BX231

Miniciągniki Kubota

BX231

Siła, wytrzymałość i ergonomia

Kubota BX231 wyposażona jest w 3 cylindrowy silnik Kubota D902 o mocy 23 KM, 2 zakresową przekładnię hydrostatyczną oraz 4 sekcje hydrauliczne w rozmiarze BG3 w standardzie. Model BX231 posiada bardzo mocną ramę główną, która została zaprojektowana z myślą o najwyższym udźwigu. Pozwoliło to na uzyskanie imponującej nośności przedniej i tylnej osi, wartość ze standardowym wyposażeniem jest nawet o 108% wyższa, niż w konstrukcjach konkurencyjnych. Dzięki temu możliwa jest współpraca maszyny z większością typowych osprzętów roboczych.

Wiele zastosowań

Nowy, kompaktowy ciągnik Kubota BX231 można dostosować do najróżniejszych zastosowań, do wyboru są opony odpowiednie do każdego rodzaju pracy, a więc koła trawiaste, rolnicze oraz przemysłowe. Ciągnik można wyposażyć w wydajny ładowacz czołowy Kubota LA243 lub jedną z 3 kosiarek (o szerokości koszenia od 1,22 m do 1,52 m). Kubota BX231 może być wyposażona w jeden z dwóch solidnych koszy do trawy o dolnym bądź wysokim wysypie, o pojemności do 600 l. Kosz dolnego wysypu GCD 600 C posiada ponadto zintegrowaną dmuchawę o opatentowanej konstrukcji.

Szeroka gama dedykowanych akcesoriów oraz świetny stosunek ceny do jakości, czyni z Kuboty BX231 wszechstronnego pomocnika.