Przyczepy objętościowe

Przyczepy objętościowe

Przyczepy objętościowe

Wydajny przewóz biomasy umożliwiają wielozadaniowe przyczepy objętościowe, które polecane są do każdego typu gospodarstwa. Przyczepa objętościowa pozwala zwiększyć wydajność pracy i jednocześnie osiągnąć oszczędności przy zbiorze i transporcie, redukując wydatki na paliwo. Nowe przyczepy objętościowe Pronar upraszczają organizację pracy i ilość wykorzystywanego przy niej sprzętu czy nakładu pracy fizycznej.  

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Dostępne modele przyczep objętościowych

Dostępne w ofercie przyczepy rolnicze objętościowe marki Pronar przeznaczone są do transportu objętościowych produktów rolnych. Producent posiada przyczepy objętościowe wydajne i trwałe w użytkowaniu, których opinie są bardzo pochlebne. Objętościowe przyczepy rolnicze Pronar obejmują 2 modele, w tym model Pronar T400 i model Pronar T400R. Dzięki swojej dużej ładowności i przepustowości oraz wielozadaniowości objętościowe przyczepy rolnicze Pronar sprawdzą się w każdym gospodarstwie.

Przyczepa Pronar T400R

Model Pronar T400R to przyczepa rolnicza wielozadaniowa przystosowana do pracy z ciągnikami o mocy ponad 180 KM, która wyróżnia się wysoką ładownością i dużą przepustowością. Wyposażona jest w skrzynię ładunkową o pojemności aż 41 m3, co zapewnia dużą wydajność zbioru. Przyczepy rolnicze Pronar T400R na wyposażeniu posiadają podbieracz krzywkowy o szerokości 2 metrów. Przyczepy objętościowe tego modelu posiadają również rotor załadunkowy o średnicy 800 mm wraz z ośmioma spiralnie ułożonymi rzędami ramion. Układ tnący przyczepy objętościowej obejmuje 45 noży indywidualnie zabezpieczonych przed uszkodzeniem, które można łatwo wymieniać w razie potrzeby. 

Przyczepa Pronar T400 

Model Pronar T400 jest przyczepą objętościową o dużej pojemności, która przeznaczona jest do ekonomicznego przewożenia biomasy. Posiada 40 m3 pojemności ładunkowej, co stawia ją w czołówce wysokopojemnościowych przyczep dostępnych na rynku. Pronar T400 wyróżnia się prostą, jednak doskonale przemyślaną konstrukcją, która jest trwała i bezproblemowa w użytkowaniu. Przyczepa rolnicza ma nadwozie zbudowane ze skręcanej konstrukcji ramowej usztywniającej ściany z ocynkowanego profilu trapezowego. 
Przyczepa Pronar T400 posiada podłogę o trapezowym kształcie – dzięki szerszej części tylnej skrzyni i węższej jej części przedniej, załadunek i wyładunek biomasy są pewne i szybkie. Przyczepa Pronar T400 wykorzystuje czterołańcuchowy przenośnik podłogowy do wyładunku. Przyczepę objętościową wyposażono w zawieszenie typu tandem z kierowaną biernie osią tylną, dzięki czemu możliwe jest agregowanie jej z ciągnikiem o mniejszej mocy, poza tym rozwiązanie to zmniejsza zużycie opon i sprawia, że Pronar T400 przy skręcaniu nie niszczy darni. 

Wyposażenie przyczep objętościowych

Za dodatkową opłatą możliwe jest uzupełnienie wyposażenia podstawowego przyczep objętościowych w wyposażenie opcjonalne. Producent przygotował wiele elementów opcjonalnych, które zwiększą zakres wykorzystania przyczepy objętościowej. Problemem nie będą również części zamienne do przyczep objętościowych, o które warto pytać w punktach sprzedaży.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Ceny przyczep objętościowych

Jeśli chodzi o koszt zakupu przyczepy objętościowej, wpływ może mieć tu kilka czynników. Cena zależy od modelu interesującego klienta, a także od ewentualnego wyposażenia opcjonalnego. Na cenę wpłynąć może również miejsce zakupu, czy też czasowa promocja bądź wyprzedaż. Cena u producenta może być nieco inna niż ta, którą zaoferuje dystrybutor, czy też prowadzący sprzedaż przyczep objętościowych sklep internetowy.