Przyczepy belowe

Przyczepy belowe

Przyczepy belowe

Podstawowymi maszynami wykorzystywanymi w rolnictwie są przyczepy rolnicze, które służą do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na szczególną uwagę zasługują przyczepy belowe. Naszym klientom oferujemy uniwersalne belowe przyczepy rolnicze Pronar, które doskonale sprawdzą się do przewozu bel i kostek słomy, a także siana. Dzięki przyczepom belowym transportować można również ładunki na paletach lub skrzyniopaletach, a także materiały dłużycowe. 

Dostępne modele przyczep belowych 

Wykorzystywana w rolnictwie przyczepa rolnicza belowa stosowana jest do przewozu różnego rodzaju materiałów rolnych, poza tym z przyczep belowych korzystać można w innych sektorach gospodarki. Jako czołowy producent maszyn rolniczych prowadzimy sprzedaż dwuosiowych przyczep belowych posiadających liczne pozytywne opinie, które potwierdzają ich wysoką jakość. Jeśli chodzi o nowe przyczepy Pronar, w naszej ofercie znaleźć można następujące modele: T028ML, T028KM, T025KM, T026KM, T022, T024, T025 i T023. Ofertę uzupełniają modele przyczep belowych T026, T022M, T025M, T024M, T023M, T026M, TB4 oraz przyczepa rolnicza T024R. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Pronar T028ML 

Przyczepa Pronar T028ML posiada ładowność 17,5 tony i przeznaczona jest do transportu słomy, sianokiszonki oraz palet i skrzyń. Duży rozstaw kół zapewnia jej stabilność na nierównym terenie.

Pronar T028KM  

Model Pronar T028MK o ładowności 18,5 tony daje szerokie możliwości transportu różnego rodzaju materiałów. Może współpracować z różnymi ciągnikami.

Pronar T025KM   

Uniwersalna przyczepa Pronar T025KM posiada ładowność 9 ton i dostosowana jest do jazdy z prędkością do 40 km/h. Jest wytrzymała i bezpieczna w użytkowaniu.

Pronar T026KM    

Przyczepa Pronar T026KM o ładowności 13,5 tony przeznaczona jest do transportu bel. Model jest wytrzymały, co zawdzięcza stabilnej konstrukcji o odpowiedniej grubości podłodze. 

Pronar T022  

Niezawodny model Pronar T022 o ładowności 7 ton sprawdzi się jako środek do transportu ładunków objętościowych. Stabilne i mocne zawieszenie zwiększają żywotność przyczepy. 

Pronar T023

Solidny i wytrzymały model Pronar T023 o ładowności 11 ton sprawdzi się w transporcie ładunków objętościowych. Przyczepa dostosowana jest do pracy w polu i na łące. 

Pronar T026 

Model Pronar T026 ma ładowność 13,5 tony. Posiada sztywną i odporną na przeciążenia konstrukcję. Wysokość ścian dostosowana jest do transportu dwóch warstw bel.

Pronar T022M 

Platformowa przyczepa Pronar T022M o ładowności 7 ton jest przystosowana do pracy na łące i w polu. Jest też łatwa w manewrowaniu i bezpieczna w załadunku. 

Pronar T025M 

Model Pronar T025M posiada ładowność 9 ton oraz nisko zawieszoną, stabilną i lekką konstrukcję, która ułatwia załadunek ładunków objętościowych. 

Pronar T024M 

Przyczepa Pronar T024M o ładowności 8,5 tony posiada zawieszenie typu tandem, które ułatwia poruszanie się w niesprzyjających warunkach. 

Pronar T023M  

Model Pronar T023M to uniwersalna przyczepa z możliwością regulacji długości platformy o ładowności 11 ton. Posiada mocne i stabilne zawieszenie.

Pronar T026M 

Przyczepa rolnicza Pronar T026M o ładowności 13,5 tony posiada wzmocnioną płytę podłogową o grubości 4 mm. Jest odporna na odkształcenia. 

Pronar TB4 

Model Pronar TB4 o ładowności 7 ton posiada hydraulicznie podnoszoną platformę ładunkową wraz z przednim urządzeniem zbierająco-załadowczym, co ułatwia załadunek bel. 

Pronar T024R 

Model Pronar T024R posiada gąsienice przystosowane do transportu bel z terenów podmokłych. Ma ładowność 8 ton i amortyzowane osie, które zapewniają stabilność na nierównym terenie.

Pronar T024 

Przyczepa Pronar T024 posiada ładowność 9 ton. To idealne rozwiązanie do transportu ładunków objętościowych. Wysokość ścian modelu dostosowana jest do transportu dwóch warstw bel.

Pronar T025 

Model Pronar T025 to uniwersalna przyczepa platformowa o ładowności 9 ton, która posiada stabilne i mocne zawieszenie na resorach parabolicznych. 

Wyposażenie przyczep belowych 

Oferowane przyczepy rolnicze Pronar można doposażyć w szereg praktycznych rozwiązań, do których zalicza się m.in. dyszel typu Y, a także skrzynkę narzędziową. Przyczepy belowe można doposażyć również w tylne zaczepy i dodatkowe błotniki.  

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Ceny przyczep belowych 

O tym, jaki będzie koszt zakupu przyczep belowych, decyduje model i dodatkowe doposażenie. Cena uzależniona jest również od miejsca zakupu. Producent może oferować ceny inne niż chociażby dystrybutor lub sklep internetowy, w którym często dostępne są również części zamienne do przyczep belowych. Niższe ceny przyczep belowych zapewnić może promocja lub wyprzedaż.