02 gru 2022

Miniciągniki Kubota na zimę

Kubota to marka, która zyskała uznanie użytkowników z wielu branż. Jedną z nich jest z pewnością branża komunalna i inne firmy zajmujące się utrzymaniem terenów zielonych. Właśnie w tych dziedzinach bardzo często znajdują zastosowanie miniciągniki Kubota.

Miniciągniki Kubota to profesjonalne maszyny o ogromnych możliwościach. Za sprawą niewielkich rozmiarów i wagi można wykonać przy ich użyciu szereg prac w miejscach niedostępnych dla większych ciągników.

Z uwagi na rozpoczynający się sezon zimowy, skupmy się na zastosowaniach typowych dla tej pory roku. Miniciągniki Kubota to doskonałe narzędzia do zimowego utrzymania powierzchni chodników, parkingów, czy dróg. 

Miniciągnik Kubota wyposażony w pług do odśnieżania i piaskarkę, dzięki nieznacznym gabarytom i niesamowitej zwrotności, może sprawnie manewrować pomiędzy przeszkodami. Warto zwrócić uwagę na fakt, że miniciągniki Kubota charakteryzuje niewielka masa, wiec pracując na powierzchniach o mniejszej nośności, nie powodują ich uszkodzeń.

Niezaprzeczalną zaletą miniciągników Kubota jest także łatwość transportowania ich na większe odległości przy użyciu lawet czy nawet niewielkich samochodów ciężarowych. Pozwala to bez zbędnych utrudnień rozszerzyć teren działań usługowych i sprawnie realizować większą liczbę zleceń z użyciem miniciągników Kubota.

Zapoznaj się z całą gamą miniciągników Kubota.

Miniciągniki Kubota na zimę