Maszyny rolnicze Kubota

Prasy i owijarki Kubota

Prasowanie i owijanie z Kubota

Prostota konkstrukcji sprawia, że prasy i owijarki Kubota są idealnymi maszynami do pracy w różnych warunkach. Urządzenia pozwalają na prasowanie słomy oraz koserwację sianokiszonki w formie solidnie zakonserwowanych bel.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Owijarki i prasy Kubota – doskonała pomoc przy wykonywaniu sianokiszonki 

Proces zakiszania traw przynosi gospodarstwom rolnym wiele korzyści. Zakiszanie to metoda, która polega na wykonywaniu beli sianokiszonki, a następnie na owinięciu całości folią. Metoda ta jest czasochłonna, ponadto potrzebne są do tego odpowiednie maszyny. W pierwszej kolejności zielonka powinna zostać sprasowana, a następnie przewieziona w postaci belki na owijarkę. Kubota w swojej ofercie posiada wysokiej jakości maszyny, które idealnie sprawdzą się do pracy w różnych warunkach. Prasa Kubota umożliwia prasowanie słomy, natomiast owijarka pozwala na konserwację sianokiszonki poprzez staranne owinięcie beli. W zależności od potrzeb gospodarstw rolnych, nasza oferta obejmuje między innymi prasy Kubota stałokomorowe, prasy zmiennokomorowe, a także owijarki Kubota do bel oraz prasoowijarki. Zostały one zaprojektowane z myślą o pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. To bez wątpienia niezwykle opłacalna inwestycja na długie lata. 

Oferta pras i owijarek Kubota

Rozwiazania do prasowania i owijania bel od Kubota:
- prasy stałokomorowe
- prasy zmiennokomorowe
- prasoowijarki
- owijarki do bel

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Prasa Kubota – wysoka jakość i prostota konstrukcji 

Prasy zwijające to jedne z najpopularniejszych maszyn stosowanych w gospodarstwach rolnych. W ofercie Kubota znaleźć można wykonane z najwyższej jakości materiałów prasy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale sprawdzają się zarówno w produkcji roślinnej, jak również zwierzęcej. W zależności od potrzeb, oferta obejmuje prasy Kubota stałokomorowe, jak również zmiennokomorowe, które różnią się między sobą sposobem formowania bel. Do ich zalet można zaliczyć możliwość szybkiej, prostej i jednocześnie wygodnej, a także intuicyjnej obsługi oraz prosty wybór różnych systemów nagarniania. Ich niewątpliwą zaletą jest także prosta konstrukcja oraz stosunkowo niskie koszty eksploatacji. Wyróżnia je również wysoka wydajność robocza. Doskonale zaspokoją potrzeby zarówno gospodarstw wielkopowierzchniowych, jak również gospodarstw o średnim lub małym areale. 

Owijarki Kubota – szybkie i niezawodne urządzenia 

Przygotowywanie sianokiszonki w belkach to niezwykle popularna metoda na uzyskanie pasz objętościowych. Wzmocnione owijarki Kubota to szybkie i niezawodne urządzenia, które wyróżniają się prostą konstrukcją, do tego są łatwe w obsłudze. Dużą zaletą owijarek Kubota jest niska moc, jaka wymagana jest dla współpracującego z nią ciągnika. Są to urządzenia bardzo wydajne, co pozwala zaoszczędzić cenny czas i pieniądze. Z pomocą tego typu maszyn bele mogą zostać przygotowane bezpośrednio na polu, a po zakończeniu pracy można przewieźć je w miejsce, w którym mają być składowane. Na uwagę zasługują również prasoowijarki marki Kubota, które stanowią doskonałe połączenie prasy z owijarką. To zintegrowane rozwiązanie, które umożliwia wykonanie prasowania oraz owijania już w jednym przejeździe. Cały proces przygotowania sianokiszonki odbywa się tutaj bardzo szybko – owijanie kończy się jeszcze przed sprasowaniem kolejnej beli. Zastosowanie tego rodzaju systemu zapewnia niezawodne owijanie i nadaje optymalny kształt oraz gęstość każdej beli.