Kubota M6001 Utility

Ciągniki rolnicze Kubota

Kubota M6001 Utility

Wielozadaniowy ciągnik – Kubota M6001 Utility

Kubota to producent wysokiej jakości ciągników rolniczych o ogromnej żywotności, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród szerokiego grona klientów. Marka oferuje ciągniki rolnicze o różnych parametrach technicznych, które każdy właściciel gospodarstwa rolnego może dostosować do indywidualnych potrzeb. 
W naszej ofercie znaleźć można wszechstronny ciągnik Kubota M6001, który będzie idealnym rozwiązaniem w gospodarstwach hodowlanych, poza tym bardzo dobrze sprawdzi się w gospodarstwach o profilu produkcji roślinnej. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli poszukujących wydajnej i niezawodnej maszyny, którą można zagregować z szeroką gamą urządzeń rolniczych przeznaczonych do ciągników tej klasy. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kupię ciągnik Kubota M6001 Utility 

Rolnictwo stawia coraz wyższe i coraz bardziej zróżnicowane wymagania, którym sprostać mogą wyłącznie wysokiej jakości maszyny rolnicze. Kubota to kompleksowa oferta ciągników rolniczych, które mogą pracować z maksymalną wydajnością nawet w ciężkich warunkach. Ciągnik Kubota M6001 spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości i niezawodności, a także efektywności i zużycia paliwa. 
Ciągnik Kubota Utility gwarantuje optymalną kompatybilność i wytrzymałość, umożliwiając jednocześnie precyzyjne dostosowanie pracy silnika do wykonywanych aktualnie zadań. Dzięki marce Kubota otrzymasz nowoczesny ciągnik M6001 optymalnie dopasowany do potrzeb gospodarstwa, a wykonywana praca stanie się wydajniejsza. 

Dostępne modele Kubota M6001 Utility

O tym, jaki ciągnik kupić, decyduje m.in. profil gospodarstwa, poza tym nie bez znaczenia pozostają również dane techniczne poszczególnych modeli ciągników. Prowadzimy sprzedaż traktorów marki Kubota. Oferta ALDO obejmuje solidne, wydajne i ekonomiczne traktory Kubota M6, które będą idealnym rozwiązaniem w gospodarstwach mlecznych i hodowlanych, a także nastawionych na produkcję roślinną. Popularny wśród właścicieli takich gospodarstw jest ciągnik do 150 KM. 
Dostępne w naszej ofercie nowe ciągniki Kubota zostały wyposażone w szereg praktycznych funkcji, które ułatwią realizację wszelkiego rodzaju prac prowadzonych w gospodarstwie. Kubota Utility to ciągniki uniwersalne, które bardzo dobrze sprawdzą się również w niesprzyjających warunkach.  

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Ciągniki Kubota o różnych poziomach mocy

Najważniejszą maszyną w gospodarstwie jest ciągnik, który znajduje zastosowanie zarówno w pracach polowych, jak i transportowych. W bogatej ofercie ALDO właściciele gospodarstw rolnych znaleźć mogą wysokiej jakości modele ciągników Kubota Utility o pięciu poziomach mocy:

 • traktor Kubota M6-101 U o mocy 104 KM,
 • ciągnik Kubota M6-111 U o mocy 111 KM,
 • traktor Kubota M-121 U o mocy 123 KM,
 • ciągnik Kubota M6-131 U o mocy 133 KM,
 • traktor Kubota M6-141 U o mocy 143 KM. 

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by w jak największym stopniu zaspokajać potrzeby naszych klientów, oferując im bogaty asortyment ciągników Kubota, które idealnie wkomponują się w profil ich gospodarstwa. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! 

Kubota M6001 – dane techniczne i wyposażenie

Model M6001 Utility firmy Kubota to seria wysokiej jakości ciągników, która została zaprojektowana w taki sposób, by zapewniać doskonałą wydajność przy łatwej obsłudze. Znajdujący się w ofercie ALDO ciągnik Kubota M6001 to maszyna, która dzięki doskonałym danym technicznym i bogatemu wyposażeniu idealnie wkomponuje się w profil każdego gospodarstwa. Kubota Utility dostępny jest w wersjach o mocy od 104 KM do 143 KM. Poszczególne modele wyposażone są w zapewniające wysoką moc nowoczesne silniki:

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
 • Stage V3800,
 • Stage V6108.

