Pojazdy użytkowe Kubota

Pojazdy użytkowe Kubota doskonałe do jazdy w każdym terenie 

Trudny teren to teren przede wszystkim dla wytrzymałych pojazdów użytkowych. Powinny one wyróżniać się przede wszystkim solidną konstrukcją oraz wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Pojazdy użytkowe Kubota to maszyny, które wyróżnia bardzo duża moc oraz niezawodność w każdym, nawet w ekstremalnie trudnym terenie i w najmniej sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Na szczególną uwagę zasługują pojazdy Kubota serii RTV. Do niewątpliwych zalet pojazdów użytkowych Kubota zaliczyć można solidną i stabilną konstrukcję oraz kompaktowe podwozie, a także łatwość omijania przeszkód. Dzięki temu pojazdy Kubota mogą pracować na każdej powierzchni. Zapewniają one maksymalny komfort użytkownikowi zarówno na prostych drogach, jak i na nierównym terenie. Pojazdy do zadań specjalnych Kubota posiadają czuły i hydrostatyczny układ kierowniczy, co w połączeniu z dynamicznym hamowaniem zapewnia pełną kontrolę podczas pracy w każdym terenie. Z kolei niezależne zawieszenie oraz duży prześwit umożliwiają skuteczne omijanie wszelkich przeszkód. 

Pojazdy do zadań specjalnych Kubota – wszechstronne zastosowanie

Czterokołowe maszyny Kubota to pojazdy o wszechstronnym zastosowaniu, a przekładnia hydrostatyczna zapewnia użytkownikowi niezwykłą wygodę oraz prostotę podczas prowadzenia pojazdu. Z kolei dzięki solidnym hamulcom możliwe jest skuteczne hamowanie. Bez problemu można poruszać się nimi nawet po bardzo trudnym terenie – doskonale sprawdzą się na ciężkich terenach leśnych, a także na piaszczystych bezdrożach. Mogą z nich korzystać na przykład Służby Leśne, ponadto doskonale sprawdzą się również w celach rekreacyjnych, a także sportowych.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Pojazdy użytkowe Kubota mogą być więc wykorzystywane zarówno do wykonywania pracy (użytku profesjonalnego) w ekstremalnie trudnych warunkach, jak również do rekreacji. Można nimi bez problemu poruszać się po stromych podjazdach, a także po terenach podmokłych. Warto również zaznaczyć, że pojazdy użytkowe maki Kubota posiadają duże możliwości załadunku. Na obszernej platformie przewieźć można różnego rodzaju ładunki, a opcjonalnie platforma może być opróżniana hydraulicznie.

Sprzęt użytkowy Kubota – komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie 

Znajdujące się w naszej ofercie pojazdy użytkowe Kubota znane są ze swojej wytrzymałości oraz solidnej budowy. Dzięki innowacyjnej konstrukcji oraz wygodnym siedzisku zapewniają operatorowi najwyższy komfort oraz wygodę. Zamontowana w pojeździe do zadań specjalnych solidna rama ochronna zapewnia z kolei wysokie bezpieczeństwo podczas jazdy, natomiast odpowiednio zaprojektowany układ napędowy stanowi gwarancję nieprzeciętnych właściwości terenowych tych pojazdów. Marka ta zapewnia nieprawdopodobne osiągi nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Nasza oferta pojazdów użytkowych Kubota obejmuje wykonane z wysokiej klasy materiałów czterokołowe maszyny, które dostosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.