Miniciągniki Kubota

Kubota L1

Solidne i niezawodne

Solidne i wyposażone w wysokiej jakości osprzęt ciągniki serii L1 idealnie dostosowują się do potrzeb użytkownika. Ciągniki z tej serii, wyposażone w potężny silnik Diesla, mocny układ napędowy (przekładnia mechaniczna lub hydrostatyczna) oraz podnośnik o wyższej wydajności, oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Ciągniki, wyposażone w silniki Diesla z technologią E-TVCS Kubota, zgodne ze wszystkimi normami emisji, umożliwiają wykonywanie wszelkich zadań z łatwością. Ponadto szeroki asortyment silników (36/41/50 KM) pozwala na wybór modelu najlepiej dostosowanego do konkretnych potrzeb.

Idealne do pracy z ładowaczem

Ciągniki te zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu codziennych prac konserwacyjnych: w ciągnikach zapewniono swobodny dostęp do filtrów, chłodnic, smarowniczek itp. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, by umożliwić natychmiastowy dostęp do każdego podzespołu ciągnika, który wyposażony jest w szeroko otwieraną, jednoczęściową maskę.

Wszystkie ciągniki Kubota oferują obsługę ładowaczy i łatwo podłączanego osprzętu tylnego. Ładowacz bez problemu obsługuje liczne urządzenia (wiadra, chwytaki, podnośniki widłowe itp.). Wszystkie mogą być montowane bez użycia narzędzi.