Miniciągniki Kubota

Kubota B1

Miniciągnik Kubota B1

Z pozoru niewielkie, a w rzeczywistości posiadające ogromne możliwości. Seria Kubota B1 oferuje doskonałą jakość. Te Miniciągniki wyposażone w silniki Diesla o mocy od 12 do 24 KM są mocne, kompaktowe i ekonomiczne.

Seria B1 ma wiele do zaoferowania w standardzie: wygodny fotel operatora, niemal płaską podłogę pokrytą wykładziną, ergonomiczne elementy sterujące i podświetlany zestaw wskaźników. Wyjątkowa zwrotność tych miniciągników pozwala wygodnie i wydajnie wykonywać wszystkie codzienne zadania.

Prostota eksploatacji

Dzięki prostej i wydajnej konstrukcji ciągniki te są łatwe w użytkowaniu.  Przykładowo wspomaganie kierownicy (w wersjach o mocy 18 i 24 KM) ogranicza wysiłek niezbędny podczas manewrowania, szczególnie przy pracy z ładowaczem czołowym.

W zależności od potrzeb użytkownika miniciągniki Kubota można wyposażyć w szereg elementów dodatkowych: począwszy od tylnego i międzyosiowego WOM-u, poprzez agregat koszący i ładowacz czołowy, kończąc nawet na dwóch tylnych zaworach hydraulicznych obustronnego działania – wszystko to dla uzyskania maksymalnej wszechstronności.

Miniciągniki Kubota serii B1

Japoński producent sprzętu rolniczego Kubota dostarcza na rynek przystosowane do pracy w każdych warunkach maszyny komunalne serii B1. Ten kompaktowych rozmiarów sprzęt wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi, a jego wysoka jakość i niezwykła wytrzymałość sprawiają, że sprzęt Kubota jest jedną z najczęściej wybieranych marek. Producent dostarcza na rynek zarówno samodzielne ciągniki komunalne, jak i wielozadaniowy ciągnik komunalny z osprzętem. Jakie są dostępne modele miniciągników Kubota B1?

Kubota jako czołowy producent maszyn komunalnych dostarcza na rynek wysokiej jakości sprzęt komunalny o szerokim zastosowaniu. W ofercie producenta dostępne są różniące się parametrami i doposażeniem modele maszyn komunalnych, które zadziwiają wszechstronnością i niezawodnością. Oferta obejmuje model Kubota B1121, Kubota B1161, a także model Kubota B1181 oraz Kubota B1241. Miniciągniki tego producenta posiadają ekonomiczne jednostki napędowe o niedużej mocy.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

KUBOTA B1121

Najmniejszy model miniciągnika do prac komunalnych serii B1. Miniciągnik Kubota B1121 posiada dwucylindrowy silnik E-TVCS, który chłodzony jest cieczą. Mimo niedużej mocy 11 KM (wg UE R120), maszyna dysponuje dużym momentem obrotowym. Ten kompaktowych rozmiarów ciągnik do prac komunalnych o pojemności skokowej 479 cm3 i stałym napędzie 4×4 (4WD) wyposażyć można w dodatkowe elementy, do których zalicza się międzyosiowy WOM, agregat koszący lub ładowacz czołowy. Komfort pracy zapewnia operatorowi wygodny fotel i ergonomiczny panel sterowania. 

KUBOTA B1161

Model Kubota B1161 to wykonany z wysokiej jakości materiałów miniciągnik do prac komunalnych. Wyposażony jest w trzycylindrowy silnik wysokoprężny E-TVCS chłodzony cieczą o pojemności skokowej 719 cm3 i mocy 15 KM (wg UE R120). Ten wielozadaniowy sprzęt komunalny przeznaczony jest do wykonywania prac letnich i zimowych. Wyposażony jest w napęd 4x4 (4WD). Standardowe wyposażenie obejmuje ramę ROPS, obszerną platformę dla kierowcy, oświetlenie deski rozdzielczej i tylny wał odbioru mocy ze sprzęgłem jednokierunkowym.  

