

W autoryzowanych serwisach Kverneland dostępna jest pełna oferta oryginalnych części zamiennych. ALDO dysponuje więc wszystkimi częściami do maszyn zielonkowych Kverneland. Części dostępne są w atrakcyjnych cenach. Serwisanci ALDO szybko i profesjonalnie dokonają przeglądu maszyn Kverneland. Przegląd w autoryzowanym serwisie to pewność długiej i bezawaryjnej eksploatacji maszyny.

Maszyny zielonkowe Kverneland – ceny i dostępność

ALDO, autoryzowany diler Kverneland oferuje szeroki wybór maszyn zielonkowych. W Punktach Sprzedaży w Myszyńcu, Ełku i Wójtowie oferujemy pełną paletę maszyn zielonkowych. ALDO oferuje więc wysokiej jakości kosiarki, przetrząsacze i zgrabiarki. W atrakcyjnych cenach dostępne są także prasy rolujące, praso-owijarki i przyczepy samozbierające.

Kverneland – lider rynku maszyn zielonkowych

Kverneland jest liderem na rynku maszyn zielonkowych. Kverneland to jednocześnie producent nowoczesnych maszyn zielonkowych. Innowacyjne technologie i najwyższej klasy materiały gwarantują ich trwałość i niezawodność. Jednocześnie minimalizują także zakres codziennej obsługi maszyn Kverneland. Dzięki temu można oszczędzać czas i pieniądze.

Gdzie kupić maszyny zielonkowe Kverneland w Polsce?

Różnorodny sprzęt rolniczy, w tym między innymi maszyny zielonkowe Kverneland, kupisz w naszych Punktach Sprzedaży. ALDO prowadzi sprzedaż maszyn zielonkowych w następujących Punktach Sprzedaży:

Województwo mazowieckie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48 29 77 21 980

 • Ostrołęka,
 • powiat ostrołęcki,
 • powiat makowski,
 • powiat ciechanowski,
 • powiat przasnyski,
 • powiat żuromiński,
 • powiat mławski.

Województwo podlaskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48 29 77 21 980

 • powiat łomżyński,
 • powiat kolneński,
 • powiat grajewski,
 • Łomża.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat sejneński,
 • Suwałki,
 • powiat suwalski,
 • powiat augustowski.

Województwo warmińsko-mazurskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48 29 77 21 980

 • powiat piski,
 • powiat nidzicki,
 • powiat mrągowski,
 • powiat szczycieński.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat ełcki,
 • powiat olecki,
 • powiat kętrzyński,
 • powiat bartoszycki,
 • powiat giżycki,
 • powiat gołdapski,
 • powiat węgorzewski.

Punkt Sprzedaży ALDO w Wójtowie, ul. Grabowa 1:
tel.: +48 89 74 10 098

 • Olsztyn,
 • powiat olsztyński,
 • powiat lidzbarski.