20 kwi 2023

Gdzie kupić prasoowijarki i owijarki do bel w województwie podlaskim?

Prasy, owijarki do bel czy łączące obie te funkcje prasoowijarki to nieodzowny element wyposażenia każdego gospodarstwa zajmującego się chowem lub hodowlą bydła. Jest to sprzęt pracujący w skali roku relatywnie krótko, jednak bardzo intensywnie. Ważne jest więc, by nie zawodził, kiedy akurat jest potrzebny. Dlatego na dostawcę sprzętu warto wybrać solidnego partnera. Gdzie kupić prasoowijarki i owijarki do bel w województwie podlaskim? Już dopowiadamy.

Prasoowijarki i owijarki do bel używane

Jak już wyżej wspomnieliśmy, sprzęt tego rodzaju nie jest wykorzystywany równomiernie w całym roku. Oczywiście prace w rolnictwie są silnie zróżnicowane sezonowo, ale takie maszyny jak ciągnik rolniczy czy ładowarka pracują w gospodarstwie cały rok. Czasu na użycie prasy czy owijarki do bel jest niewiele, wiec bardzo ważna jest jej wydajność. 

Między innymi z tego powodu rolnicy nierzadko wymieniają prasoowijarki na nowsze, a to z kolei sprawia, że na rynku nie brakuje używanych pras, owijarek i prasoowijarek w wyśmienitym stanie. Używane prasoowijarki i owijarki do bel w województwie podlaskim kupisz w ALDO.

Prasoowijarki i owijarki do bel nowe

Choć prasy i owijarki to maszyny rolnicze charakteryzujące się dużą żywotnością, warto zwrócić uwagę na nowe prasoowijarki i owijarki do bel oferowane na sprzedaż w województwie podlaskim przez firmę ALDO. Nowe prasy do bel zapewniają szybką pracę i odpowiedni poziom sprasowania materiału. Warto zwrócić też uwagę, że nowe prasy czy prasoowijarki pracują znacznie ciszej. To nie tylko podnosi komfort pracy, ale także jest niezwykle korzystne dla zdrowia operatora.

Zalety prasoowijarki i owijarki do bel 

Wielu rolników zastanawia się, czy lepiej kupić prasoowijarkę, czy prasę i osobno owijarkę. Trzeba przyznać, że oba warianty mają swoje zalety i zależnie od okoliczności oba mogą być optymalne. Prsoowijarka oczywiście  pomaga usprawnić cały proces poprzez zagregowanie funkcji dwóch urządzeń. Jednak wymaga posiadania ciągnika o większej mocy. 

Z powodu dużej masy może też przysparzać trudności podczas pracy na podmokłym terenie. Zwolennicy rozdzielenia funkcji prasy od owijarki do bel argumentują także że prasa zużywa się znacznie szybciej niż owijarka. W wyborze prasoowijarki i owijarki do bel w województwie podlaskim pomogą Ci nasi doradcy terenowi.

Prasoowijarki Kverneland i owijarki do bel Kverneland 

Prasy, owijarki i prasoowijarki Kverneland od lat zbierają doskonałe opinie użytkowników. Są popularne i cenione nie tylko w województwie podlaskim, ale i na niemal całym świecie. Owijarki Kvernelad gwarantują dokładne zabezpieczenie sprasowanej zielonki folią, a przez to zapewniają dogodne warunki do zakiszania. 

Prasoowijarki Kverneland odznaczają się niezwykłą wydajnością i łatwością obsługi. Niezwykle trwała konstrukcja, zapewnia wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Dzięki prassowijarkom Kverneland nawet w pojedynkę możesz efektywnie i komfortowo pracować na największych użytkach zielonych.

Prasoowijarki Kubota i owijarki do bel Kubota 

Prasy, owijarki do bel i prasoowijarki Kubota to doskonałe maszyny, które sprawdzają się w każdych warunkach. Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, solidne wykonanie i prosta budowa sprawiają, że prasy i owijarki do bel Kubota są niezawodne i trwałe. Renomę Kubota zawdzięcza ciągnikom rolniczym, jednak maszyny zielonkowe tej marki nie ustępują jakością  traktorom Kubota. Dzięki temu mogą one stanowić doskonale zgrany tandem.

Gdzie kupić prasoowijarki i owijarki do bel – podlaskie?

Zakup maszyn rolniczych to nigdy nie jest jednorazowa transakcja, a już na pewno nie powinna nią być. Prasowowijarki czy owijarki do bel nie są tu wyjątkiem. Dlatego rolników z województwa podlaskiego zachęcamy do zakupu pras, owijarek i innego sprzętu rolniczego w ALDO. 

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego zapewniamy fachowe doradztwo przed zakupem oraz opiekę serwisu w okresie gwarancji i później, a także doskonale zaopatrzony sklep z częściami do maszyn rolniczych. Nasza kompleksowa oferta zaopatrzenia rolnictwa w województwie podlaskim to gwarancja Twojej satysfakcji. 

Punkty sprzedaży – województwo podlaskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:

tel.: +48 29 77 21 980

email:

  • powiat łomżyński 
  • powiat kolneński,
  • Łomża.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:

tel.: +48 87 520 00 38

email:

  • powiat sejneński,
  • Suwałki,
  • powiat suwalski,
  • powiat grajewski.