01 lut 2024

Współpracujemy z liderami. Przyczepy Pronar w ofercie ALDO

Podlaski Pronar to niekwestionowany lider polskiego rynku przyczep rolniczych. W ubiegłym roku sprzedano w Polsce 6222 nowych przyczep rolniczych. Wśród nich aż 2036 przyczep miało na burtach logo producenta z Narwi. Tym samym nowe przyczepy Pronar stanowiły aż 32,72% wszystkich zarejestrowanych przyczep rolniczych w Polsce w 2023 roku.

ALDO Dealer przyczep Pronar

Punkty Sprzedaży ALDO działają w województwach: mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim. Rolnicy z tego terenu również doceniają jakość przyczep Pronar. W tych trzech województwach w 2023 roku sprzedały się 1592 przyczepy rolnicze. Wśród nich aż 615 przyczep Pronar. Oferowana przez ALDO marka miała więc zdecydowaną pozycję lidera. Największy bezpośredni konkurent sprzedał w tym samym czasie i na tym samym terenie 215 przyczep rolniczych.  

Przyczepy rolnicze jednoosiowe

Przyczepy rolnicze jednoosiowe Pronar to niewielkie wywrotki o ładowności, które mają zastosowanie zarówno w rolnictwie, ale także usługach komunalnych i sadownictwie. Przyczepy jednoosiowe Pronar charakteryzuje niezawodna i mocna konstrukcja, trójstronny system wywrotu oraz uniwersalny systemem otwierania ścian. W ofercie ALDO znajdziecie przyczepy o ładowności od 2 do 5 ton i wysokości ścian ładowni od 400 mm do 500+ 500 mm.

Przyczepy rolnicze dwuosiowe

W ofercie Pronar jest aż 14 modeli przyczep dwuosiowych, które są przeznaczone do transportu płodów rolnych, nawozów, materiałów budowlanych, nawozów mineralnych, a także ładunków na europaletach. Przyczepy oferują ładowność od 4000 do 13 165 kg i możliwość trójstronnego wywrotu. Wysokość ścian sięga od 500 mm, aż do 800+900 mm. Wszystkie z przyczep mają bogate wyposażenie seryjne. 

- Od ręki proponujemy kilka modeli przyczep dwuosiowych Pronar. Wśród nich przyczepy Pronar PT608, T672 oraz Pronar T653/2 z oknem szybra zsypowego, który pozwala na doposażenie przyczepy w kołnierz wyładowczy lub przenośnik ślimakowy ułatwiające rozładunek ziarna – informuje Bartosz Radoch, kierownik Punktu Sprzedaży ALDO w Myszyńcu.

Przyczepy rolnicze trójosiowe

Większym gospodarstwom proponujemy wyspecjalizowaną przyczepę trzyosiowa T780. Model ten dysponuje dużą ładowności 16 ton i skrzynią ładunkową o pojemności 26 m3. Dzięki temu gwarantuje ekonomiczny transport i ograniczenie kosztów produkcji. Przyczepa T780 sprawdza się w przewozie płodów rolnych, zielonek i europalet. Szerokość jej skrzyni ładunkowej pozwala na przewóz, w jednej warstwie, aż 18 europalet. Ogumienie i osie są przystosowane do transportu po szosach na dłuższych trasach z prędkością 40 km/h. 

Przyczepy belowe

Klienci, którzy poszukują przyczep belowych mogą wybierać aż spośród 16 modeli. Najmniejszy z nich dysponuje ładownością 7 ton, największy natomiast aż 17,5 t.

- Do natychmiastowego odbioru proponujemy dwa modele przyczep belowych, Pronar T023 oraz T026M. Pierwsza z nich oferuje ładowność 11 ton, drugą (zgodnie z homologacją) można przewozić ładunki o masie 13,5 t. - dodaje kierownik Punktu Sprzedaży ALDO w Myszyńcu.

Oba modele doskonale sprawdzą się w transporcie ładunków objętościowych, które wymagają dużych powierzchni, przede wszystkim bel słomy i sianokiszonki, palet i europalet. 

Przyczepy budowlane

W ofercie ALDO można znaleźć także 6 modeli nowoczesnych, wysokiej jakości przyczep budowlanych Pronar.  Przyczepy sprawdzają się w każdych warunkach, nie tylko przy przewozie ziemi, piasku lub kamieni, ale również w transporcie płodów rolnych. Najmniejsza z nich, jednoosiowy model T679/5 z jednostronnym wywrotem, oferuje ładowność 8100 kg. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na moc może współpracować z ciągnikami o mocy już od 63 KM. Największym modelem jest Pronar T701HP z osiami w układzie tandem. Przyczepa ma ładowność 16 100 kg i ściany ładowni o wysokości 1250 mm. 

Gdzie kupić przyczepę Pronar?

Interesuje Cię zakup przyczepy Pronar? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia specjalistów ALDO, którzy pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Przedstawimy szczegółowe informacje na temat każdego rodzaju przyczep, a także udzielimy wsparcia w zakresie wyboru dostosowanej do Twoich możliwości i potrzeb formy finansowania jej zakupu.

Po szczegółowe informacje na temat zakupu przyczep zapraszamy do naszych Punktów Sprzedaży:

Zadzwoń lub odwiedź nasze Punkty Sprzedaży: