24 lut 2023

Zyskaj pewność wydajnej pracy dzięki marce Kverneland

Kverneland to wywodząca się z Norwegii renomowana marka maszyn rolniczych. Portfolio tego producenta jest niezwykle bogate. Jednak niezależnie od przeznaczenia sprzętu, zawsze są to maszyny najwyższej jakości. Jedną z kluczowych kategorii są maszyny zielonkowe Kverneland.

Zgrabiarki Kverneland

Zgrabiarki karuzelowe Kverneland to cała seria maszyn o parametrach pozwalających na zastosowanie przy każdej skali działalności rolniczej. W palecie Kverneland znajdują się:

  • zgrabiarki jednokaruzelowe,

  • zgrabiarki dwukaruzelowe,

  • zgrabiarki czterokaruzelowe.

Najmniejsze zgrabiarki jednokaruzelowe doskonale sprawdzą się w mniejszych gospodarstwach dysponujących ciągnikami o niewielkiej mocy. Zgrabiarki dwukaruzelowe Kverneland to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się lekkość sprzętu i wysoka wydajność. Są też świetne wszędzie tam, gdzie trzeba efektywnie pracować, na stanowiskach o nieregularnym kształcie oraz z dużą liczbą przeszkód. 

Z kolei czterokaruzelowe zgrabiarki Kverneland są niezastąpione na dużych powierzchniach, gdzie potrzeba maksymalnej wydajności. Dzięki szerokości roboczej, która może wynosić nawet 15 m czterokaruzelowe zgrabiarki Kverneland zapewniają niezwykle sprawną i ekonomiczną pracę. 

Wszystkie zgrabiarki Kverneland wykonane są z najwyższą dbałością o jakość, czego efektem jest ich niesłychana trwałość. Inżynierowie pracujący nad projektami tych maszyn nie zapomnieli o żadnym szczególe. Dlatego zgrabiarki Kverneland są znakomite nie tylko podczas pracy. Zastosowane w nich rozwiązania sprawiają, że są niezwykle łatwe w transporcie i zajmują zaskakująco mało miejsca w gospodarstwie.

Prasy Kverneland

Naturalnym uzupełnieniem zestawu maszyn zielonkowych są prasy rolujące. W ofercie Kverneland znajdują się zarówno prasy stało-, jak i zmiennokomorowe. Dzięki temu niezależnie od areału każdy znajdzie w portfolio Kverneland prasę optymalną do jego potrzeb.

Prasy rolujące Kverneland wyróżniają się łatwą obsługą i niezawodną konstrukcją. Producent zadbał o prosty system zakładania siatki, ale także o rozwiązania umożliwiające błyskawiczne usuwanie zatorów. Dlatego prasy Kverneland sprawdzają się w każdych warunkach i przy każdej skali działalności rolniczej.

Praso – owijarki Kverneland

Wysoka efektywność pracy w gospodarstwie pozwala nie tylko pracować szybko, czy wykorzystać optymalne warunki pogodowe. Wysoka efektywność to także, a może przede wszystkim, większa rentowność. Dlatego Kverneland starannie zaprojektował swoje rewelacyjne prasoowijarki. 

Prasoowijarki Kverneland pozwalają na wykonanie dwóch czynności podczas jednego przejazdu. Jeden operator bez problemu zapanuje nad całym procesem, a rozwiązania konstrukcyjne zapewniają najwyższą jakość bel i dokładność owinięcia folią.

Maszyny zielonkowe Kverneland – dealer

Maszyny zielonkowe Kverneland są jednym z filarów oferty ALDO. Ich doskonała jakość i niesłychana trwałość świetnie wpisują się w nasze podejście do współpracy z gospodarstwami, które opieramy na zaufaniu i długofalowej współpracy. 

Gdzie kupić maszyny zielonkowe Kverneland? Oczywiście w ALDO. Odwiedź jeden z naszych punktów sprzedaży lub umów spotkanie z mobilnym doradcą. 

Zyskaj pewność wydajnej pracy. MASZYNY ZIELONKOWE KVERNELAND. Nie zwlekaj, liczba maszyn dostępnych od ręki jest ograniczona!