23 kwi 2024

Punkt sprzedaży ALDO w Ciechanowie

W połowie 2023 roku uruchomiliśmy w Ciechanowie kolejny punkt sprzedaży ALDO. Nowa lokalizacja ułatwia klientom dostęp do naszego asortymentu i fachowych porad dotyczących sprzętu rolniczego. 

ALDO Ciechanów – maszyny rolnicze

Zakup maszyn rolniczych to poważna decyzja, rozumiemy, że klienci chcą maszynę zobaczyć, i jeśli to tylko możliwe wypróbować, a nie jedynie czytać o niej w katalogach. Dlatego punkt sprzedaży ALDO Ciechanów dysponuje pokaźnym placem ekspozycyjnym, na którym zgromadziliśmy liczne maszyny rolnicze

W sklepie rolniczym w Ciechanowie znajdziecie przekrój naszego asortymentu maszyn. Między innymi:

  • ciągniki i maszyny Kubota,
  • maszyny zielonkowe i uprawowe Kverneland,
  • wozy asenizacyjne Pichon,
  • ładowarki Weidemann
  • wozy paszowe i przyczepy samozbierające Strautmann,
  • rozrzutniki i wozy asenizacyjne Samson.

Jednak marek i rodzajów maszyn rolniczych oferowanych w sklepie rolniczym w Ciechanowie jest znacznie więcej. Warto nas odwiedzić i przekonać się o tym na własne oczy.
W trosce o wzrost komfortu przy podejmowaniu decyzji o zakupie dla odwiedzających nas klientów przygotowaliśmy wygodną i przytulną salę sprzedaży, w której nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Sklep rolniczy – Ciechanów

W punkcie sprzedaży ALDO Ciechanów nie mogło zabraknąć sklepu z częściami do maszyn rolniczych. Niezwykle szeroki asortyment markowych części do maszyn rolniczych dostępnych od ręki pozwala sprawnie przeprowadzać remonty i naprawy maszyn rolniczych. Znajdziesz u nas również smar do ciągnika i wiele innych niezbędnych artykułów.

Sezon zimowy bezlitośnie weryfikuje stan akumulatorów w ciągnikach i pojazdach. Jeśli potrzebujesz nowy akumulator do ciągnika – zapraszamy do sklepu rolniczego w Ciechanowie. U nas bez problemu znajdziesz akumulator, którego szukasz.

Po sąsiedzku zaprzyjaźniona z nami firma pomoże Ci zaopiekować się Twoim samochodem, ale też naprawić maszynę rolniczą. Zapraszamy serdecznie do ALDO w Ciechanowie.

Kontakt do punktu ALDO – Ciechanów

Czekamy na Ciebie przy ulicy Mazowieckiej 6 w Ciechanowie. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8 do 16, a w soboty od 8 do 13.

Jeżeli chcesz nas o coś zapytać, zadzwoń: +48 519 494 664, lub napisz: .