16 mar 2023

7 ciągników Kubota, które możesz mieć w finansowaniu bez odsetek

Aż siedem serii ciągników japońskiej marki Kubota objęło promocyjne finansowanie fabryczne bez odsetek*, które dostępne jest w Aldo. Dzięki Kubota Finance nową niezawodną maszynę Kubota masz na wyciągnięcie ręki. Odwiedź ALDO, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie program. Wart przyjrzeć się tym maszynom, by wybrać najodpowiedniejszą dla siebie.

Promocyjne programy finansowania  Kubota Finance bez odsetek* dotyczą ciągników serii B1, B2, BX, EK-1, L1, L2-622 oraz LX. Ponadto w Aldo może również skorzystać z rozszerzonej gwarancji Kubota Care, która dotyczy wszystkich wymienionych maszyn prócz serii EK-1.

Kubota serii B1

Ciągnik kompaktowy Kubota serii B1 to łatwa w obsłudze maszyna z napędem na cztery koła, która wyróżnia się mocnym silnikiem diesla o wysokim momentem obrotowym. A przy tym jest to ciągnik ekonomiczny, o niskim zużyciu paliwa i niskim poziomie emisji spalin. Ta kompaktowa seria ciągników daje duże możliwość, ponieważ posiada tylny i przedni TUZ  oraz tylny WOM, co pozwala korzystać z bogatej gamy implementów.

Kubota serii B2

Seria kompaktowych ciągników Kubota B2 charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i komfortem pracy. W kabinie można pracować wygodnie bez względu na warunki pogodowe. Natomiast wydajny układ hydrauliczny, a także szeroki wachlarz impelmentów, jakie można podłączyć do maszyn tej serii, sprawiają, że z pomocą maszyn Kubota serii B2 zrealizujesz wiele różnych zadań.

Kubota serii BX

Traktory kompaktowe Kubota serii BX to wielozadaniowe maszyny, które sprawdzą się przy wykonywaniu najróżniejszych zadań: koszenia, uprawiania ziemi, przewożenia różnych ładunków. Możesz podłączyć do nich np. ładowacz czołowy, a po chwili szybko zmienić ciągnik w wydajną, precyzyjną i wygodną kosiarkę. Wszystko dzięki najnowszej japońskiej technologii, która ułatwia podłączanie i odłączanie implementów.

Kubota serii EK1

Seria EK1 to świetny wybór dla użytkowników poszukujących prostego, a przy tym wydajnego ciągnika. Maszyny tej serii mogą być wykorzystywany do wielu różnych zadań, w których wykażą się niezawodnością i solidności. Ponadto 3-cylindrowy silnik wysokoprężny zapewni niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach.

Kubota serii L1

Ciągniki Kubota serii L1 wyposażono w mocne silniki wysokoprężne i solidny układ przeniesienia napędu. Komfort pracy zapewnia zarówno wersję z kabiną, jak i z ramą ROPS. Dodatkowo wysoki udźwig i wydajny układ hydrauliczny gwarantują, że ciągnik poradzi sobie z wieloma zadaniami.

Kubota serii LX

Ciągniki kompaktowe Kubota serii LX to dobrze wyposażone i ergonomiczne urządzenia, które mają imponujący potencjał efektywności. Koszenie trawników, transport materiałów, utrzymanie dróg czy odśnieżanie - ten niezawodny, kompaktowy ciągnik o wielu funkcjach z pewnością poradzi sobie z każdym zadaniem podczas prac komunalnych i innych, pokrewnych, zapewniając komfort i wydajność.

Kubota L2-622

Kubota L2-622 to nowy standard wśród profesjonalnych ciągników kompaktowych. Łączy w sobie doskonałe właściwości użytkowe z wysokim poziomem komfortu i wydajności. Niezależnie od tego, z jakimi zadaniami musisz się zmierzyć, ta maszyna oferuje doskonałą jakość pracy i z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

*Dotyczy wyłącznie spłaty kapitału. Szczegółowe warunki finansowania zostały opisane w OWUP i OWUL. Umowa o finansowanie fabryczne KUBOTA  Finance jest zawierana zgodnie ze wzorem stosowanym przez podmiot finansujący. Szczegóły na stronie www.traktorykubota.pl/kubota-finance/