10 maj 2024

Zobacz relację z Pokazu Maszyn Komunalnych w Wójtowie!

 

W ostatnim tygodniu kwietnia w naszym Punkcie Sprzedaży w Wójtowie odbył się pokaz maszyn komunalnych. Wydarzenie zgromadziło liczne grono zarówno stałych, jak i potencjalnych klientów, którzy mieli okazję zobaczyć maszyny w akcji, w tym maszyny marki Kubota oraz zdalnie sterowane RAYMO, które są nowością w naszej ofercie.

Obecnie ALDO działa w pięciu lokalizacjach, w tym w Surowych, Myszyńcu, Ełku, Wójtowie oraz Ciechanowie, co świadczy o dynamicznym rozwoju firmy. W Wójtowie, gdzie firma działa od ponad 2 lat, trwają prace nad nowym obiektem, który ma spełniać najwyższe standardy zarówno pod względem technologicznym, jak i komfortu pracy. Nowa siedziba będzie zawierać profesjonalny serwis maszyn, halę ekspozycyjną oraz sprzedażową, a także biura i pomieszczenia konferencyjne.

Pokaz maszyn komunalnych ALDO w Wójtowie był nie tylko okazją do zaprezentowania najnowszych technologii i maszyn, ale także momentem na podziękowanie klientom i partnerom za współpracę i zaufanie, które przyczyniły się do sukcesu firmy. Wydarzenie to zakończyło się zaproszeniem do odwiedzin w przyszłym roku, kiedy to uczestnicy będą mogli zobaczyć finalne wyniki rozbudowy nowej siedziby ALDO w Wójtowie.

Obejrzyjcie film i dowiedzcie się więcej: