Kosiarki profesjonalne Kubota

Kosiarka F251

Kosiarka F251 – solidne wykonanie i wysoka wydajność 

Uniwersalny sprzęt do koszenia F251 marki Kubota umożliwia efektywną i niezwykle szybką pracę przy pielęgnacji terenów zielonych, która wiąże się przede wszystkim z koszeniem oraz mulczowaniem. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kosiarka F251 została wyposażona w solidny wysokoprężny trzycylindrowy silnik Diesla o mocy 25 KM i pojemności 1123 cm3. Dzięki takim parametrom maszyna wyróżnia się doskonałą wydajnością praktycznie na każdym terenie, nawet podczas wykonywania najtrudniejszych prac. Silnik kosiarki spełnia ponadto rygorystyczne normy emisji spalin Stage V. Na uwagę zasługuje również dwuzakresowa przekładnia hydrostatyczna HST, którą steruje się wyłącznie przy pomocy jednego pedału. Przekładnia daje możliwość wyboru napędu na cztery koła (4WD) lub na dwa koła (2WD). W przypadku wersji 4D napęd na wszystkie koła załączany jest w sposób automatyczny w zależności od panujących podczas pracy warunków. Kosiarka ma ponadto nowoczesny agregat koszący z możliwością optymalizacji przepływu powietrza, co zapewnia wysoką jakość mulczowania. 

Kosiarki F251 – znakomity komfort pracy 

Urządzenie koszące F251 o dużym udźwigu TUZ i WOM o prędkości 2545 obr./min. zapewnia operatorowi wysoki komfort pracy między innymi dzięki łatwiejszej obsłudze sprzętu. Kosiarka F251 została przy tym wyposażona w bardzo wygodne siedzisko, a elementy sterujące urządzeniem są proste w obsłudze i rozmieszczone w przejrzysty sposób.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Zaletą traktorka jest ponadto możliwość regulacji kolumny kierownicy, którą operator może dostosować do swoich potrzeb, a także doskonała widoczność. Obok kolumny kierownicy umiejscowiony jest hamulec postojowy z mechanizmem dźwigowym, a hamulce tarczowe zanurzone są w oleju. Ergonomiczna platforma operatora zapewnia mu pełną kontrolę nad pracą urządzenia. Sprzęt ma też specjalne punkty mocujące w celu zapewnienia jego łatwiejszego transportu na przyczepie. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest możliwość współpracy z innymi narzędziami, do których zalicza się między innymi kosiarkę bijakową, pług do śniegu, a także szczotkę. 

Do wszystkich kosiarek możemy dokupić wydłużoną gwarancję Kubota Care 5 lat i nawet do 2500 h.