Maszyny zielonkowe Kverneland

Maszyny zielonkowe Kverneland – uniwersalne kosiarki i przetrząsacze 

W naszej bogatej ofercie każdy właściciel gospodarstwa rolnego znajdzie wykonane z wysokiej jakości materiałów maszyny zielonkowe Kverneland. Znajdują one zastosowanie przy koszeniu, zgrabianiu, rozdrabnianiu, przewracaniu oraz zbieraniu zielonej masy. Z pomocą tego sprzętu w krótkim czasie można uzyskać pokos, który następnie może zostać wykorzystany jako wartościowy pokarm dla zwierząt hodowlanych. Oferta obejmuje między innymi kosiarki dyskowe czołowe, zawieszane i ciągane, a także kosiarki dyskowe z kondycjonerem. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Sprzęt do zielonek Kverneland wyróżnia solidna, wytrzymała, a jednocześnie lekka konstrukcja, duży zakres kopiowania terenu, a także łatwość obsługi oraz niskie koszty eksploatacji. Wśród maszyn zielonkowych Kverneland można znaleźć również przetrząsacze, dostępne w różnych szerokościach roboczych. Nasza oferta obejmuje ponadto solidne i odporne na uszkodzenia przetrząsacze zawieszane, ciągane oraz przetrząsacze ciągane na ramie transportowej. 

Maszyny do zielonek Kverneland – wytrzymałe zgrabiarki i przyczepy samozbierające

Oferta maszyn do zielonek obejmuje również zgrabiarki. Zapewniają one wysoką jakość pracy, w tym profesjonalne zgrabianie. Wyróżnia je także wyjątkowa wydajność. Idealnie nadają się zarówno na mniejsze, jak i większe powierzchnie. Z kolei ich niskie zapotrzebowanie na moc sprawia, że są to urządzenia niezwykle ekonomiczne i bez problemu mogą zostać agregatowane również z ciągnikami o małej mocy. 

Maszyny zielonkowe Kverneland to także przyczepy samozbierające, które doskonale sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych gospodarstwach rolnych, ale też będą doskonałym rozwiązaniem dla firm usługowych. Nasza oferta obejmuje przyczepy różnej pojemności. Bogate wyposażenie zapewnia ich wygodną obsługę bez konieczności wysiadania z kabiny. Wyróżnia je solidność i wysoka wytrzymałość, a także dokładne rozdrabnianie zielonki przy pomocy ostrych noży. 

Sprzęt do zielonek Kverneland – solidne kosiarko-rozdrabniarki 

Maszyny do zielonek Kverneland to także kosiarko-rozdrabniarki, które mają szerokie zastosowanie na polach uprawnych, łąkach, ale też w sadach oraz jagodnikach. Praktyczne maszyny zielonkowe Kverneland wykorzystuje się do porządkowania pól i nieużytków rolnych. Urządzenia te dokładnie rozdrabniają trawę, słomę i resztki pożniwne, a rozdrobniony materiał znajduje następnie zastosowanie jako materiał organiczny. 

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Maszyny do zielonek marki Kverneland to solidne i łatwe w obsłudze urządzenia, cenione przez rolników między innymi za niskie koszty eksploatacji, małe zapotrzebowanie mocy oraz niskie zużycie paliwa. To wysokiej klasy sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów, który znakomicie poradzi sobie nawet na najtrudniejszym terenie i w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Gwarantuje najwyższą jakość pracy, doskonałe kopiowanie terenu, co przekłada się na wysokiej jakości paszę, która korzystnie wpływa na zdrowie zwierząt hodowlanych i zapewnia znacznie lepszy niż dotychczas wynik ekonomiczny gospodarstwa rolnego.