Przyczepy rolnicze trzyosiowe

Przyczepy rolnicze trzyosiowe

Najważniejszym zadaniem przyczep rolniczych jest transport ładunków, w tym płodów rolnych. Przyczepy rolnicze mogą różnić się nie tylko przeznaczeniem, ale też parametrami i wyposażeniem. Ze względu na liczbę osi wyróżnia się przyczepy jednoosiowe, dwuosiowe i przyczepy trzyosiowe. Przez właścicieli większych gospodarstw rolnych najczęściej wybierane są przyczepy rolnicze trzyosiowe. Jedną z zalet przyczep trzyosiowych są ogromne możliwości transportowe, z czym wiąże się m.in. duża ładowność i pojemność skrzyni ładunkowej.  

Dostępne modele przyczep trzyosiowych

Jako producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa dostarczamy na rynek wyłącznie wysokiej jakości przyczepy. Prowadzimy sprzedaż dostosowanych do wykonywania różnych zadań przyczep, w tym przyczep trzyosiowych. Przyczepy rolnicze Pronar to wielozadaniowe maszyny, które są proste w obsłudze. Nowe przyczepy Pronar są również wytrzymałe i niezwykle funkcjonalne, co potwierdzają liczna pozytywne opinie. W naszej ofercie dostępna jest przyczepa trzyosiowa T780, która gwarantuje ekonomiczny transport, poza tym pomaga w redukcji kosztów produkcji.  

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Przyczepa trzyosiowa T780

Dostępna w ofercie przyczepa trzyosiowa T780 to wielozadaniowa przyczepa rolnicza o ładowności do 16 ton, pojemności skrzyni ładunkowej 26 m3 i wysokości ścian 800+600 mm, którą można wykorzystać do transportu płodów rolnych i zielonek. Model T780 będzie też idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o transport europalet, co zawdzięcza dostosowanej do ich przewozu szerokości skrzyni ładunkowej. Model posiada solidną konstrukcję, która zapewnia niezwykłą trwałość użytkową, poza tym dzięki sprężynom ułatwiającym otwieranie bort może być obsługiwany przez jedną osobę. Przyczepa trzyosiowa T780 ma dostosowane do transportu ogumienie oraz osie – elementy, dzięki którym może poruszać się po drogach z prędkością do 40 km/h. Przyczepę trzyosiową opcjonalnie można dostosować do transportu z prędkością 60 km/h. 

Wyposażenie przyczep trzyosiowych 

Oprócz standardowego wyposażenia przyczep trzyosiowych nowy przyczepy Pronar można doposażyć w dodatkowe elementy, których zadaniem będzie zwiększenie komfortu użytkowania i poprawa funkcjonalności. Do takich elementów zalicza się m.in. tylne wyjścia hydrauliki, rolowane plandeki ze stelażem, a także balkony na przedniej ścianie do obsługi plandeki. Inne elementy, w które warto wyposażyć przyczepy rolnicze, to skrzynki narzędziowe, rynny zsypowe, kosz do koła zapasowego czy też tylne zaczepy automatyczne. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Cena przyczep trzyosiowych 

Koszt zakupu trzyosiowych przyczep rolniczych uzależniony jest od wielu czynników, w tym od interesującego klienta modelu i dodatkowego wyposażenia. Cena przyczep trzyosiowych zależy też od miejsca zakupu. Inne ceny przyczep rolniczych zaoferować może producent, a jeszcze inne – dystrybutor lub rolniczy sklep internetowy, którzy bardzo często oferują zarówno przyczepy, jak i części zamienne do przyczep trzyosiowych. Tańszą opcją zakupu przyczep trzyosiowych może okazać się wyprzedaż lub promocja.