21 lis 2023

Ciągniki kompaktowe Kubota z finansowaniem 0%*

Kubota słynie z ciągników idealnie dopasowanych do potrzeb firm z sektora gospodarki komunalnej. Charakteryzują się niewielkimi wymiarami, zwrotnością, oszczędnymi silnikami, legendarną trwałości oraz prawdziwą japońską niezawodnością. Teraz tę legendarną trwałość i niezawodność ALDO oferuje od ręki w atrakcyjnych cenach i w promocyjnym finansowaniu 0% od kwoty pożyczonego kapitału.*

→ Zadzwoń teraz – informacje kontaktowe na dole wpisu

Kubota EK1-261 z finansowaniem 0%*

Model EK1-261 to najnowsza propozycja w gamie ciągników kompaktowych Kubota. Idealny traktor 4WD do prac w firmach komunalnych, gospodarstwach ogrodniczych i szkółkarskich. Do jego napędu służy trzycylindrowy silnik wysokoprężny o pojemności 1,3 l i mocy 24 KM. Kubota EK1-261 dysponuje otwartym układem hydraulicznym o wydajności 20 l/min. Wyposażeniem standardowym miniciągnika są 2 obwody hydrauliczne. Tylny TUZ ma udźwig 750 kg. Efektywny napęd implementów gwarantuje tylny WOM o prędkości 540 oraz 540E. Ciągnik może współpracować z fabrycznym ładowaczem czołowym o udźwig do 450 kilogramów i wysokości podnoszenia do 198 cm.

Kubota serii B2 z finansowaniem 0%*

Od ręki dysponujemy miniciągnikiem Kubota B2-231 z silnikiem o mocy 23 KM oraz Kubota B2-261 z większym silnikiem o pojemności 1,2 l i mocy, która sięga 26 koni mechanicznych. Za przekazanie napędu odpowiada 9-stopniowa skrzynia mechaniczna lub trzyzakresowa hydrostatyczna przekładnia HST. Standardowo Kubota B2 jest wyposażona w system zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn. W efekcie promień skrętu wynosi zaledwie 2,1 m. Wyposażeniem seryjnym jest także blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi. Tylny TUZ ma udźwig 970 kg, seryjnie dostępny jest tylny i międzyosiowy WOM.

Ciągniki Kubota serii LX z finansowaniem 0%*

W skład serii Kubota LX wchodzą dwa modele: LX-351 z silnikiem o mocy 35 KM oraz 40-konny LX-401 z ramą ROPS, oba dostępne są w ALDO od ręki i z preferencyjnym finansowaniem. Wysokoprężny silnik serii LX to nowoczesna, trwała i oszczędna 1,5-litrowa, czterocylindrowa jednostka wysokoprężna. Moc trafia na cztery koła za pośrednictwem precyzyjnej, efektywnej i cichej trzyzakresowej przekładni hydrostatycznej HST. Kubota LX jest także wyposażona w system zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn. W efekcie promień skrętu wynosi zaledwie 2,2 m. Seryjnym wyposażeniem jest tylny TUZ o udźwigu 1150 kg oraz dwa wałki odbioru mocy - tylny i międzyosiowy.

→ Zadzwoń teraz – informacje kontaktowe na dole wpisu

Ciągniki Kubota serii L1 z finansowaniem 0%*

Do natychmiastowego odbioru proponujemy ciągnik Kubota L1-382, który charakteryzuje się bezkonkurencyjnym stosunkiem ceny do jakości. Solidna i trwała maszyna cechuje się także łatwością obsługi i konserwacji, ale sprosta również każdemu zadaniu w codziennej pracy, dając przy tym użytkownikowi pełną satysfakcję. Imponujące osiągi zapewnia 3-cylindrowy silnik wysokoprężny Kubota o pojemności 1,8 l i mocy 38 KM. Dzięki wtryskowi common rail i zbiornikowi o pojemności 42 litrów pozwala on na długotrwałą pracę bez konieczności tankowania. Za przeniesienie napędu odpowiada 3-zakresowa precyzyjna przekładnia hydrostatyczna.

Ciągniki Kubota serii L2 z finansowaniem 0%*

Nowe standardy wśród profesjonalnych ciągników kompaktowych ustanawia Kubota L2-522 z czterocylindrowym silnikiem wysokoprężnym o mocy od 51 KM i obszerną kabiną firmy Naglak. Silnik jest wyposażony w bezpośredni wtrysk paliwa, system EGR oraz filtr cząstek stałych.

- Na uwagę zasługuje bardzo długi interwał serwisowy filtra DPF. Jego czyszczenie jest wymagane co 6000 godzin pracy ciągnika i jest to najdłuższy interwał serwisowy w tej klasie maszyn – podkreśla Bartosz Radoch, kierownik Punktu Sprzedaży ALDO w Myszyńcu.

Kubota serii L2 zapewnia także najwyższy udźwig w tej klasie maszyn (1750 kg na tylnym TUZ). Dla modelu L2-522 producent proponuje ładowacz czołowy LA 1055 do, który jest doskonale dopasowany do charakterystyki ciągnika.

Skorzystaj z wiedzy profesjonalistów

Jeśli nie wiesz, jaki model ciągnika komunalnego Kubota będzie dla Ciebie najlepszy, zasięgnij informacji u doradców ALDO. Przedstawimy dane techniczne oraz szczegóły promocyjnego finansowania. Wybierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla osiągnięcia sukcesu technicznego oraz ekonomicznego Twojego gospodarstwa lub firmy.

Po szczegółowe informacje na temat zakupu miniciągników oraz ciągników kompaktowych Kubota zapraszamy do naszych Punktów Sprzedaży. Odwiedź lub zadzwoń do Punktów Sprzedaży ALDO:

* Dotyczy wyłącznie spłaty kapitału. Szczegółowe warunki w Punktach Sprzedaży ALDO. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn.