30 cze 2023

Jakie przyczepy Pronar znajdziesz w ofercie ALDO?

Pronar to lider polskiego rynku przyczep rolniczych. Oferta Pronar jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rolników, którzy szukają maszyn spełniających ich oczekiwania i będą dostosowane do potrzeb oraz wielkości posiadanego gospodarstwa. Nowoczesne, wysokiej jakości przyczepy rolnicze sprawdzą się w każdych warunkach.

Przyczepy rolnicze jednoosiowe

Przyczepy rolnicze jednoosiowe Pronar to niewielkie wywrotki o ładowności od 2 do 5 ton, mające zastosowanie zarówno w rolnictwie, ale i usługach komunalnych i sadownictwie. Przyczepy jednoosiowe Pronar charakteryzuje niezawodna i mocna konstrukcja, trójstronny system wywrotu oraz uniwersalny systemem otwierania ścian.

Pronar oferuje 5 modeli przyczep jednoosiowych o ładowności od 2 do 5 ton i wysokości ścian od 400 do 500+500 mm.  Dostępne modele: Pronar T655, Pronar T654, Pronar T654/1, Pronar T654/2 oraz Pronar T671.

Przyczepy rolnicze dwuosiowe

W ofercie jest aż 13 modeli przyczep dwuosiowych o ładowności od 4 ton do 13 165 kg. Najmniejszy z modeli, Pronar T653 oferuje ładowność 4 ton i dysponuje skrzynią ładunkową o wysokości ścian skrzyni 500 mm. Największym z 13 modeli jest Pronar T680P o ładowności 13,165 tony i wysokość ścian skrzyni aż 1540 mm.

Dwuosiowe przyczepy rolnicze Pronar przeznaczone są do transportu płodów rolnych, nawozów, materiałów budowlanych, nawozów mineralnych, a także ładunków na europaletach. Ich uniwersalność podnosi mechanizm trójstronnego wywrotu i również bogata lista wyposażenia akcesoryjnego.

Przyczepy rolnicze trzyosiowe

Segment przyczep trzyosiowych reprezentuje wyspecjalizowana przyczepa. Model T780, dzięki dużej ładowności i pojemności skrzyni ładunkowej 26 m3 gwarantuje ekonomiczny transport i ograniczenie kosztów produkcji. Przyczepa T780 dysponuje ładownością 16 ton, a jej burty mają wysokość 800+600 mm.

Przyczepy rolnicze tandem

Przyczepy z podwoziem typu tandem, czyli dwiema osiami obok siebie, zyskują na popularności. Szczególnie dzięki zwrotności, a tym samym są łatwości manewrowania. W tym segmencie oferujemy 11 modeli o ładowności od 7 do 15 ton.

Przyczepy są doskonale dopasowane do potrzeb gospodarstw o różnej wielkości i profilu produkcyjnym. Są wyposażone w system w system wywrotu jedno- i trójstronnego. Na uwagę zasługuj model T683H z hydraulicznie unoszoną boczną ścianą bez środkowego słupka. Daje to możliwość swobodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Dostępne są także modele z hydraulicznie unoszoną ścianą tylną, a także wersje SILO oraz paletowe.

Przyczepy rolnicze tridem

Przyczepa Pronar T682/1 (T682) o podwoziu tridem jest jedną z największych przyczep rolniczych dostępnych obecnie na rynku. Jest przystosowana do przewozu materiałów sypkich i stałych. Dzięki ładowności 21 ton spełnia wymagania dużych gospodarstw. Układ osi skrętnych samokierujących poprawia właściwości jezdne, zwiększa bezpieczeństwo i znacząco zmniejsza zużycie opon. Minimalna moc ciągnika, z jakim może być agregowana to ok. 180 KM.

Przyczepy skorupowe

Przyczepy skorupowe znajdują zastosowanie w transporcie m.in. zbóż, płodów roślin okopowych zielonek, a także materiałów budowlanych. Ich jednolita, szczelna i solidna konstrukcja skrzyni ładunkowej pozwolą na transport nawet drobnego ziarna bez konieczności stosowania dodatkowych uszczelnień. Oferują (w zależności od modelu) możliwości wywrotu do tyłu, a także na lewą lub prawą stronę.

W ofercie jest 9 modeli o ładowności od 12 do 18 ton. Wysokość ścian przyczepy wynosi od 1200 do 1750 mm. Model T700 opcjonalnie jest wyposażony w ściany o wysokości 1500+830 mm.

Przyczepy belowe

Przyczepy belowe Pronar to uniwersalny środek transportu. Są przeznaczone głównie do przewozu bel lub kostek słomy i siana oraz ładunków na paletach lub w skrzynio-paletach. Można nimi transportować także pocięte lub dłużycowe drewno oraz innych materiały dłużycowe.

Aż 15 modeli umożliwia dopasowanie przyczepy do wielkości i potrzeb gospodarstwa. Przyczepy dysponują ładownością od 7 do 18,5 tony. Dostępne są z podwoziem dwu- lub trzyosiowym.

Przyczepy objętościowe

Proponuje dwa modele przyczep objętościowych. Pronar T400R ma ładowność 13 ton i wysokość ścian 2300 mm. Model T400 dysponuje ładownością 14,5 tony, a wysokość ścian wynosi 2260 mm.

Przyczepy objętościowe to znakomita inwestycja dla gospodarstw z dużym areałem użytków zielonych  Dzięki dużej ładowności i przepustowości zapewniają szybki zbiór siana i słomy, transport sieczki z kukurydzy czy biomasy.

Przyczepy niskopodwoziowe

Przyczepa niskopodwoziowe są rozwiązaniem dedykowanym użytkowników, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz niezawodność. Znakomicie sprawdzą się w transporcie różnego rodzaju maszyn rolniczych: traktorów, koparko-ładowarek, czy innych przyczepy.

W ofercie są 4 modele o różnej długości i ładowności od 14,5 do 18 ton. Przyczepy są osadzone na podwoziu typu tandem i tridem.

Gdzie kupić przyczepę Pronar?

Interesuje Cię zakup przyczepy Pronar? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia specjalistów ALDO, którzy pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Przedstawimy Ci szczegółowe informacje na temat przyczep, a poza tym udzielimy wsparcia w zakresie wyboru dostosowanej do Twoich możliwości finansowych formy finansowania jej zakupu.

Po szczegółowe informacje na temat zakupu maszyny zapraszamy do naszych Punktów Sprzedaży: