Prasy i owijarki Kverneland

Prasy do belowania Kverneland

Prasy do bel Kverneland

Nowoczesne i sprawdzone w gospodarstwach na terenie całej Europy prasy rolujce Kverneland. Wytrzymała konstrukcja, duża siła zgniotu oraz solidne materiały - to niektóre z wyróżników pras skandynawskiego producenta.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Prasa Kverneland – wydajne i solidne urządzenie zapewniające płynną pracę 

Decydując się na zakup prasy rolującej, pod uwagę należy brać między innymi materiał, jaki będziemy prasować, a także moc ciągnika, z którym prasa będzie pracować. 

W naszej ofercie można znaleźć wykonane z najwyższej jakości materiałów maszyny rolujące marki Kverneland. Prasy te doskonale radzą sobie ze zwijaniem materiału, działając sprawnie i niezawodnie w każdych warunkach. Do niewątpliwych zalet pras Kverneland można zaliczyć możliwość regulacji wielkości beli. 

Prasa rolująca to urządzenie zapewniające płynną pracę, a ponadto wymagające niewielkich nakładów konserwacyjnych. Na uwagę zasługuje również prostota obsługi urządzeń marki Kverneland. Prasa norweskich producentów zapewnia przygotowanie bel o pożądanych kształtach i dużych wymiarach.

Szeroka oferta pras do belowania Kverneland

Maszyny do belowania Kverneland to wybór tysięcy polskich gospodarstw. W naszej ofercie produktów Kverneland znajdziesz:
- prasy stałokomorowe
- prasy zmiennokomorowe
 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kverneland – solidna prasa rolująca z doskonałym przepływem masy 

Marka Kverneland swoim klientom oferuje innowacyjne rozwiązania, które nie tylko podnoszą jakość pracy, lecz także przedłużają żywotność stosowanych urządzeń. Kverneland prasy produkuje z myślą o najbardziej wymagających klientach. 

Prasa Kverneland to maszyna przeznaczona dla profesjonalnych użytkowników, gwarantująca bardzo dobrą jakość prasy, zarówno w przypadku słomy, jak i siana oraz sianokiszonki. Cechuje ją także niewielkie zapotrzebowanie energetyczne, a tym samym wysoka energooszczędność. Norweskie maszyny do prasowania zapewniają wysoką gęstość beli już w początkowym etapie jej formowania. Ponadto wyróżnia je wysoka odporność na intensywną eksploatację.