Modele M6 posiadają hamulce hydrauliczne, tarczowe i mokre z automatycznym włączeniem napędu na 4 koła. Nowy ciągnik Kubota Utility dzięki niezwykłej zwrotności doskonale sprawdzi się podczas wykonywania prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Kąt skrętu przednich kół wynosi aż 55 stopni, natomiast średnica zawracania ciągnika o mniejszym rozstawie osi – 8,2 m. Standardowe wyposażenie nowego ciągnika Kubota M6 obejmuje przestronną kabinę z pneumatycznie amortyzowanym fotelem. W ciągniku Kubota M6 Utility na uwagę zasługuje też łatwy w obsłudze panel sterowania.  
 

Silnik Kuboty M6001 Utility

Jeśli chodzi o dane techniczne, jednym z ważniejszych elementów jest typ silnika i jego moc. W modelach Kubota M6-101 U oraz Kubota M6-111 U pracuje silnik 4-cylindrowy wysokoprężny o pojemności skokowej 3,8 l – przy rozstawie osi 2440 mm. Modele ciągników Kubota M6-121 U, Kubota M6-131 U oraz Kubota M6-141 U posiadają natomiast silnik o pojemności skokowej 6,1 l – przy rozstawie osi 2685 mm. Pięć poziomów mocy silnika i dwa rozstawy osi umożliwiają dostosowanie ciągnika do potrzeb gospodarstwa i możliwości finansowych klienta. Nowoczesne silniki ciągnika Kubota M6 Utility spełniają rygorystyczną normę emisji spalin Stage V, co zawdzięczają:

 • wtryskom Common Rail, 
 • katalizatorom utleniającym (DOC),
 • filtrom cząstek stałych (DPF),
 • układowi selektywnej redukcji katalitycznej (SCR). 

Maksymalny moment obrotowy silniki ciągników M6001 osiągają już przy 1500 obr./min. Silniki traktorów Kubota M6001 zadziwiają swoją niezawodnością, wydajnością i niskim zużyciem paliwa. Silniki Kubota są dostępne z systemem Work Cruise, którego najważniejszym zadaniem jest utrzymanie stałej prędkości obrotowej silnika przy wzroście jego obciążenia.

Przekładnia Powershift w Kubota M6001

Traktor Kubota wyposażony jest w prostą w obsłudze przekładnię Powershift, która sterowana jest automatycznie. Za jej pośrednictwem moc silnika trafia na 4 koła ciągnika. Posiada ona 8 biegów oraz 3 zakresy pracy, co łącznie daje 24 biegi do przodu i 24 biegi do tyłu. Opcjonalny reduktor biegów pełzających zwiększa natomiast liczbę przełożeń do 32 do przodu oraz 32 do tyłu. Konstrukcja przekładni Powershift umożliwia zmianę biegów pod obciążeniem, co zapobiega utracie prędkości w trakcie wykonywania ciężkich prac polowych oraz szarpaniu podczas zmiany biegów. 
Dzięki takiemu rozwiązaniu ciągnik Kubota M6001 może wykonywać efektywną pracę praktycznie w każdych warunkach. Przekładnia Powershift jest prosta w obsłudze. Zmiana biegów odbywa się przy pomocy jednego z dwóch przycisków, które znajdują się na dźwigni wyboru zakresów lub na podłokietniku. 

Układ hydrauliczny w Kubota M6001

W ciągnikach Kubota M6 Utility zastosowano dwa warianty układu hydraulicznego. W układzie zastosowano m.in. pompy hydrauliczne o wysokim przepływie. Jeśli chodzi o modele Kubota M6-101 U oraz Kubota M6-111 U, hydraulika osiąga wydajność 124 l/min, z kolei w ciągnikach Kubota M6-121 U, Kubota M6-131 U oraz Kubota M6-141 U wydajność wynosi 125 l/min. Wydajny układ hydrauliczny M6001 traktorów Kubota M6001 zapewnia udźwig tylnego TUZ aż 5000 kg lub 6100 kg. 
Dzięki wydajnemu układowi hydraulicznemu Kubota M6 może współpracować z każdą maszyną towarzyszącą, która jest przeznaczona do ciągników tej klasy. Wydajna hydraulika doskonale sprawdzi się również podczas wykonywania ciężkich prac z ładowaczem czołowym. 

