Kosiarki profesjonalne Kubota

Kubota G

Kosiarka G – profesjonalny sprzęt do wydajnego koszenia 

Profesjonalne kosiarki serii G to sprzęt wyposażony w silniki wysokoprężne, które zapewniają moc niezbędną do wykonania nawet najbardziej wymagających zadań. Kosiarka G to urządzenie koszące o imponującej wydajności, wygodne w użytkowaniu i łatwe w utrzymaniu czystości. Na uwagę zasługuje między innymi solidna i trwała konstrukcja, która zapewnia maszynie długą żywotność. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Seria G doskonale sprawdzi się w każdych warunkach, bez względu na nachylenie terenu. Maksymalna prędkość 19 km/h sprawia, że sprzęt do koszenia serii G bez problemu może również dotrzeć w inne miejsce pracy. Niewątpliwą zaletą kosiarki jest łatwe sterowanie, które odbywa się za pomocą jednego pedału HST. Dzięki niemu operator maszyny nie musi nawet odrywać rąk od kierownicy, ponieważ HST kontroluje zarówno kierunek, jak i prędkość jazdy. Na uwagę zasługuje też możliwość dostosowania kąta nachylenia kierownicy do indywidualnych potrzeb operatora, a także zmodyfikowany układ hamulcowy. 
 

Kosiarki G Kubota – efektywna praca i szybkie opróżnianie kosza 

Nowoczesna kosiarka G umożliwia użytkownikom niezwykle efektywną pracę i bezproblemowe oraz precyzyjne koszenie również na nierównym terenie oraz wokół drzew i innych przeszkód. Imponującą wydajność w każdych warunkach osiąga między innymi dzięki wytrzymałej przekładni HST o zmiennej geometrii, która dodatkowo została wyposażona w czujnik wykrywania obciążenia. Przekładnia zapewnia urządzeniu do koszenia serii G dużą prędkość jazdy, a dzięki dużej prędkości roboczej oraz szybko reagującemu układowi hydraulicznemu koszenie przebiega bardzo sprawnie. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Na efektywność prac związanych z koszeniem wpływa także możliwość szybkiego opróżniania pojemnika, które w przypadku większych powierzchni wykonywane jest często. Uwagę należy zwrócić ponadto na wyjątkowo wygodne siedzisko operatora, które umożliwia efektywne i niepowodujące dodatkowego zmęczenia wykonywanie wielogodzinnej pracy.