Kosiarki Kverneland

Maszyny zielonkowe Kverneland

Kosiarki Kverneland

Sprawdzone w Polsce
i cenione na całym świecie

Kosiarki do trawy Kverneland to solidna jakość wykonania i ponadprzeciętnie wytrzymała stal. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz wypracowanej na przestrzeni lat technologii Kverneland należy do liderów w obszarze kosiarek dyskowych.

Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kosiarki Kverneland – ergonomia i czyste koszenie 

Znajdujące się w naszej ofercie kosiarki Kverneland to wykonane z najwyższej klasy materiałów urządzenia, które dokładnie kopiują teren, zapewniając przy tym staranne oraz czyste koszenie. Kosiarki tego norweskiego producenta zostały wyposażone w okrągłe dyski, dzięki którym są mniej wrażliwe na uderzenia kamieni, co w znacznym stopniu obniża koszty konserwacji oraz ewentualnych napraw. Z kolei wysoka pojemność oleju, która charakteryzuje kosiarki przemysłowe, zapewnia im niską temperaturę pracy, a odpowiednio wykonane koła zębate w znacznym stopniu redukują poziom hałasu. Do innych zalet kosiarek Kverneland można zaliczyć znajdujący się w wyposażeniu intuicyjny panel sterowania, który zapewnia łatwą i szybką obsługę wszystkich funkcji urządzenia. 

Kosiarki Kverneland
w naszej ofercie:

  • czołowe kosiarki dyskowe
  • zawieszane kosiarki dyskowe
  • czołowe kosiarki dyskowe z kondycjonerem
  • zawieszane kosiarki dyskowe z kondycjonerem
  • ciągane kosiarki dyskowe z kondycjonerem
Treść poniżej tego miejsca będzie ukryta na stronie. Pojawi się dopiero po kliknięciu przycisku "czytaj więcej".
czytaj więcej

Kosiarki przemysłowe marki Kverneland – najwyższa wydajność 

Wybór odpowiedniej kosiarki przemysłowej ma kluczowe znaczenie. Od niego bowiem zależy jakość i szybkość wykonywanej pracy, a przede wszystkim końcowy wynik ekonomiczny gospodarstwa. Oferowane przez nas kosiarki przemysłowe są składane hydraulicznie do pionu, co zapewnia ich bezpieczny transport. 


Niezwykła wytrzymałość, najwyższa wydajność oraz ergonomia zwiększająca komfort pracy sprawiają, że kosiarki Kverneland to pewna inwestycja na lata, która zadowoli nawet najbardziej wymagających właścicieli gospodarstw rolnych. To najlepszy wybór, jeśli chodzi o trwały sprzęt do koszenia, który sprawdzi się na każdym terenie, choćby w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych.