08 mar 2024

Kubota M7003 - mocny, wydajny, a przy tym oszczędny

Czy wiesz, że ciągniki Kubota serii M7003 to jedne z nielicznych maszyn, które są mocne i wydajne, a przy tym tak oszczędne? Jak to możliwe? Ich tajemnica tkwi w niezawodnej japońskiej technologii, dzięki której moc zamknięta jest w czterech cylindrach. To dzięki nim ciągniki Kubota serii M7003 mogą podejmować nawet najcięższe zadania, gwarantując nie tylko dobrą i efektywną pracę nawet w trudnych warunkach, ale także zapewniając relatywnie niskie zużycie paliwa, co pozwala lepiej kontrolować koszty.

Dzięki takim cechom ciągniki Kubota serii M7003 mogą służyć jako główne ciągniki w gospodarstwie i być pewnym oraz niezastąpionym wsparciem dla rolnika. Nowoczesny 6,1-litrowy wysokoprężny silnik, który jest własną konstrukcją Kubota, możesz wybrać w wersji o mocy 130 KM, 150 KM, a także 170 KM. Najmocniejsza wersja ciągnika serii M7003 dzięki funkcji Power Boost oferuje nawet 175 KM mocy. A przy tym ta nowoczesna maszyna spełnia wymagania wyśrubowanej normy emisji Stage V.

Kubota M7003 to ciągnik stworzony na potrzeby nowoczesnego rolnictwa. Współpracuje z maszynami działającymi w standardzie ISOBUS, a system TIM (Traktor Implement Managment) umożliwia sterowanie wybranymi funkcjami ciągnika, a także ograniczenie zmęczenia operatora, podnosząc jednocześnie komfort i wydajność.

Kubota M7003 w wyjątkowym finansowaniu*

Teraz ten nieprzeciętny ciągnik dostępny jest w promocyjnym finansowaniu fabrycznym KUBOTA Finance już od 0%*. Dostępny jest już od 218 940 zł brutto*, co stanowi 40% wkładu własnego ceny sugerowanej. Szczegóły finansowania można znaleźć na stronie: https://www.traktorykubota.pl/kubota-finance/

Aktualnie wśród sześciu promocyjnych programów finansowania, aż pięć to programy bez odsetek*. Dzięki temu każdy rolnik może dopasować odpowiedni sposób finansowania do charakteru jego działalności. Skorzystaj z oprocentowania już od 0%, minimalnej prowizji 1 zł lub 1% oraz elastycznego okresu spłaty, by sięgnąć po wyjątkowy ciągnik Kubota M7003.

To nie koniec, bowiem w ramach KUBOTA Finance nadal dostępne są również standardowe programy finansowania. Umożliwiają one inwestycję bez wkładu własnego, już od 0%, a także wybór stopy bazowej – stałej lub zmiennej. Prowizja w standardowych programach finansowania może wynieść nawet z 0%.

Zadzwoń lub odwiedź nasze Punkty Sprzedaży, aby poznać więcej szczegółów:

* Cena sugerowana wynosi 445 000 zł netto + 23% VAT i dotyczy modelu M7-133 STD KPL 4. Podana kwota 218 940 zł brutto stanowi 40% wkład własny dla ceny sugerowanej modelu M7-133 STD KPL 4. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn. Zgoda na zawarcie umowy leasingu lub udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta zgodnie z procedurami instytucji finansowej oferującej dany produkt. Szczegóły oferty znajdują się u dilerów Kubota. Szczegółowe warunki finansowania zostaną opisane w umowie. Dodatkowe informacje dostępne są na www.traktorykubota.pl/kubota-m7003 

** Szczegóły u dilerów i w regulaminie.