Miniciągniki Kubota

Poznaj najbardziej kompaktowe japońskie miniciągniki do parku i ogrodu.

Kubota - wybór profesjonalistów

Jeśli szukasz wysokiej klasy maszyn do swojego ogrodu lub prowadzisz działalnośc usługową w obszarze zieleni postaw na sprawdzone rozwiązania. Miniciągniki Kubota to wybór profesjonalistów. Japońskie rozwiązania od lat są wykorzystywane przez profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją zieleni.

Salony sprzedaży
EŁK - ul. Srebrna 12
MYSZYNIEC - ul. Prosta 1
WÓJTOWO - ul. Grabowa 1

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Mini ciągnik Kubota – kompaktowa maszyna dla profesjonalistów 

Miniciągniki to traktory o niewielkich rozmiarach, które wykorzystuje się do drobnych prac, również w trudno dostępnych miejscach. Ich niewielki rozmiar, a także szeroki wachlarz doposażenia sprawiają, że doskonale sprawdzą się przy wszelkiego rodzaju pracach praktycznie o każdej porze roku. Dostępny w naszej ofercie mini ciągnik Kubota będzie doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli prywatnych posesji z dostępem do terenów zielonych. Coraz częściej również w gospodarstwach rolnych oraz na plantacjach sadowniczych zauważyć można sprzęt Kubota.

Miniciągniki tego koncernu to wysokiej klasy maszyny, który doskonale sprawdzą się w prywatnych ogrodach oraz na terenach zielonych. Stosują go również profesjonaliści, którzy np. prowadzą działalność usługową w zakresie utrzymania czystości na obszarach zielonych. Jeśli chodzi o markę Kubota, mini traktor w znacznym stopniu ułatwia i przyspiesza pracę oraz przemieszczanie się. 

Zadzwoń do naszego specjalisty:

Oferujemy merytoryczne wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań marki Kubota. Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. maszyn komunalnych i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania.

Michał Charubin
tel. +48 513 894 833

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kubota miniciągniki – wielozadaniowe i uniwersalne maszyny 

U nas klient może znaleźć wykonane z najwyższej jakości materiałów miniciągniki Kubota, które zapewniają niezwykle łatwe prowadzenie oraz szybkie i bardzo sprawne wykonywanie manewrów nawet tam, gdzie jest niewiele miejsca. Mini ciągnik Kubota doskonale nadaje się nawet na stosunkowo niewielkie powierzchnie. Bardzo dobrze sprawdza się przy pracach związanych z pielęgnacją trawników oraz do wykonywania wielu innych prac ogrodniczych. Prosta i intuicyjna obsługa to kolejna zaleta sprzętu Kubota. Miniciągniki tego producenta to uniwersalne maszyny, które nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki bogatemu wyborowi osprzętów oraz szerokiej gamie akcesoriów, a także możliwości współpracy traktora z osprzętem większości producentów, różnorodność prac w przypadku mini traktorków Kubota staje się praktycznie nieograniczona. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej klasy sprzęt marki Kubota. Mini traktor tego znanego na całym świecie producenta maszyn to bez wątpienia inwestycja na lata. 

Kubota mini traktor – duża moc silnika i niskie zużycie paliwa 

Solidny mini ciągnik Kubota to sprawdzone rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko do wykonywania prac ogrodniczych na terenach zielonych bezpośrednio przyległych do posesji. Traktorki z powodzeniem mogą zostać wykorzystane również przez właścicieli firm oraz przedsiębiorstw zajmujących się zimowym utrzymaniem dróg i chodników oraz w miejskich parkach czy skwerach. Miniciągniki Kubota stosuje się także podczas wykonywania wyspecjalizowanych zadań, do których zaliczyć można wszelkiego rodzaju prace na plantacjach sadowniczych oraz drobne prace rolnicze. Sprawdzą się one na niewielkich powierzchniach, gdzie ścieżki technologiczne w uprawach są najczęściej wąskie. Dzięki dużej mocy silnika oraz niskim zużyciu paliwa traktorki Kubota są pojazdami ergonomicznymi. Wybierz markę Kubota. Miniciągniki tego producenta to przede wszystkim niewielka masa i doskonała zwrotność, co docenią najbardziej wymagający klienci.