KUBOTA B1181

Model Kubota B1181 to wszechstronny ciągnik do prac komunalnych. Wyposażony jest w trzycylindrowy silnik wysokoprężny E-TVCS o pojemności skokowej 778 cm3 i mocy 17 KM (wg UE R120). Wysoka jakość oraz konfiguracja miniciągnika zapewniają doskonałą wydajność podczas wykonywanych zadań. Poziom komfortu i łatwość prowadzenia ciągnika zwiększa wspomaganie kierownicy. Standardowe wyposażenie obejmuje m.in. kratkę ochronną, dodatkowy uchwyt ułatwiający wejście i włącznik bezpieczeństwa do świadomego podłączenia WOM. 

KUBOTA B1241

Miniciągnik Kubota B1241 to wielozadaniowa maszyna komunalna wyposażona w trzycylindrowy silnik E-TVCS chłodzony cieczą o mocy 21,4 KM (wg UE R120). Ten wysokiej jakości miniciągnik do prac komunalnych doskonale odnajdzie się zarówno w pracach komunalnych, jak i rolniczych, idealnie sprawdzając się w trudnych warunkach. Posiada napęd 4x4 (4WD) i blokadę mechanizmu różnicowego tylnej osi oraz hydrauliczny układ kierowniczy ze wspomaganiem. Producent zadbał o duży rozstaw osi, który zapewnia doskonałą stabilność jazdy również na pochyłym terenie. 

Zastosowanie miniciągników Kubota B1 

Dostępne w ofercie maszyny komunalne Kubota wykorzystywane są do prac komunalnych. Mini ciągnik w zagospodarowaniu zieleni jest sprzętem niezawodnym, którym wykonać można prace porządkowe, w tym pielęgnację i koszenie trawników oraz pielęgnację ogrodów. Miniciągnik do prac komunalnych w mieście wykorzystuje się też do pielęgnacji krajobrazu – zwłaszcza w parkach, łąkach oraz skwerach. Zastosowanie znajduje również miniciągnik do prac komunalnych w gminie – w pracach polegających na utrzymaniu czystości dróg i chodników. Znajduje też szerokie zastosowanie w zakładach komunalnych oraz w małych i średnich gospodarstwach rolnych i rolno-hodowlanych. Będzie też idealnym rozwiązaniem w sadownictwie i gospodarstwach warzywniczych.

Kubota B1 – do utrzymania zieleni miast i wsi

Wykorzystywany do utrzymania zieleni miast i wsi sprzęt komunalny Kubota to niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie, które umożliwia szybkie i sprawne wykonywanie wielu wymagających precyzji i dokładności prac. Ciągnik do utrzymania zieleni miast i wsi serii B1 doskonale sprawdzi się w pracach związanych z utrzymaniem w czystości i estetyce terenów zielonych miast i wsi. Miniciągniki marki Kubota pomimo niewielkich rozmiarów zapewniają optymalną moc podczas wykonywanej pracy, poza tym mają wytrzymałą konstrukcję.

Miniciągniki Kubota B1 – dane techniczne

Seria Kubota B1 obejmuje maszyny komunalne o doskonałych parametrach technicznych. Modele wyposażone są w ekonomiczne jednostki napędowe. Najmniejszy z miniciągników Kubota to model B1121. W mocniejszych wariantach nowe ciągniki komunalne Kubota serii B wyposażone są w 3-cylindrowe silniki o większych pojemnościach i mocach. Wszystkie modele posiadają napęd 4×4, poza tym mają w standardzie tylny WOM, a model Kubota B1181 – również WOM międzyosiowy.

Kubota B1 – funkcje i zalety

Oferowane przez producenta maszyny komunalne charakteryzują się funkcjonalnością, wysokim komfortem użytkowania i nowoczesnym designem. Na uwagę zasługuje też wszechstronność i prostota obsługi. Modele ciągników komunalnych Kubota B1 posiadają silniki wyróżniające się wysokim momentem obrotowym, poza tym sprzęt komunalny tego producenta cechuje niskie zużycie paliwa i niski poziom emisji spalin. 

