Ciągniki rolnicze Kubota

Kubota M5002

Ułatwienie codziennej pracy

Dzięki wyposażeniu ich w wiele funkcji ciągniki rolnicze Kubota serii M5002 to pojazdy niezastąpione w codziennej pracy. Swoją funkcjonalność zawdzięczają dodatkowym elementom wyposażenia, które znajdują się w komfortowej i przestronnej kabinie Ultra Grand Cab II. 

Ponadto w kabinie M5002 mamy możliwość ustawienia optymalnej temperatury za pomocą klimatyzacji, aby praca była jeszcze przyjemniejsza. Warto również wspomnieć, że Kubota oferuje modele bez kabiny, wyposażone w ramę ochronną ROPS. W zależności od modelu do wyboru są dwie opcje przekładni: z 36 biegami do przodu i do tyłu (modele z kabiną) lub 18 biegami do przodu i do tyłu (modele ROPS).
 

W tych ciągnikach tkwi duża siła

Seria M5002 oferuje ciągniki z silnikami czterocylindrowymi o mocy od 93,8 KM aż do 114,8 KM. Dzięki temu można dobrać model do potrzeb gospodarstwa. Dodatkowo silniki zostały wyposażone w funkcje umożliwiające otrzymanie naprawdę wysokich rezultatów i niską emisję spalin.

Za sprawą silnego TUZ-a tylnego kategorii II obsługa bardzo ciężkich implementów to nie problem. Natomiast efektywną obsługę ładowacza czołowego zapewnia wysoka wydajność pompy hydraulicznej.