Kubota M5001 Narrow

Ciągniki rolnicze Kubota

Kubota M5001 Narrow

Inteligentny pomocnik

Kubota M5001N to wysokowydajny ciągnik specjalistyczny zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w gospodarstwach sadowniczych oraz winnicach.

Jego kompaktowa budowa, niewielka szerokość minimalna, a także zwrotność, wszechstronność i wysoka moc sprawią, że traktor ten sprawdzi się na plantacjach owoców oraz na pagórkach winnic. Kabina nowego ciągnika sadowniczego gwarantuje doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach oraz doskonały komfort nawet podczas całodziennej pracy. 

Zalety wszystkich modeli serii M5001N pozwalają uzyskać doskonałe rezultaty niezależnie od warunków panujących na plantacji.

Zadziwiająca moc

Nowoczesne czterocylindrowe silniki gwarantują zapas mocy  wystarczający do realizacji zabiegów agrotechnicznych oraz transportowych.

Doskonale przyjazne środowisku. Oba warianty przekładni dostępne serii M5001N – w połączeniu z jednostkami napędowymi spełniającymi wyśrubowane normy czystości spalin – pozwalają operatorowi na precyzyjny dobór prędkości obrotowej silnika do realizowanego zadania, co umożliwia pracę w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska.

 Dzięki udźwigowi tylnego TUZ o wartości aż 2300 kg nawet ciężkie narzędzia nie stanowią problemu dla ciągników serii M5001N.