07 lis 2023

Ciągniki rolnicze Kubota w finansowaniu 0%*

Kubota to renomowana, japońska marka, która jest znana z produkcji wysokiej jakości ciągników i maszyn rolniczych. Ciągniki rolnicze marki Kubota od lat słyną z niskiego zużycia paliwa połączonego z najwyższą wydajnością. Imponują swoją mocą i niezwykłą zwrotnością. O ich legendarnej trwałości oraz prawdziwej japońskiej niezawodność przekonały się już tysiące zadowolonych użytkowników, którzy zaufali marce Kubota. Teraz tę legendarną trwałość i niezawodność znajdziesz w atrakcyjnej ofercie ALDO. Wybrane ciągniki rolnicze Kubota są dostępne od ręki w atrakcyjnych cenach i promocyjnym finansowaniu 0% od kwoty pożyczonego kapitału.*

Zadzwoń teraz – informacje kontaktowe na dole wpisu

Kubota serii M4003 w finansowaniu 0%*

Do natychmiastowego odbioru w promocyjnym finansowaniu proponujemy 66–konne ciągniki rolnicze Kubota M4-063 z ramą ROPS lub fabryczną klimatyzowaną kabiną. Od ręki dostępny jest także mocniejszy, 74-konny model Kubota M4-073 z przekładnią 18x18. Kubota serii M4003 to doskonały, uniwersalny ciągnik do wielu zastosowań. Dzięki niezawodnej technologii można na nim polegać w każdych warunkach.

Kubota serii M6001 Utility w finansowaniu 0%*

Ciągniki Kubota serii M6001 Utility to wszechstronne, niezwykle zwrotne i wydajne maszyny. Mogą pełnić zarówno rolę ciągnika głównego, jak i pomocniczego w gospodarstwie. W promocyjnym finansowaniu, z natychmiastowym odbiorem oferujemy model Kubota M6-121 Utility o mocy 123 KM oraz mocniejszy, 143-konny Kubota M6-141 Utility.

Kubota serii M6002 w finansowaniu 0%*

Kubota serii M6002 to sprawdzony M6-122 o mocy 123 koni mechanicznych, udźwigu tylnego TUZ równym 7000 kg oraz wydajnym układzie hydraulicznym CCLS o przepływie 115 l/min. Kubota M6-122 dysponuje bardzo dużym, 58-centymetrowym prześwitem, dzięki temu znakomicie nadaje się do zbioru zielonki lub pielęgnacji wyższych roślin. Dzięki przekładniom kątowym dysponuje też zaledwie 4,5-metrowym promieniem skrętu.

Zadzwoń teraz – informacje kontaktowe na dole wpisu

Kubota serii M7003 w finansowaniu 0%*

Kubota M7003 to seria największych ciągników japońskiej marki. Jej okrętem flagowym jest wyposażony w zautomatyzowaną przekładnię PowerShift, 170-konny ciągnik Kubota M7-173. Od ręki dostępne są ciągniki M7-173 w wersji Standard oraz Premium Optymalny.

- Warto podkreślić, że wersja Standard nie oznacza wcale ubogiego wyposażenia. Ciągniki marki Kubota, nawet w wersjach standardowych, cechują się bowiem bogatym wyposażeniem seryjnym – podkreśla Bartosz Radoch, kierownik Punktu Sprzedaży ALDO w Myszyńcu.  

Gdzie kupić ciągnik Kubota?

Interesuje Cię zakup ciągnika rolniczego Kubota? Jeśli nie wiesz, jaki model ciągnika Kubota będzie dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z profesjonalnego wsparcia specjalistów ALDO, którzy pomogą w wyborze najlepszego modelu dostosowanego do profilu i wielkości Twojego gospodarstwa. Przedstawią szczegółowe informacje o dostępnych modelach i udzielą wsparcia w zakresie wyboru dostosowanej do Twoich możliwości i potrzeb formy finansowania zakupu.

Skontaktuj się z wybranym Punktem Sprzedaży ALDO i umów na indywidualną prezentację:

* Dotyczy wyłącznie spłaty kapitału. Szczegółowe warunki w Punktach Sprzedaży ALDO. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn.