Maszyny uprawowe Kverneland

Brony talerzowe Kverneland

Brony talerzowe Kverneland

Największe atuty bron talerzowych Kverneland to:
- mocna konstrukcja ramy
- dobrze chronione i szczelne łożyska bezobsługowe
- bardzo dobre wyrównanie i kontrola przepływu ziemi
- możliwość wyposażenia w siewnik do poplonów a-drill
- szeroka gama wałów uprawowych

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Brona talerzowa Kverneland – narzędzie o szerokim zastosowaniu 

Narzędzie rolnicze, jakim jest brona talerzowa, stosuje się do uprawy gleby, na której planowana jest uprawa roślin. To jedno z najważniejszych urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie; ma bardzo szerokie zastosowanie. Używana jest między innymi przy podorywce ścierniska, a także przydaje się przy zabiegach spulchniania oraz kruszenia podłoża, które następnie przeznaczane jest pod siew. Doskonale sprawdzi się również przy mieszaniu nawozów mineralnych lub organicznych z glebą, a także do eliminacji chwastów. 

Dostępne w naszej ofercie brony talerzowe Kverneland to solidne i trwałe narzędzia o zróżnicowanych parametrach, które każdy rolnik może bez problemu dobrać do specyfiki planowanych prac rolniczych, a także do rodzaju gleby, jaki występuje w jego gospodarstwie. 

Brony Kverneland Qualidisc

Kultywacja gleby to istotny zabieg agrotechniczny. Firma Kverneland przygotowała brony talerzowe Qualidisc, dzięki którym osiągniesz dokładne wymieszanie materii organicznej z glebą.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Brony talerzowe Kverneland – solidne wykonanie i wysoki komfort obsługi 

Talerzówka Kverneland to uniwersalne narzędzie rolnicze, które z powodzeniem można wykorzystać do pracy zarówno płytkiej, jak i głębokiej. Brona talerzowa Kverneland może przyczynić się do znacznego wzrostu rentowności uprawy w gospodarstwie przy zachowaniu najwyższej jakości pracy. Z bron talerzowych Kverneland mogą korzystać zarówno właściciele małych, średnich oraz wielkopowierzchniowych gospodarstw rolnych, jak i firmy usługowe oraz spółdzielnie rolnicze. 

Dzięki wysokiemu komfortowi obsługi oraz solidnej konstrukcji norweskie talerzówki sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.