04 gru 2023

Kubota EK1-261. Mistrz odśnieżania dostępny od ręki w promocyjnym finansowaniu*

W ofercie ALDO można znaleźć szeroką gamę niezawodnych ciągników marki Kubota, które zaprojektowano i zbudowano z myślą o potrzebach branży komunalnej. Najnowszą propozycją jest miniciągnik Kubota EK1-261. Niezawodna maszyna jest dostępna w specjalnym, promocyjnym finansowaniu*.

Marka Kubota ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji miniciągników o najlepszych rozwiązaniach wymaganych przez profesjonalnych użytkowników. Kompaktowe ciągniki Kubota to prawdziwie wielozadaniowe maszyny. Imponują wydajnością w warunkach wiosenno-letnich, ale efektywnie sprawdzają się także zimą przy odśnieżaniu.

→ Zadzwoń teraz – informacje kontaktowe na dole wpisu

Miniciągnik z atrakcyjnym finansowaniem*

Nabywcy modelu Kubota EK1-261 mogą skorzystać z nowego atrakcyjnego programu fabrycznego finansowania KUBOTA Finance*. Ciągnik jest dostępny już od 22 632 złotych brutto. Kwota ta stanowi 40% wkładu własnego ceny sugerowanej ciągnika. Ta wynosi 46 000 zł netto + 23% podatku VAT. Okres trwania umowy w programie KUBOTA Finance wynosi 5 lat, raty są stałe, a całkowita suma wynosi 101% kwoty spłaconej w ratach*. Raty są płatne w cyklu półrocznym, a stopa bazowa jest stała.

Korzystając z programu fabrycznego finansowania KUBOTA Finance nabywca ma pewność wysokości płaconej raty. Nie zaskoczą go więc zmiany jej wysokości. Tym samym w tych niepewnych czasach może zaplanować finanse swojej firmy lub gospodarstwa.

Kubota EK1-261. Miniciągnik dla profesjonalistów

Model EK1-261 to najnowsza propozycja w gamie ciągników kompaktowych Kubota. Kubota EK1-261 to prosty konstrukcyjnie, ale wydajny i solidny ciągnik wielozadaniowy. Sprawdzi się nie tylko w branży komunalnej, ale także w ogrodnictwie, rolnictwie i sadownictwie. 

Ciągnik Kubota EK1-261 jest wyposażony w trzycylindrowy japoński silnik wysokoprężny o mocy 24,6 KM i prostą w obsłudze mechaniczną skrzynię biegów o 9 przełożeniach do przodu i 3 biegach wstecznych. W efekcie minitraktor Kubota osiąga prędkość minimalną 1 km/h, która pozwala na wykonywanie prac wymagających małego tempa jazdy i maksymalnego wykorzystania mocy silnika. Sprawdzi się także w transporcie, gdyż prędkość maksymalna to 18 km/h.

Kubota EK1-261. Wielozadaniowy miniciągnik

Wydajny układ hydrauliczny modelu Kubota EK1-261, tylny WOM oraz seryjny tylny TUZ o udźwigu 750 kg pozwala na efektywną pracę z szerokim wachlarzem narzędzi zaprojektowanych do tej klasy ciągników. Opcjonalnie model EK1-261 można wzbogacić o przedni TUZ oraz ładowacz czołowy. Za sprawą kompaktowych wymiarów, zwrotności i niewielkiej masy miniciągnik Kubota EK1-261 może pracować w miejscach niedostępnych dla większych maszyn. Wystarczy powiedzieć, że szerokość maszyny wynosi tylko 1035 mm, masa własna z ramą ROPS to 1000 kg, a wysokość ze złożoną ramą wynosi zaledwie 1300 mm. Promień skrętu to jedynie 2,1 m.

- Model Kubota EK1-261 to niezawodny miniciągnik, który idealnie dopasowano do potrzeb klientów dysponujących ograniczonym budżetem. Kubota EK1-261 gwarantuje bardzo korzystny stosunek między kosztami zakupu i eksploatacji ciągnika, a jego wszechstronnością i łatwością obsługi. Na uwagę zasługuje też atrakcyjny fabryczny system finansowania miniciągnika Kubota EK1-261 – podkreśla Piotr Chorąży, kierownik Punku Sprzedaży ALDO w Ełku.

→ Zadzwoń teraz – informacje kontaktowe na dole wpisu

Kubota EK1-261. Miniciągnik z niezawodnym napędem 

Traktorek Kubota EK1-261 dysponuje oczywiście napędem 4WD niezbędnym w warunkach zimowych. Napęd przedniej osi jest załączany i odłączany mechanicznie. Seryjna, mechanicznie aktywowana, blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi pozwala na szybkie i skuteczne wydostanie się z opresji na zaśnieżonej lub śliskiej nawierzchni. Dzięki przekładniom kątowym przy przedniej osi udało się uzyskać duży, bo 310-milimetrowy prześwit. Pozwala to jazdę w głębokich koleinach lub też pokonywanie wysokich krawężników bez obaw o uszkodzenie ciągnika.

Kubota EK1-261. Miniciągnik z osprzętem do odśnieżania

Do miniciągników komunalnych, w tym modelu EK1-261, Kubota przygotowała szeroki wachlarz implementów stosowanych w okresie zimowym. Po zamontowaniu przedniego TUZ, Kubota EK1-261 może współpracować np. z jednostronnym pługiem śnieżnym Kubota P1250 o masie zaledwie 83 kg i szerokości roboczej 1250 mm.

Dostępne są także, idealnie dopasowane do wymagań profesjonalnych użytkowników, łamane pługi śnieżne serii Kubota Vario zostały. Urządzenia można hydraulicznie ustawić aż w pięciu różnych pozycjach roboczych. Pługi Kubota Vario są dostępne w dwóch szerokościach roboczych – 1500 i 1800 mm.

Miniciągnik Kubota EK1-261 bez problemu współpracuje też z posypywarkami Kubota. Dzięki zbiornikowi wykonanemu ze stali nierdzewnej i malowanej proszkowo ramie posypywarki WDS P-RO są odporne na sól. W ofercie są modele o pojemności 170 lub 270 l. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na moc ciągnika i niskiej masie posypywarki serii WDS P-PRO bez problemu można agregować z minitraktorem Kubota EK1-261.

Zakres stosowania ciągnika można dodatkowo rozszerzyć po zamontowaniu przedniego opcjonalnego ładowacza czołowego. Ładowacz Kubota Me-05 oferuje udźwig do 450 kilogramów i umożliwia uniesienie ładunku na wysokość do 198 cm. Tym samym świetnie sprawdzi się przy zwałowaniu lub załadunku śniegu na przyczepę.

Gdzie kupić ciągnik Kubota EK1-261 z zimowymi implementami?

Po szczegółowe informacje na temat zakupu miniciągników Kubota zapraszamy do naszych Punktów Sprzedaży. Nasi doradcy przedstawią dane techniczne oraz szczegóły promocyjnego finansowania doradcy, a także pomogą w doborze zimowych implementów Kubota. 

Odwiedź lub zadzwoń do Punktów Sprzedaży ALDO:

* Cena sugerowana wynosi 46 000 zł netto + 23% VAT. Podana kwota 22 632 zł brutto stanowi 40% wkładu własnego ceny sugerowanej. Całkowity okres spłaty wynosi 5 lat. Raty stałe, całkowita suma rat wynosi 101% kwoty spłaconej w ratach. Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne i GAP należy zakupić za pośrednictwem instytucji finansującej. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta zgodnie z procedurami instytucji finansowej. Szczegóły oferty znajdują się u dilerów Kubota.