Maszyny uprawowe Kverneland

Brony wirnikowe Kverneland

Gama bron wirnikowych Kverneland

Poznaj wszystkie modele bron wirnikowych Kvernelad. Wybierz optymalne rozwiązanie i poznaj największe atuty maszyn Kverneland:
 

  • długa żywotność dzięki unikalnej technologiii
  • dobry przepływ gleby dzięki dużym prześwitom
  • perfekcyjne wyrównanie gleby
  • zredukowane obciążenia i mniejsze zużycie paliwa
  • szeroka gama wałów uprawowych
  • osprzęt do agregatowania z siewnikami zbożowymi
Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Brony wirnikowe Kverneland – narzędzia do każdych warunków 

Brona wirnikowa to aktywne narzędzie uprawowe, którego elementami roboczymi są obracające się w osi poziomej zęby. Wykorzystywane jest najczęściej na glebach średnich oraz ciężkich, w mniejszym stopniu na lekkich. Jego głównym zadaniem jest rozbijanie brył oraz dokładne mieszanie gleby. 

Znajdujące się w naszej szerokiej ofercie brony wirnikowe Kverneland to narzędzia przeznaczone do pracy w każdych warunkach. Zaletą norweskich bron wirnikowych jest możliwość szybkiego i łatwego ustawienia optymalnej głębokości pracy, co pozwala na uzyskanie prawidłowej struktury gleby w warstwie siewnej. 

Dostępne u nas brony wirnikowe o różnych parametrach technicznych przeznaczone są do ciągników rolniczych o różnej mocy, dzięki czemu każdy rolnik bez problemu dopasuje model do bieżących zasobów parku maszynowego oraz rodzaju podłoża przeważającego w jego gospodarstwie. 
 

Perfekcyjne wyrównanie gleby

Kverneland oferuje bogatą paletę nowoczesnych i solidnych bron wirnikowych do efektywnej pracy w większości warunków. Szukasz odpowiedniej maszyny dostosowanej do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z naszym doradcą lub odwiedź najbliższy punkt sprzedaży firmy ALDO - dilera maszyn Kverneland nr 1 w Polsce.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Brona wirnikowa marki Kverneland inwestycją na długie lata 

Do zalet bron wirnikowych Kverneland można zaliczyć ich wszechstronność, polegającą na łatwym i szybkim agregatowaniu z innym sprzętem, między innymi z siewnikiem – w tym wypadku norweskie maszyny stanowią najlepsze rozwiązanie dla wielu nowoczesnych gospodarstw rolnych. 

Brony karuzelowe Kverneland doskonale nadają się do uprawy przedsiewnej, w wypadku której mogą być zastosowane na polu w bardzo szerokim zakresie. 

Brony wirnikowe Kverneland to innowacyjne rozwiązania, z których korzystają profesjonalni użytkownicy, i bez wątpienia opłacalna inwestycja na długie lata. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu zębów możliwe jest uzyskanie prawidłowego rozdrobnienia gruzełek gleby oraz spokojna i płynna praca.