24 cze 2022

Zapraszamy na Regionalną Wystawię Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Zapraszamy Państwa na spotkanie podczas tegorocznej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która odbędzie się w Szepietewie 25 i 26 czerwca.

Organizatorem Wystawy jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, a obecność ALDO jest odpowiedzią na rosnące potrzeby oraz zainteresowanie klientów propozycjami i rozwiązaniami w zakresie prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa rolnego. 
Wydarzenie jest okazją nie tylko do wymiany opinii oraz rozmów na temat sektora rolniczego, ale również do zobaczenia z bliska ciągników Kubota i wielu innych maszyn z naszej oferty.

Nasi doradcy oraz przedstawiciele handlowi będą do Państwa dyspozycji w trakcie obu dni. Zapraszamy w sobotę i niedzielę na stoisko firmy ALDO, gdzie zaprezentujemy ciągniki japońskiej marki Kubota, maszyny i urządzenia rolnicze marki Kverneland oraz innych renomowanych producentów jak np. Strautmann, Pichon czy Vicon. 

Wśród ciągników cieszącej się legendarną jakością i niezawodnością marki Kubota nasi goście będą mogli zapoznać się z najmocniejszą serią Kubota M7003, jak również ciągnikami mniejszej mocy np. M5112. Kubota M7173 Premium oraz M7173 Premium KVT to maszyny godne polecenia, cenione za wydajność oraz przemyślane rozwiązania, ekonomiczne. 

Na naszym stoisku znajdą się także ładowarki Weidemann, prasa Kverneland 6716 SC14N, przetrząsacz Kverneland 8568, zgrabiarka Kverneland 9577 S, pług Kverneland ES 5 korpusowy, wóz asenizacyjny PICHON SV 20R, kosiarka Vicon Extra 332 XF i wiele innych.

Dla osób zainteresowanych zakupem z pewnością przydatne okaże się spotkanie z doradcą ds. finansowania, prezentującym propozycje atrakcyjnych i promocyjnych programów finansowania zakupu ciągników rolniczych Kubota Finance.

Jest to program adresowany do producentów rolnych i przedsiębiorców poszukujących korzystnych form finansowania zakupu ciągników Kubota. Oferty Kubota Finance charakteryzują czytelne warunki, minimalne koszty i proste formalności.

Jak mówi Zbigniew Długołęcki, Kierownik ds. Wsparcia Operacyjnego w firmie ALDO – Tegoroczne wydarzenie jest bardzo oczekiwane, cieszymy się, że bierzemy w nim czynny udział. To nie tylko wyśmienita okazja i czas, by spokojnie porozmawiać o modernizacji gospodarstw, rozwiązaniach wspierających rolników w codziennej pracy, ale również swego rodzaju święto rolnictwa. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego organizując już XXVIII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych, na stałe wpisał to wydarzenie w krajobraz regionu. Zapraszamy naszych klientów, partnerów oraz wszystkie osoby zainteresowane do odwiedzenia stoiska firmy ALDO podczas tegorocznej wystawy.