Kubota B1 – wyposażenie

Seria Kubota B1 posiada w standardzie wygodny fotel operatora, poza tym na uwagę zasługuje płaska podłoga pokryta praktyczną wykładziną oraz mocne reflektory i zintegrowane kierunkowskazy. Nowe ciągniki komunalne serii B1 wyposażone są również w podświetlany panel wskaźników oraz intuicyjne elementy sterujące. Wielofunkcyjność miniciągnikom do prac komunalnych zapewnia możliwość doposażenia ich w system zbierania trawy, szczotki, ładowacz czołowy i kosiarki międzyosiowe. Mini ciągnik rolniczy marki Kubota wyposażyć można również w dodatkowe zawory hydrauliczne.

Kubota B1 – opinie 

Solidne i kompaktowe nowe ciągniki B1 posiadają liczne pozytywne opinie klientów, które potwierdzają ich niezawodność i szerokie możliwości zastosowania w wielu sektorach gospodarki.  Wysokiej jakości maszyny komunalne Kubota doskonale sprawdzą się nawet przy najcięższych pracach. Wśród klientów ALDO nie brakuje firm i przedsiębiorstw, których park maszynowy stanowią w większości ciągniki komunalne Kubota. 

Serwis i gwarancja ciągników kompaktowych Kubota B1 

Firma ALDO jako autoryzowany dealer miniciągników Kubota prowadzi również serwis sprzętu komunalnego tego producenta. Pracujący u nas serwisanci posiadają bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczne narzędzia, dzięki którym kompleksowo zajmą się ciągnikami Kubota. Sprzęt komunalny Kubota to wysokiej jakości miniciągniki, na które producent daje pełną gwarancję. 

Części zamienne do Kubota B1

Oryginalne części zamienne Kubota dostępne są w naszych punktach stacjonarnych. Zapewniamy fachowe doradztwo i dobieramy wyłącznie sprawdzone części do wskazanych miniciągników serii B1 marki Kubota.

Finansowanie miniciągników serii B1

Bogata oferta ALDO obejmuje fabrycznie nowe ciągniki komunalne Kubota. Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując korzystne cenowo opcje zakupu sprzętu komunalnego. Finansowanie fabryczne miniciągników Kubota B1 obejmuje atrakcyjne programy, w których na szczególną uwagę zasługuje maksymalnie spersonalizowana oferta, szybkie tempo rozpatrywania wniosku i uproszczone procedury. 

Cena i dostępność miniciągników Kubota B1 

Koszt nowego ciągnika komunalnego to nie tylko jego cena w momencie zakupu, ale również dodatkowe nakłady finansowe związane z naprawą lub wymianą poszczególnych elementów eksploatacyjnych. ALDO jako autoryzowany dealer maszyn Kubota prowadzi sprzedaż ciągników komunalnych w licznych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Znaleźć w nich można również cennik miniciągników Kubota serii B1 oraz aktualne promocje na wybrane modele. 

Gdzie kupić miniciągnik Kubota B1 w Polsce?

Wielozadaniowe ciągniki komunalne marki Kubota dostępne są w punktach sprzedaży autoryzowanego dealera marki – ALDO. Umów się na spotkanie lub zgłoś się do jednego z naszych punktów sprzedaży!  

Województwo warmińsko-mazurskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48297721980

 • powiat piski,
 • powiat nidzicki,
 • powiat mrągowski,
 • powiat szczycieński.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat ełcki,
 • powiat olecki,
 • powiat kętrzyński,
 • powiat bartoszycki,
 • powiat giżycki,
 • powiat gołdapski,
 • powiat węgorzewski.

Punkt Sprzedaży ALDO w Wójtowie, ul. Grabowa 1:
tel.: +48 89 74 10 098

 • Olsztyn,
 • powiat olsztyński,
 • powiat lidzbarski.

Województwo mazowieckie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1
tel.: +48 29 77 21 980

 • Ostrołęka,
 • powiat ostrołęcki,
 • powiat makowski,
 • powiat ciechanowski,
 • powiat przasnyski,
 • powiat żuromiński,
 • powiat mławski.

Województwo podlaskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48 29 77 21 980

 • powiat łomżyński,
 • powiat kolneński,
 • powiat grajewski,
 • Łomża.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat sejneński,
 • Suwałki,
 • powiat suwalski,
 • powiat augustowski.