12 sty 2022

Szeregi firmy KOMA zasilone w kolejne miniciągniki Kubota

ALDO w trosce o wzrost nie tylko dostarcza maszyny do gospodarstw rolnych, lecz także dba o branżę komunalną. O tym, jak wielką rolę w tym sektorze odgrywa wydajny i niezawodny sprzęt, doskonale wiedzą właściciele i pracownicy przedsiębiorstwa KOMA.

W szeregi tej firmy wstąpiły kolejne cztery miniciągniki Kubota. Z placu ALDO wyjechały po dwa egzemplarze modeli B2231 i B2261. Trafiły prosto do siedziby KOMA, gdzie bez zwłoki zrealizowano pierwsze przejazdy. Wystarczyło kilka metrów, aby przekonać się, że zwrotność i kompaktowość to ich mocne strony.

Park maszynowy przedsiębiorstwa KOMA solidnie rozwinął się za sprawą tej dostawy i nie podlega żadnej wątpliwości fakt, że pracownicy będą mogli jeszcze bardziej komfortowo i wydajnie realizować swoje obowiązki. Pługi, zamiatarki i posypywarki w pakiecie z miniciągnikami świetnie sprawdzą się przy nadchodzących opadach śniegu.

To już nie pierwszy raz, kiedy ALDO dostarcza nowy sprzęt do firmy KOMA i wierzymy, że nie ostatni. Dziękujemy za zaufanie!

Miniciągniki marki Kubota znajdują się w stałej ofercie sprzedażowej ALDO. W razie pytań zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą ds. maszyn komunalnych.

Michał Charubin
tel. +48 513 894 833