Miniciągniki Kubota

Kubota B2

Dostosowane do każdych potrzeb

Mocne i doskonale wyposażone miniciągniki serii B2 są znane z osiągów i wygody. Ich ergonomiczne wzornictwo oferuje zwiększoną funkcjonalność, umożliwiając uproszczenie wykonywanych zadań.
Wyjątkowe wyposażenie standardowe: 

 • tylny i międzyosiowy WOM
 • układ zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn
 • pojedyncza dźwignia wielofunkcyjna (w niektórych modelach) sterująca osprzętem przednim i tylnym

Wszechstronne ciągniki

Oferta obejmuje trzystopniową przekładnię hydrostatyczną lub mechaniczną skrzynię o 9 biegach do przodu / 9 do tyłu. Miniciągniki z tej serii są dostępne w wersji z ramą ochronną ROPS lub kabiną.

Ładowacz czołowy w połączeniu z kosiarką, kosz do zbierania skoszonej trawy i podnośnik przedni zapewniają serii B2 dużą wszechstronność. Dodatkowo ciągniki są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak szybkie podłączanie/odłączanie ładowacza i bogaty osprzęt.

Nowa montowana fabrycznie kabina oparta na czterech słupkach oferuje przestronny i cichy kokpit z panoramicznym widokiem.

Miniciągniki Kubota serii B2

Czyszczenie ulic i chodników oraz dbanie o tereny zielone umożliwiają maszyny komunalne. Miniciągniki serii B2 marki Kubota znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju pracach pielęgnacyjnych i nie tylko. Kompaktowy ciągnik komunalny z osprzętem, do którego zalicza się m.in. kosiarki międzyosiowe, pługi do śniegu, szczotki, czy też ładowacz czołowy pozwala dostosować poszczególne modele sprzętu komunalnego Kubota do wykonywania wielu zadań. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Jakie są dostępne modele miniciągników Kubota B2?

Kubota to producent maszyn komunalnych, który od wielu lat dostarcza na rynek wysokiej jakości ciągniki komunalne o wielu funkcjach. W ofercie producenta dostępne są różniące się parametrami technicznymi modele maszyn komunalnych, które wyróżniają się dużą wydajnością i wszechstronnością. Oferta obejmuje model Kubota B2201, Kubota B2231, a także model Kubota B2226 oraz Kubota B2311. Ciągniki komunalne tego producenta to gwarancja najwyższych osiągów.

KUBOTA B2201

Uniwersalny ciągnik komunalny Kubota B2201 wyposażony jest w trzycylindrowy silnik wysokoprężny o pojemności skokowej 1123 cm3, mocy 19 KM (wg ECE-R24) i udźwigu podnośnika do 970 kg. Posada napęd 4x4 i solidną ramę ROPS zapewniającą pełne bezpieczeństwo operatorowi oraz tylny wał odbioru mocy ze sprzęgłem jednokierunkowym 540 obr./min i międzyosiowy wał odbioru mocy 2.500 obr./min. To kompaktowy ciągnik do prac komunalnych, który doskonale sprawdzi się również w rolnictwie, ogrodnictwie i budownictwie. 

KUBOTA B2231

Wielozadaniowy mini ciągnik do prac komunalnych B2231 posiada trzycylindrowy silnik o pojemności 1123 cm3 i mocy 20,7 KM (wg ECE-R24). Model wyposażony jest w napęd 4x4, solidną ramę ROPS oraz tylny wał odbioru mocy ze sprzęgłem jednokierunkowym 540 obr./min i międzyosiowy wał odbioru mocy 2.500 obr./min. Producent zadbał również o hydrauliczne wspomaganie układu kierowniczego oraz o zintegrowaną z konstrukcją ciągnika komunalnego kabinę, którą wyróżnia doskonałe wyciszenie. 

KUBOTA B2226

Kompaktowa maszyna komunalna Kubota B2226 wyposażona jest w trzycylindrowy silnik o pojemności 1261 cm3 i mocy 23,9 KM (wg ECE-R24). To doskonały ciągnik w zagospodarowaniu zieleni, który sprawdzi się również w innych sektorach gospodarki. Model posiada napęd 4x4, ramę ROPS oraz tylny wał odbioru mocy ze sprzęgłem jednokierunkowym 540 obr./min i międzyosiowy wał odbioru mocy 2.500 obr./min. Ciągnik posiada układ kierownicy z hydraulicznym wspomaganiem oraz pozycyjną regulację tylnego podnośnika. 

