Maszyny zielonkowe Kverneland

Zgrabiarki Kverneland

Zgrabiarki Kverneland na małe i duże areały

Dla dużych przedsiębiorstw rolnych oraz rodzinnych gospodarstw poszukujących niezawodnej zgrabiarki Kverneland oferuje szeroki wybór najwyższej klasy sprzętu. Od jednokaruzelowych zgrabiarek kompaktowych do potężnych czterokaruzelowych maszyn - odwiedź nasz punkt sprzedaży i zapytaj o szczegóły.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kverneland – zgrabiarki dla nowoczesnych rolników 

Prezentowane zgrabiarki Kverneland to solidne i trwałe urządzenia, które umożliwiają znakomite kopiowanie terenu, a dzięki dokładnemu i profesjonalnemu zgrabianiu zapewniają uzyskanie wysokiej jakości paszy. Kverneland zgrabiarki produkuje z myślą zarówno o właścicielach mniejszych gospodarstw rolnych, jak i posiadaczach gospodarstw wielkopowierzchniowych. 
Do niewątpliwych zalet znajdującego się w naszej ofercie sprzętu do zgrabiania można zaliczyć możliwość dokładnego zgrabiania, wysoką prędkość roboczą oraz możliwość wykonania większej ilości pracy na polu dzięki mniejszej liczbie ustawień. To również znacznie mniej zanieczyszczeń w pokosie, który został zgrabiony, oraz jego szybsze wysuszenie. 
 

W ofercie posiadamy:

  • zgrabiarki Kverneland jednokaruzelowe 
  • zgrabiarki Kverneland z odkładaniem pokosu do środka
  • zgrabiarki Kverneland z odkładaniem pokosu na bok
Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Sprzęt do zgrabiania Kverneland – niezawodność i wytrzymałość na lata 

Marka Kverneland zgrabiarki produkuje z myślą o najbardziej wymagających właścicielach gospodarstw rolnych. Norweski sprzęt do zgrabiania wyróżnia niezawodność i wytrzymałość na długie lata. Dzięki zgrabiarkom Kverneland wydajność Twojej pracy wzrośnie, a pokos zostanie zebrany w sposób, który pozwoli uzyskać kiszonkę o odpowiednich parametrach wilgotnościowych oraz najwyższej wartości odżywczej. Sprzęt ten doceniany jest również za wyjątkową zwrotność oraz możliwość automatycznego ustawiania pożądanych funkcji. 

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzony sprzęt Kverneland. Zgrabiarki tego producenta to doskonałe rozwiązanie dla Twojego gospodarstwa, do tego łatwe w użytkowaniu oraz w transporcie.