Prasy i owijarki Kverneland

Owijarki do bel Kverneland

Owijarki do bel Kverneland

Owijarki Kverneland dla profesjonalnych użytkowników poszukujących prostych w obsłudze maszyn o bardzo dużej wydajności owijania.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kverneland – owijarka do pracy w każdych warunkach 

Owijanie bel folią to kluczowy etap procesu przygotowania każdej kiszonki. Ma on na celu jak najdokładniejsze zakonserwowanie paszy, by jak najdłużej zachowywała swoje właściwości, zapobiegając utracie cennych składników pokarmowych. 

W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości owijarki Kverneland, wyróżniające się niezawodnością w każdych warunkach. Z kolei dzięki doskonałym rozwiązaniom technicznym norweska owijarka do bel pomaga w zakonserwowaniu oraz późniejszym magazynowaniu paszy. Marka Kverneland produkuje energooszczędne, a przy tym ergonomiczne i przyjazne środowisku rozwiązania w zakresie owijania bel, które zadowolą choćby najbardziej wymagających klientów. Owijaki do bel Kverneland zostały zaprojektowane do pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. 

Maszyny do owijania bel w ofercie

Jako czołowy diler maszyn Kverneland posiadamy pełen asortyment owijarek do bel skandynawskiego producenta. Owijarki Kverneland w naszej ofercie m.in.:
- owijarka Kverneland stacjonarna
- owijarka Kverneland samozaładowcza z bocznym ramieniem
- owijarka Kverneland zawieszana z ramieniem satelitarnym
- owijarka ciągana z ramionami satelitarnymi

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Owijarka do bel marki Kverneland – solidna konstrukcja i łatwe owijanie 

Znajdujące się w naszej ofercie owijarki Kverneland to produkty, które zostały zaprojektowane z myślą o współpracy również z ciągnikami o mniejszej mocy. Hydrauliczne ramię załadowcze oraz automatyczne obcinanie folii to niewątpliwe zalety sprzętu do bel Kverneland. Owijarka norweskiego producenta jest prosta w obsłudze – nie ma tu konieczności ręcznego sterowania dźwignią w trakcie obcinania. Na uwagę zasługują również napinacze folii, których wykorzystanie jest niezwykle intuicyjne, a ponadto wymaga niewielkiej konserwacji. Z kolei niskie podwozie owijarek Kverneland zapewnia szybki transport bel z ramienia na stół owijarki. Inną zaletą tych maszyn jest możliwość pracy na zarówno mniejszych, jak i większych powierzchniach.