Maszyny uprawowe Kverneland

Kultywatory ścierniskowe Kverneland

Kultywatory do ściernisk

Współczesna uprawa gleby jest procesem złożonym. Z tego względu rolnicy szukają maszyny uniwersalnej, która jest stanie wykonać kilka zabiegów w jednym przejeździe oraz sprostać specyficznym aspektom agronomicznym. Takie właśnie rozwiązania znajdziesz w ofercie Kverneland.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kultywator ścierniskowy Kverneland idealnym narzędziem do uprawy pożniwnej 

Dzięki odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym możliwa jest dokładna eliminacja chwastów oraz skuteczne zwalczanie szkodników glebowych. Tego typu prace bez problemu wykona maszyna, jaką jest kultywator Kverneland. To doskonałe narzędzie przeznaczone do uprawy pożniwnej, które zapewnia również odpowiednie przygotowanie podłoża do siewu poprzez staranny rozkład resztek pożniwnych oraz prawidłowe zagęszczenie gleby. 

Dostępne w naszej ofercie kultywatory Kverneland to maszyny o prostej budowie, a do tego łatwe w obsłudze, co zapewnia szybką i efektywną pracę na polu w każdych warunkach. To urządzenia pozwalające uprawiać glebę różnymi sposobami.  
 

Uprawa ścierniska z Kverneland

Kultywatory ścierniskowe Kverneland sprawdzili nie tylko rolnicy z Polski, ale z całej Europy. Odwiedź nasz punkt sprzedaży lub skontaktuj się z przedstawicielem handlowym firmy ALDO i zapytaj o pełną ofertę kultywatorów do ściernisk marki Kverneland.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kultywator Kverneland – wysokiej jakości sprzęt do potrzeb każdego rolnika

Oferowane przez nas wszechstronne kultywatory ścierniskowe Kverneland dzięki dużemu wyborowi elementów roboczych mogą być wykorzystywane do zabiegów uprawowych na różnych głębokościach. Kultywator ścierniskowy Kverneland pozwala na uprawę ścierniska zarówno metodą płytką, jak i głęboką, a także równomierną uprawę gleby i skuteczne zagłębianie elementów roboczych w każdych warunkach pracy, zarówno na glebach mokrych, jak i przesuszonych. Za pomocą tego narzędzia uprawowego możliwe jest dokładne rozdrobnienie oraz równomierne rozprowadzenie resztek organicznych na całym polu, co korzystnie wpływa na ich późniejszy rozkład. Z kolei dzięki możliwości szybkiej regulacji norweskie narzędzie zapewnia operatorowi najwyższy komfort obsługi.