Gwiazdy i sportowa rywalizacja. ALDO partnerem imprezy Gałkowo Sharp Masters 2017. Fotorelacja z wydarzenia.

Mazurskie Gałkowo w gminie Ruciane-Nida co roku przyciąga miłośników jeździectwa oraz jazdy konnej na imprezę organizowaną w Stadninie Koni Ferensteinów. Spotkanie Gałkowo Masters organizowane przez panią Karolinę Feresnstein-Kraśko to prestiżowe wydarzenie, na którym oprócz zawodów sportowych można także podziwiać gwiazdy ekranu i telewizji.

Jest nam bardzo miło poinformować, ze firma ALDO była oficjalnym partnerem tegorocznej edycji Gałkowo Sharp Masters 2017. Wspólnie z marką Kubota zapewnialiśmy także techniczne wsparcie  prac porządkowych przed i w trakcie zawodów. Zwinne ciągniki Kubota małego kalibru odpowiadały za kondycję wybiegów i głównej areny na, której rozgrywano zawody. Największym zainteresowaniem publiczności oraz obecnych na imprezie gwiazd cieszył się pojazd użytkowy Kubota RTV.

W sobotnie popołudnie rozegrany został konkurs o puchar firmy ALDO. Nasza załoga kibicowała zawodnikom, którzy zostali uhonorowali pamiątkowymi pucharami.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę podczas całej imprezy. Pomarańczowe maszyny ze stajni Kubota pomogły w sprawnym przebiegu zawodów a nasz zespół miał okazję bliżej poznać świat wyjątkowego sportu jakim jest jeździectwo.

Więcej informacji o wydarzeniu i Stadninie Koni Ferensteinów znajdziecie tutaj:

http://www.galkowomasters.pl/

http://www.stadnina-galkowo.pl/

Zapisz się do newslettera:
Obserwuj nas: Facebook