KUBOTA B2311

Wielofunkcyjny mini ciągnik ogrodniczy Kubota B2311 to model z silnikiem trzycylindrowym o pojemności 1498 cm3 i mocy 28,4 KM (wg ECE-R24). Posiada napęd 4x4 oraz zintegrowany tłumik. Model wyposażony jest również w tylny wał odbioru mocy ze sprzęgłem jednokierunkowym 540 obr./min i międzyosiowy wał odbioru mocy 2.500 obr./min. Model został zaprojektowany do szerokiego wachlarza zastosowań. Na uwagę zasługuje również kabina operatora, która oparta jest jedynie na czterech słupkach. 

Zastosowanie miniciągników Kubota B2  

Solidnie wykonane maszyny komunalne Kubota to modele o szerokich możliwościach użytkowych. Miniciągnik do prac komunalnych w gminie będzie idealnym rozwiązaniem, doskonale radząc sobie z pracami porządkowymi oraz przy całorocznych pracach związanych z utrzymaniem czystości dróg i chodników. Maszyny komunalne japońskiej marki Kubota bardzo dobrze sprawdzą się również w małych i średnich gospodarstwach rolnych, a także w gospodarstwach rolno-hodowlanych i w sadownictwie oraz warzywnictwie. Szerokie zastosowanie znajduje też mini ciągnik w zagospodarowaniu zieleni, zwłaszcza przy pielęgnacji ogrodów i trawników, a także przy pielęgnacji krajobrazu – na łąkach oraz zielonych skwerach. Miniciągnik do prac komunalnych w mieście polecany jest m.in. do koszenia traw i zamiatania.  

Kubota B2 – do utrzymania zieleni miast i wsi

Dobrej jakości sprzęt komunalny Kubota B2, który charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i doskonałą zwrotnością, sprawdzi się nie tylko w gospodarstwach rolnych. To również praktyczny i funkcjonalny ciągnik do utrzymania zieleni miast i wsi, który doskonale wykona nawet najtrudniejsze zadania. Mini ciągnik ogrodniczy marki Kubota bardzo dobrze sprawdzi się również w pracach porządkowych w przestrzeniach publicznych, stąd też często wykorzystywany jest przez zakłady i przedsiębiorstwa komunalne. 

Miniciągniki Kubota B2 – dane techniczne 

Dostarczane na rynek maszyny komunalne Kubota to wszechstronne miniciągniki pozycjonowane w segmencie 19-28,4 KM (wg ECE-R24). Wszystkie modele maszyn komunalnych B2 posiadają napęd 4x4 oraz tylny wał odbioru mocy ze sprzęgłem jednokierunkowym 540 obr./min i międzyosiowy wał odbioru mocy 2.500 obr./min. Ciągnik do prac komunalnych B2 posiada zbiornik paliwa o pojemności 27 litrów i hydraulicznie wspomagany układ kierowniczy. Na uwagę w modelach B2 zasługuje również pozycyjna regulacja tylnego podnośnika. 

Kubota B2 – funkcje

Wykonany z wysokiej jakości materiałów mini ciągnik do prac komunalnych dostarcza niezbędną do wymagających zastosowań moc. Nowe ciągniki komunalne Kubota wyróżniają się uniwersalnością, a dzięki ergonomicznemu wzornictwu oferują zwiększoną funkcjonalność. Ciągniki tego producenta wyposażone są również w niezwykle praktyczne dodatkowe funkcje, do których zalicza się np. szybkie podłączanie i odłączanie ładowacza, a także bogaty osprzęt.

Kubota B2 – wyposażenie

W maszynach komunalnych Kubota zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, które w znacznym stopniu ułatwiają eksploatację i zapewniają niezwykłą trwałość. Ciągniki komunalne marki Kubota z tej serii są dostępne w wersji z ramą ochronną ROPS lub kabiną. Na uwagę zasługuje bogata oferta dodatkowego wyposażenia. Istnieje możliwość wyposażenia miniciągników Kubota w kosiarki międzyosiowe, szczotki oraz ładowacz czołowy. Nowe ciągniki wyposażyć można również w systemy zbierania trawy i liści do kosza lub w pługi do śniegu.