Ergonomiczna kabina serii M6001

Ciągnik Kubota M6001 Utility posiada komfortową kabinę, która zapewnia operatorowi maksymalną wygodę podczas wykonywanej pracy. Na szczególną uwagę w ciągniku Kubota Utility zasługują szeroko otwierające się drzwi, które pozwalają zająć miejsce w kabinie z obu stron ciągnika, a także wygodny fotel operatora z pneumatyczną amortyzacją i wielofunkcyjnym podłokietnikiem. 
Komfort podczas wykonywanej pracy zapewnia duża przestrzeń oraz doskonała widoczność we wszystkich kierunkach i niski poziom hałasu. To idealne warunki do osiągnięcia wysokiej wydajności podczas długich godzin pracy. Wielogodzinną pracę w traktorze Kubota M6 ułatwia również wydajny układ klimatyzacji i ogrzewania oraz ergonomiczny panel sterowania.

Integracja z systemem ISOBUS

Ciągnik rolniczy M6 posiada elektroniczny system, który umożliwia transfer danych. System ISOBUS w nowym ciągniku Kubota M6001 umożliwia korzystanie z maszyn towarzyszących. ISOBUS tworzy środowisko, które służy automatyzacji poszczególnych czynności polowych w gospodarstwach rolnych. Dzięki przyciskom szybkiego wyboru możliwa jest bezpośrednia zmiana informacji wyświetlanych na terminalu. Technologia ta czyni traktor M6001 jeszcze bardziej uniwersalnym, dzięki któremu można w łatwy i bardzo szybki sposób wykonywać wiele zadań. 

Kubota M6001 – nowy model ładowacza czołowego

Traktor marki Kubota M6 został wyposażony w nowy model ładowacza czołowego, który został zaprojektowany pod kątem intensywnego wykorzystania przy różnego rodzaju pracach. Do jego montażu nie są potrzebne narzędzia, poza tym jest prosty w obsłudze. Na uwagę zasługuje system tłumienia drgań KSR, który zapewnia jeszcze płynniejszą pracę, a także wielofunkcyjny dżojstik, który umożliwia sprawne sterowanie ładowaczem czołowym. Dzięki Euro ramce zarówno widły, jak i łyżki mogą zostać podłączone i odłączone zaledwie w kilka sekund. 

Automatyczny napęd na cztery koła w Kubota M6001

Ciągnik posiada automatyczny napęd na cztery koła, który zwiększa jego sprawność, poza tym odciąża operatora. Po jego aktywowaniu i przekroczeniu prędkości 20 km/h ciągnik Kubota Utility samoczynnie przechodzi z napędu 4WD na 2WD. Ponowny powrót do napędu 2WD następuje w momencie spadku prędkości ciągnika M6001 poniżej 17 km/h oraz przy każdym hamowaniu. Taki mechanizm ogranicza zużycie opon i paliwa, a także poprawia hamowanie maszyny. 

Rolnictwo precyzyjne z Kubota M6001

Prowadzimy sprzedaż ciągników Kubota M6001, które spełniają wymagania rolnictwa precyzyjnego, czyli rozwiązań, dzięki którym możliwe jest prowadzenie gospodarstwa oparte na gromadzeniu i przetwarzaniu danych przy pomocy technologii informatycznych i nawigacyjnych. Dzięki elektronicznemu systemowi ISOBUS nowe ciągniki Kubota wykonują efektywnie wszelkie zabiegi agrotechniczne. Wysoka jakość i nowoczesne rozwiązania pozwalają zmniejszyć wydatki na materiał siewny, a także na nawozy oraz stosowane środki ochrony roślin. W traktorach M6 Utility zainstalować można również dodatkowe oprogramowanie GEOCONTROL, które ułatwi kontrolę sekcji roboczych i dawkowania w maszynach towarzyszących.

Który ciągnik Kubota M6001 wybrać?

O tym, jaki ciągnik kupić, decyduje wiele czynników. W zależności od wielkości gospodarstwa rolnego, a także rodzaju i częstotliwości wykonywanych w nim prac, właściciel może zaopatrzyć się w:

 • ciągnik 100 KM,
 • ciągnik 110 KM,

a także w ciągnik 120 KM, ciągnik 130 KM lub w ciągnik 140 KM. Nasza firma prowadzi sprzedaż ciągników rolniczych Kubota M6001, które idealnie sprawdzą się zarówno w gospodarstwach hodowlanych, jak i mlecznych oraz nastawionych na produkcję roślinną.  

