27 maj 2022

To już ostatnie dni rekrutacji!

Jeszcze tylko do poniedziałku można składać dokumenty rekrutacyjne w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu, by kształcić się w zawodzie mechanika-operatora pojazdów i maszyn rolniczych.

ALDO uczy

W ramach współpracy ze szkołą zapewniamy uczniom praktyczną naukę zawodu pod okiem naszych specjalistów. Dzięki temu będą mogli zapoznać się z budową nowoczesnych maszyn rolniczych, procedurami serwisowymi i naprawami zaawansowanych technologicznie maszyn produkowanych przez światowych liderów branży agro.

Świetny zawód – pewna praca dla najlepszych

Perspektywy zawodowe po ukończeniu nauki są bardzo szerokie, a o wachlarzu możliwości informowaliśmy już na naszych stronach. Przypomnijmy jakie możliwości zatrudnienia daje ten kierunek kształcenia:

  • Podjęcie pracy zawodowej w warsztatach mechanicznych serwisujących ciągniki, kosiarki oraz inne maszyny i urządzenia rolnicze.
  • Zatrudnienie jako mechanik pojazdów i maszyn rolniczych, kombajnów zbożowych i operator ciągników rolniczych wraz ze sprzętem towarzyszącym.
  • Kompleksowe przygotowanie do prowadzenia własnego gospodarstwa rolnego.
  • Samodzielne podjęcie i prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług mechanizacyjnych, naprawczych oraz serwisowania maszyn i urządzeń rolniczych.

Uczniowie, którzy dobrze zaprezentują się podczas praktyk, mogą liczyć na zatrudnienie w naszej firmie, co w rozmowie z portalem agroFakt.pl deklarował Leszek Długołęcki, współwłaściciel ALDO.

Nie zwlekaj, zgłoś się jeszcze dziś!

Dokumenty można składać już tylko do 30 maja w Zespole Szkół Powiatowych im. ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu przy ul. Dzieci Polskich 5.
Kontakt w sprawie rekrutacji:
Tel.: 29 7721429
Mail: