Kosiarki profesjonalne Kubota

Kosiarka GR2120

Kosiarka GR2120 – doskonała jakość koszenia 

Profesjonalna kosiarka GR2120 to doskonałe urządzenie, wyróżniające się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również znakomitą jakością koszenia i zbierania trawy po zakończonym koszeniu. Przeznaczona jest przede wszystkim dla użytkowników prywatnych, jednak może się sprawdzić także w firmach świadczących usługi związane z pielęgnacją terenów zielonych. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Urządzenie koszące GR2120 zostało wyposażone w solidny trzycylindrowy silnik Diesla, chłodzony cieczą, o mocy 21 KM oraz agregat koszący o szerokości 122 cm, który pozwala na szybką i wydajną pielęgnację trawników. 

Niewątpliwą zaletą kosiarki Kubota jest możliwość wykonywania pracy w każdych warunkach, bez względu na ukształtowanie terenu. Ważną cechą urządzenia jest także duży zakres regulacji wysokości koszenia w zależności od indywidualnych wymagań. Urządzenie koszące wykonane jest ponadto z wysokiej klasy trwałych materiałów, które zapewniają mu bardzo długą żywotność.
 

Kosiarki GR2120 – maksymalna wygoda podczas koszenia 

Samojezdna kosiarka GR2120 to wysokiej jakości sprzęt, który doceniany jest nie tylko za doskonałą jakość koszenia. Na uwagę zasługuje również wygodne siedzisko o pełnej amortyzacji, które zapewnia maksymalną wygodę w trakcie wykonywania prac. W przypadku modelu GR2120 możliwa jest między innymi regulacja położenia siedziska operatora oraz stopnia amortyzacji w zależności od masy ciała. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Na uwagę zasługuje też ergonomiczna i wytrzymała przekładnia hydrostatyczna, która sterowana jest nogą. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną wygodę w trakcie wykonywanych prac pielęgnacyjnych. Warto podkreślić też proste i komfortowe opróżnianie zbiornika na trawę, odbywające się dzięki znajdującej się w zasięgu operatora dźwigni, która obsługiwana jest z siedziska. 

Sprzęt do koszenia GR2120 ma również seryjne wspomaganie kierownicy, które ułatwia skręcanie kołami na koszonym terenie, oraz stały napęd 4×4, co jest niezwykle przydatne zwłaszcza na wzniesieniach. Kosiarka posiada ponadto opuszczane hydraulicznie kosisko, a także nowoczesny system Glide Steer, który doskonale zacieśnia skręt, umożliwiając dokładne koszenie trawy wokół drzew oraz innych przeszkód. Urządzenie posiada również bardzo duże oraz znajdujące się w linii prostej – bez zagięć i zakłóceń w drodze do kosza, otwory wylotowe z kosiska do kosza, które zaliczane są do jednych z większych dostępnych na rynku. 

Na uwagę zasługują także specjalne systemy, które w znacznym stopniu ułatwiają udrożnienie tylnego oraz środkowego tunelu wylotowego. Klient ma możliwość zamówienia sprzętu do koszenia z różnymi ustawieniami kierunku wyrzutu trawy. Do wyboru jest wersja GR2120R z wyrzutem trawy do kosza oraz wersja GR2120S z bocznym wyrzutem trawy.