Kubota B2 – opinie 

Dostarczane na rynek maszyny komunalne Kubota wyróżniają się doskonałą jakością, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów, którzy korzystali ze sprzętu w różnych sytuacjach. Pozytywne rekomendacje świadczą o tym, jak wysoka jakość charakteryzuje sprzęt komunalny B2 marki Kubota. Nowe ciągniki komunalne Kubota projektowane są w taki sposób, by trwałość i niezawodność szły w parze z niezwykłą funkcjonalnością i niskim zapotrzebowaniem na moc.

Serwis i gwarancja ciągników kompaktowych Kubota B2

ALDO jako dealer maszyn Kubota prowadzi również serwis miniciągników serii B2. Oferta obejmuje nie tylko szeroką gamę miniciągników, ale też kompleksowe wsparcie wykwalifikowanych specjalistów. Nasi serwisanci podczas wykonywanej pracy bazują na bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, poza tym korzystają z nowoczesnych narzędzi. Na sprzęt komunalny Kubota oferowana jest pełna gwarancja producenta, z czym związana jest niezawodność dostarczanych na rynek miniciągników. 

Części zamienne do Kubota B2 

Zamienne części do miniciągników B2 projektowane są w taki sposób, by spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wysokiej jakości akcesoria zamienne do sprzętu komunalnego Kubota B2 dostępne są w punktach stacjonarnych ALDO, poza tym oferuje je również sklep. 

Finansowanie miniciągników serii B2 

Japoński producent Kubota wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując wiele korzystnych opcji zakupu maszyn komunalnych. Dzięki finansowaniu fabrycznemu nowe ciągniki marki Kubota są na wyciągnięcie ręki. Finansowanie fabryczne to wiele atrakcyjnych programów, które wyróżnia dostosowana do indywidualnych potrzeb oferta i najprostszy sposób na rozwój własnego biznesu. 

Cena i dostępność miniciągników Kubota B2

Dostępne w ofercie ALDO ciągniki komunalne to doskonała relacja na linii cena – jakość. Sprzedaż wysokiej jakości miniciągników komunalnych odbywa się w naszych punktach sprzedaży, gdzie nasi specjaliści pomagają w wyborze odpowiedniej dla określonego biznesu maszyny, poza tym dostępny jest w nich również cennik. Realny koszt zakupu i utrzymania miniciągników serii B2 jest atrakcyjny, a w punktach sprzedaży często pojawiają się korzystne finansowo promocje na sprzęt Kubota.  

Gdzie kupić miniciągnik Kubota B2 w Polsce? 

Nowe ciągniki komunalne Kubota dostępne są w punktach sprzedaży ALDO. Zapewniamy profesjonalne wsparcie ze strony naszych doradców na każdym etapie współpracy. 
 

Województwo warmińsko-mazurskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48297721980

 • powiat piski,
 • powiat nidzicki,
 • powiat mrągowski,
 • powiat szczycieński.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat ełcki,
 • powiat olecki,
 • powiat kętrzyński,
 • powiat bartoszycki,
 • powiat giżycki,
 • powiat gołdapski,
 • powiat węgorzewski.

Punkt Sprzedaży ALDO w Wójtowie, ul. Grabowa 1:
tel.: +48 89 74 10 098

 • Olsztyn,
 • powiat olsztyński,
 • powiat lidzbarski.

Województwo mazowieckie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1
tel.: +48 29 77 21 980

 • Ostrołęka,
 • powiat ostrołęcki,
 • powiat makowski,
 • powiat ciechanowski,
 • powiat przasnyski,
 • powiat żuromiński,
 • powiat mławski.

Województwo podlaskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48 29 77 21 980

 • powiat łomżyński,
 • powiat kolneński,
 • powiat grajewski,
 • Łomża.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat sejneński,
 • Suwałki,
 • powiat suwalski,
 • powiat augustowski.