Przyczepy tridem

Przyczepy tridem

Przyczepy tridem 

Jednymi z podstawowych maszyn wykorzystywanych w rolnictwie są przyczepy rolnicze. Odgrywają istotną rolę w gospodarstwach rolnych – zarówno mniejszych, jak i wielkopowierzchniowych, gdzie wykorzystywane są do transportu płodów rolnych i innych ładunków. Wybór przyczepy rolniczej powinien być dokładnie przemyślany, a jej rodzaj dostosowany do wielkości i bieżących potrzeb gospodarstwa. Dla gospodarstw wielkopowierzchniowych idealnym rozwiązaniem mogą okazać się przyczepy tridem. Znajdujące się w naszej ofercie przyczepy rolnicze Pronar typu tridem są jednymi z największych przyczep rolniczych dostępnych obecnie na rynku.  

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Dostępne modele przyczep tridem 

Przy wyborze przyczep rolniczych warto brać pod uwagę kryteria takie jak ładowność, która oznacza maksymalny ciężar ładunku, a także ilość osi i konstrukcję zabudowy oraz wielkość przyczepy. Jako producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa i branży transportowej prowadzimy sprzedaż solidnych i niezawodnych przyczep. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości przyczepy rolnicze o zróżnicowanych parametrach i ładowności, w tym jedna z największych dostępnych obecnie na rynku przyczepa rolnicza Pronar T682/1 (T682) trzyosiowa. 

Przyczepa Pronar T682/1 (T682)

Rolnicza przyczepa Pronar T682/1 (T682) o konstrukcji tridem, ładowności 21 ton i wysokości ścian 1200 mm będzie idealnym rozwiązaniem dla gospodarstw wielkopowierzchniowych, które dysponują powierzchnią przekraczającą 100 ha. Dostępna w ofercie przyczepa rolnicza to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o transport materiałów stałych i sypkich, które umożliwia transport dużych ilości ładunków. Przyczepa wyposażona została w skrzynię ładunkową o budowie skorupowej z żebrami wzmacniającymi i hydrauliczną tylną ścianę, która domykana jest zaciskowymi hakami. Posiada odporną na przeciążenia i uszkodzenia mechaniczne konstrukcję i resory paraboliczne. Tridem może być agregowany z ciągnikami o minimalnej mocy wynoszącej ok. 180 KM. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów czyni przyczepę Pronar T682/1 (T682) maszyną niezawodną.

Wyposażenie przyczep tridem 

Opcjonalnie nowe przyczepy Pronar doposażyć można w dodatkowe elementy poprawiające ich funkcjonalność. Do takich elementów zalicza się m.in. instalacje hamulcowe pneumatyczne, rynny zsypowe do ziarna oraz automatyczne zaczepy. Przyczepy rolnicze tridem doposażyć można także w inne elementy, w tym nadstawy zwiększające pojemność ładunkową i różnych rozmiarów koła, czy też w pełniące funkcję ochronną błotniki.  

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

 

Ceny przyczep tridem

Jeśli chodzi o przyczepy rolnicze tridem, cena tego rodzaju maszyn uzależniona jest m.in. od ich parametrów i ładowności, a także od wielkości. Koszt uzależniony jest też od sprzedawcy – ceny producentów mogą różnić się od cen, jakie oferuje dystrybutor, czy też sklep internetowy, w którym znaleźć można również części zamienne do przyczep tridem. Warto postawić na promocje, czy też wyprzedaże, dzięki którym można nabyć przyczepy w niższych cenach. Nie bez znaczenia są również opinie wcześniejszych klientów.