06 kwi 2023

Gdzie kupić maszyny zielonkowe w województwie podlaskim?

 

Na Podlasiu nie brakuje gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą czy chowem zwierząt. Wśród nich bodaj najliczniej reprezentowane jest bydło. W związku z tym jest istotna rola maszyn do zbioru zielonek. Dlatego wśród rolników często pada pytanie, gdzie kupić maszyny zielonkowe w województwie podlaskim. Znamy odpowiedź, więc podpowiemy.

Maszyny zielonkowe – Podlasie

W województwie podlaskim rolnictwo jest kluczową gałęzią gospodarki. Jednak ze względu na relatywnie surowy klimat i specyfikę gruntów dominującą formą działalności rolniczej jest chów i hodowla bydła. Sprawia to, że udział użytków zielonych w ogólnym areale terenów wykorzystywanych rolniczo jest większy niż w jakimkolwiek innym regionie. Z tego oczywiście wynika duże zapotrzebowanie na maszyny zielonkowe w województwie podlaskim.

Kubota – maszyny zielonkowe

Japońska marka, w rolnictwie kojarzona początkowo głównie z ciągnikami, może pochwalić się również znakomitymi maszynami zielonkowymi. Kubota, bo o niej mowa, zasłużoną renomę zdobyła, oferując maszyny rolnicze o ponadprzeciętnej niezawodności i najwyższej trwałości. 
Niezależnie od tego, czy potrzebujemy kosiarki Kubota, przetrząsacza, zgrabiarki czy prasy lub owijarki, odpowiadający nam sprzęt z pewnością znajdziemy w ofercie tej marki. Maszyny zielonkowe Kubota charakteryzuje nieskomplikowana budowa, co przekłada się na niską awaryjność, trwałość i prostą obsługę.

Kosiarki i inne maszyny zielonkowe Kverneland

Wywodząca się ze Skandynawii marka Kverneland utożsamiana jest z wysoką jakością i wynikająca z niej długowiecznością produkowanych maszyn zielonkowych. Kverneland stawia na trwałość, dlatego do produkcji maszyn rolniczych wykorzystuje specjalnie obrabiana stal. Pozwala ona na uzyskanie niesamowitej wytrzymałości przy niskiej wadze maszyny. Pokazuje to także, jak istotny dla firmy jest każdy detal i każdy etap produkcji.

W naszej ofercie maszyn zielonkowych znajdziecie między innymi:

 • kosiarki dyskowe Kverneland,
 • przetrząsacze Kverneland,
 • zgrabiarki Kverneland,
 • a także prasy, owijarki czy prasoowijarki do bel, tak potrzebne w każdym gospodarstwie nastawionym na hodowle bydła mlecznego i mięsnego.

Maszyny zielonkowe w województwie podlaskim – gdzie kupić?

Najwyższe walory jakościowe oferowanych maszyn zielonkowych oraz partnerskie i trwałe relacje z gospodarstwami to jedne z najważniejszych atutów ALDO. Działamy między innymi na terenie województwa podlaskiego i możemy pochwalić się licznym gronem zadowolonych klientów. 

Uważamy, że to niezwykle ważne, aby gospodarstwa, do których dostarczamy maszyny zielonkowe czy inny sprzęt rolniczy były objęte naszą stałą opieką. Dlatego zapewniamy profesjonalny serwis maszyn rolniczych, doradztwo na każdym etapie i bogato zaopatrzone punkty sprzedaży i sklepy z częściami do maszyn rolniczych. Wszystko w trosce o wzrost satysfakcji coraz większej grupy klientów Aldo w województwie podlaskim.

Punkty sprzedaży – województwo podlaskie

Punkt sprzedaży ALDO w Myszyńcu, ul. Prosta 1:

tel.: +48 29 77 21 980

email:

 • powiat łomżyński (gminy: Miastkowo, Zbójna, Śniadowo, Nowogród)
 • powiat kolneński,
 • Łomża.

Punkt Sprzedaży ALDO w Ełku, ul. Srebrna 12:

tel.: +48 87 520 00 38

email:

 • powiat sejneński.
 • Suwałki,
 • powiat suwalski,
 • powiat grajewski,