Maszyny zielonkowe Kverneland

Kosiarko-rozdrabniarki Kverneland

Wielofunkcyjne kosiarko-rozdrabniarki Kverneland

Kosiarko-rozdrabniarki produkowane przez Kverneland są przeznaczone do porządkowania terenów zielonych i nieużytków rolnych, rozdrabniania resztek pożniwnych na ściernisku po kukurydzy, słoneczniku czy innych roślinach uprawowych. 

Sprzęt marki Kverneland jest idealnym wyborem dla usługodawców i profesjonalnych rolników. Podczas projektowania maszyn szczególną uwagę zwrócono na zmniejszenie kosztów eksploatacji w zakresie zapotrzebowania mocy i zużycia paliwa.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kosiarko-rozdrabniarki Kverneland – maszyny o długiej żywotności 

Solidnie wykonane, trwałe kosiarko-rozdrabniarki Kverneland to wielofunkcyjne maszyny o prostej konstrukcji, wykorzystywane zarówno do prostszych, jak i trudniejszych prac w każdych warunkach. Jest to możliwe dzięki szerokiemu zakresowi kąta pracy. Niewątpliwymi zaletami kosiarko-rozdrabniarek Kverneland jest ich mocna konstrukcja zapewniająca dłuższą żywotność i minimalną konserwację oraz możliwość szerokiego wyboru noży: uniwersalnych, z mocowaniem ruchomym lub kubełkowatym. Kosiarko-rozdrabniacze mają również specjalne osłony zapobiegające wylatywaniu na zewnątrz odłamków w trakcie wykonywania pracy. Ważną zaletą norweskiego sprzętu jest również możliwość precyzyjnego kontrolowania wysokości pracy maszyny. 

Solidny sprzęt na trudne tereny

Cenione na całym świecie kosiarko-rozdrabniarki Kverneland zostały zaprojektowane dla spełnienia najwyższych wymagań firm usługowych oraz rolników w zakresie wydajności i niezawodności. 

  • Wysoka wydajność na dużych obszarach
  • Wytrzymałość i niezawodność w najcięższych warunkach
  • Bezpieczny transport dzięki automatycznym blokadom
  • Perfekcyjne kopiowanie nierówności terenu
  • Duży wybór szerokości roboczych
Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kosiarko-rozdrabniacz marki Kverneland – mocna i stabilna konstrukcja 

Dostępne w naszej ofercie kosiarko-rozdrabniarki Kverneland to lekki i niezwykle zwrotny sprzęt, który łączy w sobie siłę i niezawodność z wysokim komfortem użytkowania oraz łatwością obsługi. Sprzęt marki Kverneland został zaprojektowany z myślą o spełnianiu najwyższych wymagań właścicieli gospodarstw rolnych oraz firm usługowych i zapewnieniu jak największej wydajności, oraz wytrzymałości nawet w najcięższych warunkach. 

Za pomocą tego urządzenia możliwe jest między innymi koszenie głębokich rowów, jak również przycinanie żywopłotów lub innych trudno dostępnych miejsc. Kosiarko-rozdrabniarki są dostępne w różnych szerokościach roboczych, dzięki czemu każdy dostosuje model do potrzeb swojej działalności.