Serwis i gwarancja Kubota M6001 Utility

ALDO jako autoryzowany dealer prowadzi sprzedaż ciągników M6001 o pięciu poziomach mocy. Kubota to producent dostarczający na rynek wysokojakościowe ciągniki wielozadaniowe, oferując pełną gwarancję na swoje maszyny. Oprócz najwyższej jakości oferowanych maszyn M6001 Kubota zapewnia również kompleksowe wsparcie specjalistów i serwisu. Wsparcie techniczne ciągników Kubota M6 obejmuje zarówno przeglądy i naprawy, jak i profesjonalne doradztwo techniczne w wielu punktach. Model M6001 Utility, może zostać również objęty dodatkową gwarancją Kubota Care, która chroni przed inflacją, podatkiem VAT, kosztami pracy oraz zakupem części.
Chcesz kupić nowy ciągnik Kubota? Jednym z korzystnych rozwiązań finansowych może okazać się ciągnik na raty lub ciągnik rolniczy w leasing. Kubota dla właścicieli gospodarstw rolnych przygotował specjalną ofertę. Jest nią finansowanie fabryczne ciągników, w ramach którego wybrać można program dostosowany do charakteru prowadzonej działalności. Finansowanie fabryczne ciągnika to korzystny sposób na rozwój gospodarstwa rolnego. Zapoznaj się z indywidualną ofertą w punktach sprzedaży ALDO! 

Cennik i dostępność ciągników Kubota M6001 Utility 

Cena ciągników marki Kubota M6001 uzależniona jest m.in. od modelu oraz dodatkowego doposażenia. Firma ALDO jako autoryzowany dealer Kubota prowadzi sprzedaż ciągników Kubota M6. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty, a dobierzemy najbardziej optymalny model Kubota M6 dla Twojego gospodarstwa!
Szczegółowa, oferta, a także cennik oraz promocje dostępne są w naszych punktach sprzedaży. Fabrycznie nowe ciągniki oferuje również stacjonarny sklep, w którym znaleźć można oryginalne części zamienne do traktorów M6. Sprawdź koszt dostępnych u nas ciągników M6001 i wybierz z pomocą naszych doradców najlepszą dla siebie ofertę!

Opinie rolników o ciągnikach Kubota M6001 Utility

Liczne pozytywne opinie rolników na temat ciągników Kubota M6 potwierdzają ich wysoką jakość, dzięki której doskonale sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Klienci cenią je również za znakomitą wydajność przy niskim zużyciu paliwa oraz łatwość obsługi dzięki licznym inteligentnym rozwiązaniom, a także za uniwersalność. Wśród klientów ALDO znaleźć można osoby, których park maszynowy niemal w całości stanowią ciągniki Kubota M6.   

Gdzie kupić Kubota M6001 Utility? 

Jako autoryzowany dealer marki oferujemy klientom nowe ciągniki Kubota. Wielozadaniowe ciągniki Kubota M6 Utility kupić można w licznych punktach sprzedaży ALDO, do których serdecznie zapraszamy. 

Województwo warmińsko-mazurskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48297721980

 • powiat piski,
 • powiat nidzicki,
 • powiat mrągowski,
 • powiat szczycieński.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat ełcki,
 • powiat olecki,
 • powiat kętrzyński,
 • powiat bartoszycki,
 • powiat giżycki,
 • powiat gołdapski,
 • powiat węgorzewski.

Punkt Sprzedaży ALDO w Wójtowie, ul. Grabowa 1:
tel.: +48 89 74 10 098

 • Olsztyn,
 • powiat olsztyński,
 • powiat lidzbarski.

Województwo mazowieckie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1
tel.: +48 29 77 21 980

 • Ostrołęka,
 • powiat ostrołęcki,
 • powiat makowski,
 • powiat ciechanowski,
 • powiat przasnyski,
 • powiat żuromiński,
 • powiat mławski.

Województwo podlaskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:
tel.: +48 29 77 21 980

 • powiat łomżyński,
 • powiat kolneński,
 • powiat grajewski,
 • Łomża.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:
tel.: +48 87 520 00 38

 • powiat sejneński,
 • Suwałki,
 • powiat suwalski,
 • powiat augustowski.